Jump to content
PaulR

GainBolic 6000

Recommended Posts

Tere, tahtsin uuesti üle küsida et KUNA ja KUI PALJU (g) või kopatäit peaks kasutama täpsemalt? aitäh!

Eks üks annus ikka peale trenni, korraga 100-250 g pulbrit olenevalt sellest, mitu annust päevas võtad.

Võid võtta ka suuremate toidukordade vahele väiksemate oodetena ca 100g.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks üks annus ikka peale trenni, korraga 100-250 g pulbrit olenevalt sellest, mitu annust päevas võtad.

Võid võtta ka suuremate toidukordade vahele väiksemate oodetena ca 100g.

ma tänan, aga kas trennivabal päeval ka mõtet võtta seda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma tänan, aga kas trennivabal päeval ka mõtet võtta seda?

Kui massi kasvatad siis paha ei tee, aga tasub tavalist toitu siiski eelistada. GainBolic pole midagi muud kui toidulisand, pulbrikujul süsivesikud-valk...

EDIT: Okei tutvusin tootega ja seal kreatiin ka siiski sees, aga see ei muuda suurt midagi. Soovitaks ainult peale trenni võtta(kui raha liiga palju ei ole)

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui massi kasvatad siis paha ei tee, aga tasub tavalist toitu siiski eelistada. GainBolic pole midagi muud kui toidulisand, pulbrikujul süsivesikud-valk...

EDIT: Okei tutvusin tootega ja seal kreatiin ka siiski sees, aga see ei muuda suurt midagi. Soovitaks ainult peale trenni võtta(kui raha liiga palju ei ole)

okei, saan aru. Varem ma võtsin valk+kreatiin+süsivesik ja nüüd ainult trennipäevadel siis gainbolicut. seal küll kreatiin sees aga kuidas see mulle nagu mõjuda võib. Kas pigem hästi või halvasti sest kreatiini seal suhteliselt vähevõitu? äkki peaks kreatiini juurde ostma? mis arvate

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
okei, saan aru. Varem ma võtsin valk+kreatiin+süsivesik ja nüüd ainult trennipäevadel siis gainbolicut. seal küll kreatiin sees aga kuidas see mulle nagu mõjuda võib. Kas pigem hästi või halvasti sest kreatiini seal suhteliselt vähevõitu? äkki peaks kreatiini juurde ostma? mis arvate

Eks oleneb, kui palju sa gain bolicut päevas võtad. Kui sa selle juba ostsid, siis ma eeldan, et tahtsid massilisajat, mis annab rohkem kaloreid. Et massilisajast rohkem kaloreid saada, peab seda koguseliselt rohkem võtma. Kui Mass2 300g korraga võtta läheks valku liiga palju ja valku nii raisata pole mõtet. Gain bolicus on aga valku-süsivesiku vahekord selline, et saad seda kuni 300g korraga võtta, kui lähtuda analoogse toote, Serious Massi soovitustest.

Ja kui sa võtad täisannuse ehk 300g päevas, saad sealt juba arvestatava 4,5 g kreatiini.

Võid võtta ka vabal päeval, kui muidu oma kaloreid täis süüa ei jõua, aga ei pea. Samas kui mingi tüüp teeb 2x nädalas trenni ja võtab massilisajat ainult trennipäevadel 1x ja ülejäänud päevad kõvasti ei söö siis on loogiline, et ega kaal ikka tõusta ei taha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×