Jump to content
Amor

4,5kg lihast nelja nädalaga

Recommended Posts

Kuna seal toitumiskavas oli ka kreatiin sees ja mäletamist mööda suht suures koguses,on see 4,5kg lihast lihtsalt vesi,mis sinna koguneb :D

Kuidas siis härra kujutab ette "normaalset" lihasraku kasvu ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul sõber tegi selle kava läbi,aga ma küll eriti aru ei saanud,et tema juures miskit muutund oleks:D

tema arust oli sellest kasu olnud ja oli juurde ka natukene tulnud, aga 4.5kg kindlasti mitte

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul sõber tegi selle kava läbi,aga ma küll eriti aru ei saanud,et tema juures miskit muutund oleks:D

tema arust oli sellest kasu olnud ja oli juurde ka natukene tulnud, aga 4.5kg kindlasti mitte

Kava juures oli lisa, et toitumine ja treening peab väga rangelt paigas olema, ja nii mul see päris ei olnud. Kindlasti oleks väga kindel ja vastav toitumine aidanud aga kahjuks ei olnud see alati võimalik. Pluss viimane nädal läks vähe nihu trenn. Kui enne seda tegin mingisugust rasvapõletus kava, siis seda 4,5 st kava tegema hakkates tõesti hakkas alguses natuke kaalu tagasi tulema, kuid kava lõppedes oli ikkagi sama kaal tagasi mis enne alustamist oli :D Väiksed muutused võib olla olid, et lihas tuli rohkem nähtavale aga selle võib vist enne ajada toitumise kaela, kui selle kava :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×