Jump to content
Tannuu

Kõik on uus aprillikuus

Recommended Posts

Fitness. ee avaleht. Lühidalt- süsteemitu. Pilte avalehel liiga palju. Alammenüüd voiks kasutaja piltide juurde viia. Tegu ei ole Rate.ee kodukaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Fitness. ee avaleht. Lühidalt- süsteemitu. Pilte avalehel liiga palju. Alammenüüd voiks kasutaja piltide juurde viia. Tegu ei ole Rate.ee kodukaga.

Natukene võiks tõesti neid pildikesi maha võtta,sest vahest tõmbab juhtma jumala kokku mui midagi otsima hakkad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänu uuele kujundusele olen hakanud seda lehte vähem külastama. Ongi rohkem aega muude asjadega tegeleda. :)

Sama siin, vana oli minu meelest kah palju (loogilisem) parem, aga no vast harjub pikapeale!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks hea asi selle lehega on see, et vanasti kui foorumi päises neid menüüsid klöpsasid, siis ta viis fitness.ee avalehele. Nüüd ikka viib konkreetsesse kohta. Minuarust voib tolle koduka avalehe täitsa ära kaotada. Asja völu oleks see, kui meil siin lihtne ja mugav toimetada oleks. Loodan, Beta versioon avalehest praegu testimisel ja testijad saavad Fitte takkajärgi. Mul see esimene päev proovida, aga need vähesed fittid, mis saaks, annetaks vast lehe arendajatele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üks hea asi selle lehega on see, et vanasti kui foorumi päises neid menüüsid klöpsasid, siis ta viis fitness.ee avalehele. Nüüd ikka viib konkreetsesse kohta. Minuarust voib tolle koduka avalehe täitsa ära kaotada. Asja völu oleks see, kui meil siin lihtne ja mugav toimetada oleks. Loodan, Beta versioon avalehest praegu testimisel ja testijad saavad Fitte takkajärgi. Mul see esimene päev proovida, aga need vähesed fittid, mis saaks, annetaks vast lehe arendajatele.

No pealehel on vigu palju - kui need kõik kõrvaldatud saavad ning üldine funktsionaalsus ja kooslus asjade vahel tööle lõpuks saab, peaks kasutajal olema lehel lihtsam ringi liigelda - kõik (tähtsamad) asjad peaks asuma 1 hiirekliki kaugusel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×