Jump to content
mees232

Paljuküsitud ACAI Mari nüüd eestis

Recommended Posts

Ostke endale astelpaju istik turult, pange aeda kasvama ja paari kolme aasta pärast hakkab ta teil marju andma.

Meil on aias selline suur puu kasvanud nii viie aastaga, et preagu saab iga sügis ühelt põõsalt kuskil 3 kg vitamiine. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ostke endale astelpaju istik turult, pange aeda kasvama ja paari kolme aasta pärast hakkab ta teil marju andma.

Meil on aias selline suur puu kasvanud nii viie aastaga, et preagu saab iga sügis ühelt põõsalt kuskil 3 kg vitamiine. :D

Väga tubli! :D

Inimestel on kaugele arenenud õpitud abitus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ostke endale astelpaju istik turult, pange aeda kasvama ja paari kolme aasta pärast hakkab ta teil marju andma.

Meil on aias selline suur puu kasvanud nii viie aastaga, et preagu saab iga sügis ühelt põõsalt kuskil 3 kg vitamiine. :D

Kahte on vaja - isastaim ja emastaim.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahte on vaja - isastaim ja emastaim.

Ja üks isane saab hakkama seitsme emasega , oli vist nii :D . Aga suht keeruline on neil vahet teha vist kui on noored istikud .Tuleb usaldusväärsest kohast hankida . Pärast kasvatad kaks aastat oma kahte emast ja ei midagi . :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja üks isane saab hakkama seitsme emasega , oli vist nii :D . Aga suht keeruline on neil vahet teha vist kui on noored istikud .Tuleb usaldusväärsest kohast hankida . Pärast kasvatad kaks aastat oma kahte emast ja ei midagi . :D

Siis on lesbid ja poliitiliselt korrektses maailmas pead nende õigusi austama, vajadusel adopteerimisel abistama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eelistan ka kodumaist kraami... Suvel sai korralikult metsast mustikaid varutud, onu aiast astelpajumarju ning sügisel omast aiast pihlakaid... Njamm :D ja odav ka :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eelistan ka kodumaist kraami... Suvel sai korralikult metsast mustikaid varutud, onu aiast astelpajumarju ning sügisel omast aiast pihlakaid... Njamm ;) ja odav ka :D

Kodumaise maksimaalne ärakasutamine on mul veel arendamist vajav. Nii palju on veel selliseid kohalikke "umbrohtusid", mis peaksid tegelikult kõik menüüsse kuuluma.

Kui on mõni hea mustikate varumise koht, siis ma paluks jagada :D

Need karbis ostetavad metsamustikad jäid maitseomadustelt millegipärast omaenda käega pakendatutele alla. Tont seda teab, miks...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kodumaise maksimaalne ärakasutamine on mul veel arendamist vajav. Nii palju on veel selliseid kohalikke "umbrohtusid", mis peaksid tegelikult kõik menüüsse kuuluma.

Kui on mõni hea mustikate varumise koht, siis ma paluks jagada :D

Need karbis ostetavad metsamustikad jäid maitseomadustelt millegipärast omaenda käega pakendatutele alla. Tont seda teab, miks...

Ega konkreetset kohta nagu polegi, aga siin Kagu-Eesti piiri lähedal metsades ikka midagi leidub ;)

Pole küll suurem-asi umbrohu-sööja, aga nõgese tärkamist ootan küll pikisilmi. Ikka igal kevadel saab üks 10-päevane kuur nõgeseteega tehtud. Ja rauapreparaadid jäävad sedakorda jälle apteeki (rahaga on mul muudki teha :P ) :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega konkreetset kohta nagu polegi, aga siin Kagu-Eesti piiri lähedal metsades ikka midagi leidub ;)

Pole küll suurem-asi umbrohu-sööja, aga nõgese tärkamist ootan küll pikisilmi. Ikka igal kevadel saab üks 10-päevane kuur nõgeseteega tehtud. Ja rauapreparaadid jäävad sedakorda jälle apteeki (rahaga on mul muudki teha :P ) :D

Mustika ajal tuleb tulla Tartu turule... :D , sellega saan ma hakkama küll.

Üks asi, mida ma kunagi ei ole tarvitanud, on rauapreparaadid.

Nõgest armastan mina ka :P Nii teed kui ka suppi :D

Ma usun, et on veel tuhat võimalust. Kõik retseptid, milles on ette nähtud spinat, võib selle rahulikult asendada meie noore nõgesega (kuumast veest enne läbi)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×