Jump to content
Tannuu

Kõik on uus aprillikuus

Recommended Posts

Tagasi uudise / artikli juurde

Aastal 2001 tuli välja lehekülg Amazon.ee. Leht tehti populariseerimaks kulturismi, fitnessi ning jõusaalialasid. Leht kogus tasapisi tuntust ja kasutajaid. Aastal 2005 muudeti domeeninime Fitness.ee'ks.

Läbi aastate on Fitness.ee leht tasapisi arenenud, lisades kasutajatele juurde huvitavaid tööriistu - kalorikalkulaator, baasainevahetuse kalkulaator; kasutusel on mahukas harjutuste- ja venitustepank ning meelt saab lahutada ka erinevate ennustus- ning pildimängudega.

Et ajaga kaasas käia, on lõpuks uuendatud ka Fitness.ee kujundust.

Mis arvate siis uuest kujundusest? Endale tundub üsna okei, lihtsalt tuleb harjuda veits.

Muudetud kasutaja Tannuu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu meelest on püütud liiga palju asju ühele lehele mahutada, võtab liigselt silme eest kirjuks.

Ja samas erinevad lingid, teemad, näit: foorum, blogid on liiga ühes massis sees, võiks olla natuke rohkem asju eraldatud.

Erinevate teemade paigutus oli enne kuidagi parem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan ,et iga uus asi vajab harjumist. Tõsta toas mööbel ümber ja esimesed päevad on harjumatu, kindlasti on tehtud kvalitatiivne edasiminek - ümbervahetamisele lähevad kõik tööriistad jne. seega asi pole veel päris valmis, kuid nokitseme iga päev et lõpptulemus oleks parim.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõigil kellel probleeme sisselogimisega proovige endale lasta saata uus parool. Juhul kui ka see ei õnnestu millegipärast, andke mulle teada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks harjumist vajab iga uus asi, nii ka see leht. Pood on mugavam (pean silmas eesmärkide ikoone - valikuid, nagu nt. sportlab'il), stiilsem ka kui varem :huh:.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Algul ehmatas ära, võtab harjumist, igati positiivne on see, et rohkem aktuaalseid foorumiteemasi nähtaval. Väga viis.

Kuidas fitness rates oma kontole ligi pääseb, et uusi pilte lisada vms ? Seda nagu ei leia.

Muudetud kasutaja timo116 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millegi pärast ei ava Safari uuendatud fitnessi, Firefoxiga sain tööle. Muidu meeldib rohkem, kuid tõesti häirib, et iga teema avab uues aknas :huh:

Ilmselt sul shortcut tehtud Safari-ga . Proovi fitness.ee, mul oli shortcut veel mingi main default lõpus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ilmselt sul shortcut tehtud Safari-ga . Proovi fitness.ee, mul oli shortcut veel mingi main default lõpus.

Nii oligi, tänks IT vend :huh: Bookmarksina ei tööta enam vana lk jah

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui fitness.ee sisse toksisin, siis oli üllatus suur. Muidugi vana kujundus oli kodusem ja me kõik oleme sellega kenasti harjunud, kuid mina usun, et üsna kiiresti võtavad kõik uue kujunduse omaks. Uus kujundus on kindlasti ilusam kui enne. Tubli töö.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on küll ebamugav, et pealehel olevatele foorumi teemadele klikkides need uuel lehel avanevad.

Võtan teadmiseks ja proovin homse päeva jooksul ära muuta. Kui midagi veel häirib, andke teada ja ikka parandame asjad ära või põhjendame oma otsuseid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas fitness rates oma kontole ligi pääseb, et uusi pilte lisada vms ? Seda nagu ei leia.

Kui oled pealehel sisse logitud, kliki oma nime peal (seal kus näitab mitu postitust, fiiti jms on). Sealt peaks ligi pääsema oma kasutajaprofiilile, kus nupu RATE alt peaks saama ka pilte lisada/muuta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×