Jump to content
Amor

4,5kg lihast nelja nädalaga

Recommended Posts

Sirvisin täna poes Muscle & fintessi ajakirja.(selle kuu oma vist)

Seal oli selline teema "4,5kg lihas nelja n2dalaga" :P Toodud oli ka vastav toitumis- ja treeningkava.

Küsimus ongi siis selline,et on keegi juba seda proovinud ?? On kasu ka sellest ??

või noh mis üleüldse arvate sellest värgist.

Ise arvan et see pole loogiline et 4,5kg lihast 4. nädalaga. :huh::)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sirvisin täna poes Muscle & fintessi ajakirja.(selle kuu oma vist)

Seal oli selline teema "4,5kg lihas nelja n2dalaga" :P Toodud oli ka vastav toitumis- ja treeningkava.

Küsimus ongi siis selline,et on keegi juba seda proovinud ?? On kasu ka sellest ??

või noh mis üleüldse arvate sellest värgist.

Ise arvan et see pole loogiline et 4,5kg lihast 4. nädalaga. :huh::)

Lihtne, teed selle kava järgi nii kaua, kui palju sul lihast vaja on. Aastaga saad kuni 54kg lihast.. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

4,5 kilo kaalu on iseenesest isegi saavutatav, aga ma kipun arvama, et lihase osakaal ei oleks selles juurdekasvus kuigi suur, enamus rasvkude.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuigi see number meeldib mulle keskmisest M&F numbrist rohkem, jäin samuti 4,5kg/4 nädalat artikli kohapealt väga kriitilise pilguga vaatama. Ootan huviga u. kuu aja pärast kellegi tagasisidet selle toitumiskava ja treeningkava tulemustest.

Muudetud kasutaja proTest poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sirvisin täna poes Muscle & fintessi ajakirja.(selle kuu oma vist)

Seal oli selline teema "4,5kg lihas nelja n2dalaga" ;) Toodud oli ka vastav toitumis- ja treeningkava.

Küsimus ongi siis selline,et on keegi juba seda proovinud ?? On kasu ka sellest ??

või noh mis üleüldse arvate sellest värgist.

Ise arvan et see pole loogiline et 4,5kg lihast 4. nädalaga. :D :D

Muscle & Fitness on toidulisandite müügibuklett. Sestap aetakse algajate ootused silmapiirist seniiti ning need tormavad jõusaali igasuguseid hullumeelseid kavasid täitma. Tulemuseks on kas ületreening või rasvumine. Ja siis tormatakse poodi omale toidulisandeid ostma. Tõsi, Eestis ei ole see link nii tugev, kuid afaik, on tegu tõlkeajakirjaga ning USA-s töötab see väljaanne just täpselt nii nagu kirjeldasin.

Meenutaks veel ühte inglisekeelset ütlemist: If something seems too good to be true, it usually is.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõtlesin isegi seda kava teha, kuid arvan, et toitumise poole pealt läheb raskeks, mingi 8 korda päevas süüa. Mina arvan et see 4 kg oleks vabalt võimalik, kuna süüakse väga palju, kui sa kõike täpselt teeks, eelkõige toitumiskava, arvan et tuleks juurde küll. Olen ennemgi sealsete kavade järgi teinud ja töötavad küll. Ilmselt, kes siin ütlevad et pole mõtet lugedagi, pole ise sealt midagi teha proovinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et jälle on vales tölkes asi. Ma arvan, et juttu oli massist ja MASSI KAVAST. Ja vöta nüüd kinni kes massi lihasena vötab, jälle vaieldav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti on see seal tavalisem kui meil spordisõprade hulgas ja nagu teada on seal muidki asju lubatud ja kättesaadavamad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Samas on eranditult kõik toitumiskavad M and F-is sellised, mis koosnevad 40% pulbrist. Võibolla on see teispool lompi normaalne? Ja siin vaadatakse imeliku pilguga -või mis???

Ma ju kirjutasin, et M&F on pulbrite müügibuklett.

Asja perspektiivi panekuks - minge poodi ja laske endale lõigata üks 4,5 kilone lihakäntsakas. Vaadake seda ja mõelge, et te kasvatate endale nädalaga sellise koguse lihast külge. Absurd! Kulturistile arusaadavamasse perspektiivi pannes - 4,5 kilo liha on u. 30 kanajala peal (koos kintsuga ja ilma luudeta). Enamus ei söö nädalaga nii palju liha omale sissegi. Selle keha külge keevitamisest rääkimata.

Sisuliselt ütleb M&F seda, et te panete omale sellise portsu lihast nädalaga juurde: frozen-boneless-buffalo-mea-250x250-250x250.jpg

Muudetud kasutaja wtrix poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ju kirjutasin, et M&F on pulbrite müügibuklett.

Asja perspektiivi panekuks - minge poodi ja laske endale lõigata üks 4,5 kilone lihakäntsakas. Vaadake seda ja mõelge, et te kasvatate endale nädalaga sellise koguse lihast külge. Absurd! Kulturistile arusaadavamasse perspektiivi pannes - 4,5 kilo liha on u. 30 kanajala peal (koos kintsuga ja ilma luudeta). Enamus ei söö nädalaga nii palju liha omale sissegi. Selle keha külge keevitamisest rääkimata.

Sisuliselt ütleb M&F seda, et te panete omale sellise portsu lihast nädalaga juurde: frozen-boneless-buffalo-mea-250x250-250x250.jpg

Jutt oli küll neljast nädalast, aga ulme ikkagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle pole sellekuine ajakiri ikka veel postkasti tulnud. Enam ka ei telli seda ajakirja, muidu lugemist seal on, aga see et mulle hiljem tuleb poodi kui tellijatele see ajab närvi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle pole sellekuine ajakiri ikka veel postkasti tulnud. Enam ka ei telli seda ajakirja, muidu lugemist seal on, aga see et mulle hiljem tuleb poodi kui tellijatele see ajab närvi.

Mingil kindlal kuupäeval peaks ikka tulema :D

Äkki sul naaber võttis ära selle sinu postkastist ja treenib selle 4,5kg kava järgi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×