Jump to content
Tannuu

Kõik on uus aprillikuus

Recommended Posts

Minumeelest on see just väga hea, et foorumi teemade lingid avalehel avanevad teises aknas. Kirju tundub ta küll, kui arvatavasti läheb natuke aega harjumiseks. Vähemalt ei ole punast nii palju. See teema värvivalik võiks olla muudetav. Foorumi theme võiks samuti muuta või olla muudetav. Muidu olen rahul, sellise positiivse väljanägemisega leht nüüd.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kus shoutbox on?

Esilehel all vasakus nurgas. Klõpsa paksu mehe näo peal ja avanebki sulle shoutbox :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Esilehel all vasakus nurgas. Klõpsa paksu mehe näo peal ja avanebki sulle shoutbox :huh:

Lisaks veel, et paksust mehest ning kirjast "shoutbox" paremale jäävad veebitreenerid :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui hommikul fitness.ee avasin, siis arvasin, et mul jälle internet jebib :huh: .Aga hetk hiljem sain aru, et lehte on uuendatud. Natuke harjumatu, kuid saab hakkama. Mulle meeldib see kujundus rohkem, kui vana.

Muudetud kasutaja Karl818 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oksjoni võitis Ultra Life Protein 908g Alar 386Fit.iga.

Palju õnne võitjale ja vabandused, et meil ei ole veel tehtud oksjoni võitjate teavitust süsteemi.

post-13096-1271407573_thumb.jpg

nii eile selle oksjon lõpetamisel oli huvitav sheik, tegin pakkumise 1 minut enne lõppu ja viimasel sekundil siis segi Alar pakkumise( nagu aru saan) ja siis näitas, et uus 5minutit hakkas peale käima kui 1minut oli käinud peale uut aega siis järksu ilmus uus toode?

Kuidas on see lõpp kas see võidab kes saab kõige täpsema pakkumise aja lõppedes või see, et iga kord kui juurde pakud tuleb 5min juurde kuni keegi üle ei paku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei taba ikkagi ära kust kohast ma leian oma profiili fitness reidis, et saaks vaadata kes hindas ja kommenteeris, nagu vanal oli. Kas nii ei ole võimalik kuidagi veel teha, et kes tahab saab omale vana lehekujunduse jätta ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Polnud vahepeal siin käinud ja algul ehmatas ära. Tasapisi harjuma, et ei ole enam asjad samas kohas jne. Aga ilus on küll, muutused paha ei tee.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oksjoni võitis Ultra Life Protein 908g Alar 386Fit.iga.

Palju õnne võitjale ja vabandused, et meil ei ole veel tehtud oksjoni võitjate teavitust süsteemi.

post-13096-1271407573_thumb.jpg

Kuidas toimub oksjoni võitjate teavitamine?

Kes võitis viimase oksjoni?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nagu aru saan on neil pandud nii et oksjoni automaatne aeg on 24h millal oksjon läbi saab kuigi peab olema 48h ja siis nad panevad käsitsi aega juurde.

nii olen mina aru saanud.

igastahes väga vigane värk veel :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nagu aru saan on neil pandud nii et oksjoni automaatne aeg on 24h millal oksjon läbi saab kuigi peab olema 48h ja siis nad panevad käsitsi aega juurde.

nii olen mina aru saanud.

pehmelt öeldes frustreeriv süsteem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga miks seda aega ültse juurde panema peab?? 24h piisaks täiesti ju või siis võiks kohe mingi 48h panna, mitte aega juurde panna, see tekitab segadust... Ükshetk vaatan, et oh oksjon hakkab läbi saama teen pakkumise ära ja järgmine hetk on 2 päeva millegagi oksjoni lõpuni jälle :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×