Jump to content
Aile

Üks igihaljas horoskoop ;)

Recommended Posts

Paras aeg mõtiskleda, kas läks täppi või ei. ;)

> KIVISILDNIKU HOROSKOOP 2009

>

> Ma olen juba varasest lapsepõlvest horoskoope teinud ja need on olnud alati

> sama täpsed kui kõik teised. Tõsi, korra on Igor Mangi oma veenvam olnud,

> aga ainult üks kord ja siis oli mul jalg haige. Ise olen Kaljukits ja just

> sellepärast ma eelistangi enda kirjutatud horoskoope.

>

> Teie Kivisildnik

>

> Kaljukits

> 2009 on Kaljukitse aasta, Kaljukits teeb mis tahab ja mitte keegi ei saa

> tema vastu. Kaljukits võib karistust kartmata raiuda sitta nii endast

> tugevamatele kui nõrgematele. Selline on tähtede seis. Raha voolab kokku

> seninägematustes kogustes, isegi kinnisvaraäri õitseb.

> Kaljukitsel endal pole vaja midagi teha, võta väike drink, lase väike peer,

> küll asjad sujuvad.

>

> Veevalaja

> Ma ei tunne ühtki korralikku Veevalajat, seepärast pole mul põhjust neile ka

> midagi head ennustada. Veevalajat ähvardavad pahad haigused, tavalisest

> sagedamini langevad nad röövmõrtsukate ja sarivägistajate saagiks. Head on

> ainult niipalju, et Veevalaja ei kaota tööd, aga selle lolli töö võiks ta

> ise ära lõpetada, kui natukegi oidu peas oleks.

>

> Kalad

> Kaladele toob 2009. aasta igasugusid perverssusi. Täiesti ootamatult võite

> avastada, et on aeg kapist välja tulla, teile hakkavad meeldima naabrite

> lapsed ja koduloomad, mida väiksemad ja karvasemad, seda enam. Võite kohe

> mõne Angeli tüüpi asutuse kuukaardi ära osta, kui teie peres on rohkem

> Kalasid, küsige perepaketti.

>

> Jäär

> Jäär on keskpärasuse, tühisuse ja labasuse märk, selle all on teil kerge

> läbi lüüa. Pole vahet kas üritate teha karjääri panganduses, poliitikas või

> levimuusika alal, teile on kõik uksed lahti. Põhiline on jääda truuks oma

> sisemisele minale, oma kutsumusele ehk teiste sõnadega totrusele. Põhiline

> on mitte mõelda, kui tekib mõte, sügage ennast ja see läheb mööda.

>

> Sõnn

> Sõnn on terve aasta teistele naeruks, kui sind juba koolis või tehnikumis

> narriti ehk pommiti, siis tuleks kaaluda nimemuutust, ilukirurgi sekkumist

> või koguni pagulusse minemist. Kõige parem on kolida mõnda islamiriiki, kus

> kantakse kaltsu molli ees. Midagi paha Sõnnile küll ei tehta aga jalaga

> tagumikku saate nii veebruaris kui juunis.

>

> Kaksikud

> Kaksikuid ootab uus elu, kui vana elu on raske, tuleb uus ja veel raskem.

> Kui ole siiani rahuldavalt toime saanud, siis on sellega lõpp. Majanduskriis

> kisub teid ribadeks ning keskeakriis algab juba homme. Kui olete ühe

> keskeakriisi üle elanud algab uus ja hullem.

> Ühistranspordis võite tasuta sõita, aga tanklates peate maksma, tõenäoliselt

> teete seda Vähilt laenatud rahaga.

>

> Vähk

> Kuu on aktiivne ja Saturn paneb ringi nagu segane. Kes sellest õigeid

> järeldusi ei oska teha, on astroloogia alal täielik võhik. Sellest hoolimata

> ei maksa toast välja minna, võite saada nostalgia, tripperi või mõlemad.

> Päike on ka majas, nii et solaariumisse pole mõtet minna, samas tuleb ennast

> ka talveöödel päiksekreemiga sisse töötada.

>

> Lõvi

> Mingit muutust ei ole, ikka sama jama. Iga natukenegi lahedam Lõvi on

> märganud, et tema elus ei muutu mitte kunagi mitte midagi, samamoodi ka

> 2009. aastal. Arvestades jälke arenguid võib Lõvi isegi õnnega koos

> olla.Üldjuhul on see aga teisejärguline õnn - kalaõnn, karjaõnn või midagi

> sarnast. Tõelist õnne saate vaadata telekast, vaadake hoolega.

>

> Neitsi

> Neitsil läheb väga hästi. Oleks te möödunud aastal mõne suhte sõlminud,

> oleks see mardipäevani püsima jäänud. Aga Neitsi ei usu ju horoskoope,

> põikpäine nagu ta on. Kui te olete sõdur, saate enam- vähem ühes tükis

> Iraagist koju, kui olete vang saate paki, kui olete tulesüütaja - saate

> sooja ja joosta. Ühesõnaga, teid ootab pikk ja mõnus aasta.

>

> Kaalud

> Kaaludel on nohu või köha. Ees ootavad palavik ja kooma, võidakse süsti

> teha, aga ka mingit mürki sisse sööta. Vältige ravi, Kaalude nõrgale

> tervisele on see kõik vastunäidustatud. Parem turgutage ennast maarohtudega,

> sööge heinu, kaeru ja koeratoitu. Kui tahate ellu jääda, siis inimese toitu

> süüa ei tohi. Mitte suutäitki.

>

> Skorpion

> Skorpion ei pruugi järgmisel aastal selget päeva näha. Läheb kuidagi

> niimoodi - üks asi viib teiseni. Ausalt öeldes olete te lihtsalt joodik,

> täielik parm. Samas tuleb tunnistada, et kõik need kolmsada liitrit

> keskmisest kangemat alkoholi, mis teid ees ootavad, on suht korralik kraam.

> Ei mingit Belõi Aisti ega Skotis Liiderit.

>

> Ambur

> Ambur otsib uusi väljakutseid, aga ei leia.

>

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kleebin teile ka 2010 aasta oma ;)

(:)kivisildiku horoskoop: visake lusikas väärikalt nurka (15)

(Postimees/Scanpix) 07.01.2010 13:36

Sven Sildnik, luuletaja

Tere need ja teised, nii ja naasugust neljapäeva õhtupoolikut kõigile, aega on vähe, seepärast asun ma kohe asja juurde. Ilma vormikohaste viisakuste ja meediale omase silmakirjaliku pugemiseta. Tuleb käesoleva aasta horoskoop ja rõõmustavat on siin kaunikesti vähe.

Jäär (21. märts - 20. aprill) sureb sel aastal vägivaldsesse surma. Tähtede seis on halb, vägivaldne ja lootusetu. Kirves on konjunktsioonis Uraaniga ning mootorsaag kvadraadis Plutoga, kehv lugu küll. Õnnelikuks erandiks on ainult keskerakondlikud kultuuribürokraadid, kes kellel õnnestub päikese mõjul ja Kultuuripealinna raames ilgelt pappi kokku ajada ja see ratastoolis läbi lüüa. Palju õnne.

Sõnn (21. aprill - 20. mai) Sõnnidele toob käesolev aasta valutu, kuid veidi piinliku kõngemise, tähed näitavad torusid ja pumpasid, võimalik et saate peldikupotil istudes infarkti või kukute kanalisatsioonikaevu ja teid leitakse sealt väga rumala ja sinise näoga. Samas toob uus aastakristlikele ja multikultuuri mittetulundusühingute tegelastele miljonid kroone hõlptulu, seega on Armani läbimüük on endiselt fantastiline.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni) on õnnetu tähemärk ja teil on olnud kogu aeg raske elu, paistab et nüüd tuleb teie kannatustele lõpp. Teie lähete teise ilma massirahutuste ohvrina, võimalik et turismireisil, ent juhul kui olete paljulapseline tõhk siis kindlasti omas kodus. Kaksikutest riigivargad mõistetakse aga kohtus õigeks, napilt aga kindlalt.

Vähk (22. juuni - 22. juuli) uskuge või mitte aga ka vähil on minek. Ees ootavad haigused, vaesus, nälg, hullumeelus või koguni reformierakondlikud kinnisideed. Kahju on mul teist kodanik vähk, lõpp on väga lähedal, võimalik et ainult paarikümne sekundi kaugusel. Kui olete aga riigipalgaline dirigent, siis tõstetakse teie palk enne surma kahesajalt tuhandelt kuus, kahesaja kümnele tuhandel nädalas, pole paha, pole üldse paha.

Lõvi (23. juuli - 22. august) on mulle isiklikult sümpaatne tähemärk ja ma tahaks väga soovida pikka iga ja muud sarnast aga läheb teisiti. Täiskuu ajal saate paha haiguse, noorkuu ajal lõppeb haigekassaleping, vanakuu teeb teile oma käega lõpu peale. Ma näen teie punnis silmi, on ikka lõust. Aga juhul kui teil juhtub olem niisama palju pappi kui Karul või Pandil, siis saate kindlasti terveks.

Neitsi (23. august - 22. september) see looduse naljanumber, peab enne surma kannatama teatavaid alandusi, millel ma siinkohal pikemalt ei peatuks, niipalju tuleb siiski täpsustada, et igasugust löga pritsib kõigist kehaavavustest välja. Võimalusel püüdke oma viimased hetked videolindile salvestada, kas või moblaga üles võtta, see on väärt meelelahutus ega tohi raisku minna. Riigikogujatest neitsid on erandiks, nemad elavad kõik saja aastaseks ja neid austatakse ka veel.

Kaalud (23. september - 23. oktoober) pahasti läheb kaaludel, väga pahasti, peretüli tuleb, töökaotus tuleb, investeeringud lähevad, lootus kaob viimasena, kolmekuninga päevani veata kuidagi välja, siis on aga lõpp. Kui te ei tea millal kolmekuninga päev on siis ma ütlen teile, et see on juba möödas, kaalud mind enam ei kuule. Välja arvatud kaaludest rahvusringhäälingu politrukid, neid ootab ees rahu, rahvaste sõprus ja kange tammevaadis laagerdunud õnn.

Skorpion (24. oktoober - 22. november) ja Ambur (23. november - 21. detsember) tapavad ennast ise ära ja kahju pole neist mitte kellelgi, sest selle tähemärgi all on sündinud kultuurikauged karjeristid, tühja pilguga elustiiligurud, prolestunud pööbel ja keegi Leedi Kaaga. Erandiks on muidugi skorpionitest kaplanid ja amburitest murdmaasuusatajad, kes naudivad igasuguseid perverssusi ja lademetes maksumaksja raha – palju õnne.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar) sätib ennast mugavalt võrkkiigesse kõlkuma ja vaatab kamina paistel kiiksuga filmiklassikat, loob surematuid värsse ja loeb selliseid raamatuid, millest teie, lihtsurelikud, undki näha ei oska. Horoskoope ja muud solki loomupoolest tark kaljukits ei usu ja seepärast elab ta mõnusasti saja kümne aastaseks. Teeb ju kadedaks, muidugi teeb.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar) loll on see teie veevalaja ja sureb lolli surma, pingutab töö juures üle, katkestab ennast meelt lahutades ära või jookseb peaga vastu külmiku nurka. Kolks ja valmis. Soovitan külmikutest ja muudest suurtest valgetest kodumasinatest eemale hoida. Aga muretsemiseks pole põhjust, riigireeturitest veevalajatel on tegus ja hästitasustatud aasta.

Kalad (19. veebruar - 20. märts) nii nii nii, kalasid hakatakse piinama, võimalik et palgasõdurite väljaõppe või ravimikaubastajte kasumi tõstmise eesmärgi, võimalik et lihtsalt igavusest, Veenuse ja Jupiteris seis on nii segane, et päris kindel ei või olla muus kui meeletus valus. Valu saab oktoobris läbi, järgnevad säästumatused. Ent vähemalt üks lurjusest kala saab lotomiljonäriks ja teine samasugune valitakse tissimissiks, kah asi.

Positiivne programm aastaks 2010 on järgmine, visake lusikas väärikalt nurka, sest pääsu pole, muide Mang ennustas Maalehes ka sõda ja märulit. Samas võiks mind muidugi enne presidendiks valida, sest horoskoobi teen kõigele vaatamata mina ja seega sõltub allakirjutanust ikkagi väga palju kui mitte kõik. Nii on lood.

NB! Kivisildniku päevakommentaare on võimalik kuulata Vikerraadios igal neljapäeval kell 12.30 ja 17.45. Saateid saab järelkuulata SIIN.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täiesti umbluudu metsa horoskoopo. Kes see Kivisildnik üldse on, ei tea..

Piiratud silmaringi avalik väljendamine foorumis FTW! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Piiratud silmaringi avalik väljendamine foorumis FTW! ;)

Ei ole hullu...

Loengus räägiti tugevast korrelatsioonist vaimse ja füüsilise võimekuse vahel... Palusin täpsustada, lisades juurde anekdoodid teemal, kuidas sportlased olid trennis, kui Jumal jagas mõistust ja kehakultuurlane on see, kellel keha on ja kultuuri ei ole jne jne.

Lihtsalt väike arusaamatus...Ühe ja sama inimese vaimne võimekus langeb, kui tema füüsiline võimekus on langenud (väsimus...) ... <_< Selge...ju me siis ikkagi olime trennis ;)

Tõlkige mulle palun FTW? ...ma olen vanamoodne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Korrelatsiooni -tugevaks- nimetada kindlasti ei saa, aga see, et mingite vaimsete ja kehaliste näitajate vahel on see korrelatsioon olemas, juba see on päris tähelepanuväärne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Korrelatsiooni -tugevaks- nimetada kindlasti ei saa, aga see, et mingite vaimsete ja kehaliste näitajate vahel on see korrelatsioon olemas, juba see on päris tähelepanuväärne.

Mis tas ikka niiväga tähelepanuväärne... Üsna loogiline ju, et kui ma olen väsinud siis ma ei ole ka just eriti nutikas. Ühe isiku piires...

Teema tuli jutuks Jaan Erelise Biomehhaanika ja ergonoomika loengus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis tas ikka niiväga tähelepanuväärne... Üsna loogiline ju, et kui ma olen väsinud siis ma ei ole ka just eriti nutikas. Ühe isiku piires...

Teema tuli jutuks Jaan Erelise Biomehhaanika ja ergonoomika loengus.

Aaa, me mõtlesime veits erinevaid asju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×