Jump to content
T

nitrotech

Recommended Posts

olude sunnil müün ära 1 purk muscletech nitrotech ja 1 purk muscletech celltech. tellitud bodybuilding.com täpsem teema :

t6t6nn@hot.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aa ja lisaks veel et minu kogemuste põhjal on mõlemad tooted oma raha väärt. eriti positiivse üllatuse valmistas cell-tech. juba teisel kasutamispäeval rinnatrenn +5 kg lisaks veel märgatavalt suurem ''pump'' ja sarjakestvus. näo võttis naerule. olen kasutanud ka tavalist kreatiini ja vahe on märgatav :) ja peale jalatenni jalutasin esimest korda ka omal jalal minema. kui iga sent on arvel võib ka kambaga klappida. cell-tech on suuremas pakendis (1800g). 900 g hind tuleb aint mingi üle 400 juu ja nitrotechil tuleb hind mingi üle 700 näit kahepeale kannatab osta ju küll aga ausalt amazon.ee ei ole mingi kuulutustesait niiet mail to : t6t6nn@hot.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ok langetan hinda kummagi toote puhul - 75 eeki. nii odavalt te jay cutlerit ja dexter jacksonit ( hetkel 2 - 3 mehed maailmas) süüa eeeii saa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mee kui need nii head tooted on miks sa siis neid ise ära ei manusta. Kui asi on selles et käbe pappi saada kuskilt siis mine tööle kuskile või tee sõbralt või vanematelt laenu vms. Purgid jäta alles ja vääna sugisel sisse..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eeh tahaks näha milline töö tagab sulle päevapealt rulli. ja pealegi ongi raha vaja selleks et minema kobida. laenu on võetud ja mobla on ka loosis. hetkel on vaja muskli asemel gashi. ma ei pea ennast nii tegijaks et väita kas mingi toode on parem või halvem. seda teevad minu eest jay cutler ja dexter jackson. näit nitrotech on usas top 50 müüdavama proteiini seas top 10 sees. vaatamata sellele et hind on pea 2 korda kõrgem. vaevalt rahvas nii loll on et tavalise jahu eest 2x kõrgemat hinda maksab. midagi peab seal ikka olema. ja seda ''midagit'' olen ise kogenud ma saan aru et takistuseks on hind. teen - 100 eeki mõlema purgi pealt. ausalt öeldes olen pisut hämmingus. näit 1.8 kg celltech 730 eeki teeb 900g hinnaks 365 eeki. see ei saa juu kallis olla. ma arvan et kui ma müüksin 10 kg koti vene valku 100 eegi eest. kus pole isegi 50% valku sees siis oleks vist siuke nõudlus niiet maa must.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

noo nagu sai juba kirjutatud. ehk siis tooted mida müün : muscletech celltech 1,8kg pakend -hind 730 EEK ja muscletech nitrotech 900g pakend hind no 640 ja sellest allapoole enam hindasid ei lase. sellest tuleb mu halvim äri üldse. välismaa webipoodides võivad hinnad ju madalamd olla aga toote eestisse saamine läheb koos maksudega päris kalliks. näit bodybuilding.com - ist tuleb praktiliselt sama celltech 924 eeki + maksud. ja nitrotech tuleb 646 + maksud. sellist võimalust teist ei tule. kaup on tartus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

celltech müüdud nitrotech veel müüa. ei ole ta midagi mingi tavaline ultrafilteeritud vadak. hoian praegu pakki käes. loen mõned märksõnad - Ingredients: 97 % whey protein isolate, micronized creatine monohydrate, glutamine blend jnejne. Contains Synthepro, Nitroxen, Insulogen jne. see rivi on ikka meeletult pikk. Supports insulin sensivity, promotes nitrix oxide jne sama info on saadaval ka www.muslcetech.com hind 640. teist võimalust enam ei tule. või kui keegi teab kust saab odavamalt andke mulle ka teada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga kas lähiajal tartu pole asja. või on sul ehk mõni tuttav kes tartus elab. aga maila mulle kui mõni idee tekib : t6t6nn@hot.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mis sel nitrotechil vanusega seost on? kui mõtled et mingi ei tea mis usa hormoone täis toode siis paned 100% puusse. nitrotechi müüakse ka euroopas ja euronormid on kõigile teada. mis sa mõtled et kui toode oleks vigane lollus siis ma siin Oti foorumis pakuksin seda või? selliseid asju pakutaske teistes kohtades. seal kus metaanigi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kallis inimene, rahune maha :) ma lihtsalt tahan teada, palju tal vanust on. ja põhjus, miks kysisin, on see pilt. poisil on päris kobe lihas ja lihtsalt huvitav oleks teada, kui vana ta olal vüib :)) try to relax :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aa okay sry. coleman2 tõesti päris huvitav pilt. varsti annabki colemani mõõdu välja. kui vanus alla 21 soovitaks võistlema minna. sellist juuniorit igapäev ei näe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui puraka all nitrotechi mõtled siis on veel alles jah. aga tõsiselt äkki mailad mulle. tallinn - tartu vahemaa ei ole ju nii pikk. äkki õnnestub midagi välja nuputada. toode on tehase poolt kinni pitseeritud ehk ei ole avatud. säilib kuni november 2005 ehk aegunud ka ei ole. ma ütlen sellist pakkumist teist ei tule. kui kusagilt välismaalt tellima hakkad siis veel näed pöörist rahakotis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ja no kel tõesti rahakott ei kannata siis võib ju sõbra/treeningkaaslasega kahe peale osta. ega see mingi 60% möga pole. toodet kulub vähe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hmm.

Mind hakkas kohe midagi huvitama. Nimelt ma arvutasin mõlema hinnad kokku välismaalt tellides ning dollari kursiks panin 13.-eeku (mis hetkel on niigi palju kuna dollar peaks olema vast 12,30vms) mis kokku andsin mulle ~1000.-needsamad kaks tooded üks 900g ja teine 1,8kg.

+ sinna veel postikulu, kallim varjant 2-3 päeva = 884.-eeku ning odavam 7-14 päeva = 650.-eeku .

Ehk siis odavama varjandiga tellides kokku 1650.-eeku kaks toodet ning kallimaga tellides 1884.-eeku kaks toodet.

Sina aga pakud mõlemit 1370.-eeku eest. Mis on muidugi odav ning igati kiirem kui kuskilt USA`st tellides, aga öelda, et pööris rahakotis vms on küll natukene vale :)

Ei taha sinu ostu teemat küll rappa ajada! Oleks raha niipalju hetkel ostaks mõlemad sinult ise ära. Kuuldavasti pidi seda Creatinet kuluma 10g per serving, mis on igati viis.

Edu!

M1ster.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimase asjaga panin küll vingelt rappa!

Nimelt see creatine 10g serving jne.

Vabandust, eksimine on inimlik, ei lugenud tervet artiklit bodybuilding.com`ist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

KURAT.

Sry, ma pole ikka korralikult teemat lugenud. Vabandan veelkord! Oleks tahtnud seda cell-techi isegi saada aga see juba müüdud. Loll pea on kehale nuhtluseks :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×