Jump to content
TLoorits

Aeroobne treening!

Recommended Posts

Tere!

Selline kysimus et kui treeningkava näeb ette et 2 korda nädalas peaks tegema aeroobset alates 30 min ja ma samal päeval teen kangi ja muid jõu harjutusi siis kas on ikka mõistlik peale seda hakata tegema veel aeroobset või teha näiteks siis kui on puhkepäev???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina teeks jõusaali ja aeroobse eraldi päevadel. mulle sobis ka nooruses proovitud variant: hommikul aeroobne ja õhtul jõusaal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Selline kysimus et kui treeningkava näeb ette et 2 korda nädalas peaks tegema aeroobset alates 30 min ja ma samal päeval teen kangi ja muid jõu harjutusi siis kas on ikka mõistlik peale seda hakata tegema veel aeroobset või teha näiteks siis kui on puhkepäev???

Mis iganes eesmärgiks, üks treeningu põhiprintsiipe on erineva suunitlusega koormused hoida võimalikult lahus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kava muidu jah Kiivika poolt koostatud aga ise olen järeldusel et kui teha peale jõutrenni aeroobset siis see hakkaks lihaseid lõhkuma vms?

kasutaja jrx on öelnud: "See, mida teed pärast see kannatab - nii lihtne see ongi:)"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kava muidu jah Kiivika poolt koostatud aga ise olen järeldusel et kui teha peale jõutrenni aeroobset siis see hakkaks lihaseid lõhkuma vms?

Sa oled ikka eriline dalbajoobas :D . Eesti pm kõige kõvem kulturist teeb sulle treeninkava ja sina tuled siin mingitelt isehakanud naljameestelt, kes on ammutanud oma teadmised netist üle küsima kas ikka on õige. Kus su mõistus on??? Ise ma teen jõutrenni ja alati aeroobset 30 min peale jõusaali. Pole veel mingit lihaskadu näinud kuigi minu kaloraaz on suhteliselt madalal. Ei juhtu sinu jõunäitajatega midagi nagu siin kõik väidavad!! 30min aeroobset peale trenni on just lõõgastav. Ma saan aru, kui sa 1h või rohkem peale lammutaks aeroobset siis oleks juba kahjulik.

Lisan veel juurde, et kui sa aeroobset teed siis see tõstab veel sinu vastupidavust jõusaalis päris tublisti! Nii, et anna valu ja ära kuula igasuguseid tarkasid, kes foorumitest oma teadmised saanud :D

Muudetud kasutaja Lev poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No täpselt. Seda tahtsingi teada, et kui Kiivikas ise teinud siis pöördu küsimusega tema poole. Leiate koos lahenduse, kui sulle see variant ei istu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kava muidu jah Kiivika poolt koostatud aga ise olen järeldusel et kui teha peale jõutrenni aeroobset siis see hakkaks lihaseid lõhkuma vms?

Enne tuleb lihased kasvatada, siis on ka mida lõhkuda :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa oled ikka eriline dalbajoobas :D . Eesti pm kõige kõvem kulturist teeb sulle treeninkava ja sina tuled siin mingitelt isehakanud naljameestelt, kes on ammutanud oma teadmised netist üle küsima kas ikka on õige. Kus su mõistus on??? Ise ma teen jõutrenni ja alati aeroobset 30 min peale jõusaali. Pole veel mingit lihaskadu näinud kuigi minu kaloraaz on suhteliselt madalal. Ei juhtu sinu jõunäitajatega midagi nagu siin kõik väidavad!! 30min aeroobset peale trenni on just lõõgastav. Ma saan aru, kui sa 1h või rohkem peale lammutaks aeroobset siis oleks juba kahjulik.

Lisan veel juurde, et kui sa aeroobset teed siis see tõstab veel sinu vastupidavust jõusaalis päris tublisti! Nii, et anna valu ja ära kuula igasuguseid tarkasid, kes foorumitest oma teadmised saanud ;)

Ma ei ütle et sa eksid, aga ma ei ütle ka et see oleks ainuõige viis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu kogemus Kiivikase poolt koostatud kavaga oli selline, et kui miskit segaseks jäi, siis sai ikka teatava piirini küsida. Muidugi lõpetab ta suhtluse ära kui asi hakkab päris kirjasõpruseks arenema.

Aga. Olemasoleva info pealt on võimatu nõu anda. Selleks peab teadma, mis on su toitumiskava ja mida sa seal jõusaalis teed. Üldiselt mina isiklikult olen raskustega treenimise ja aeroobse lahus hoidnud aga see pole vältimatu. Selge on see, et kui algajana lammutatakse ülepäevit 2 tundi ülekehatreeninguga jõusaalis, siis ei tohiks pärast seda jooksma minekuks üldse mingit jaksu enam olla.

Naljakas on muidugi see, et rubriigi nimetus on "Küsi kiivikaselt" aga ainus, kes siin sõna ei võta on Kiivikas.

Muudetud kasutaja wtrix poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"See mida pärast teed see kannatab" antud kontekstis tähendab see seda, et aeroobne treening aeroobse võimekuse kasvatajana antud treeningviisis kannatab. Aga üldiselt saab selle abil jah ära vastata kõik "kas ma peaksin tegema korvpalli enne/pärast jõusaali, HIITi enne/pärast

Lõdvestajana mingi 20-30 minti jõutrenni otsa sörkida võib täitsa ok olla. Aga ma parem alustaks kohe korraliku venitusega ja teeks seda pikemalt. Ja kui sa ütled, et sa venitad korralikult, siis ma tahaks endale ka sellist päevaplaani, mis võimaldaks teha korraliku soojenduse, korraliku jõutreeningu, sinna aeroobset otsa ja siis veel korraliku venituse... profisportlastel võibolla...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuid mina ei ole siiani näinud et keegi oleks peale igat jõutrenni või üksataskõik mis trenni aeroobset 30 minutit teinud ...pigem käiaksegi jõusaalis Biitsa ja rinda tegemas:D???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×