Jump to content
Ott Kiivikas

"Erisaade" - kas Eesti mees on muutumas jobuks?

Recommended Posts

Käisin "Erisaates" külaliseks, koos Katrin Siskaga. Intervjueerijaks Tarmo Leinatamm, käsitletav teema ajendatuna sellel nädalal ilmunud Postimehe artiklist, kirjutatuna Priit Pulleritsu poolt. Kliki http://www.postimees.ee/?id=244314"" target="_blank">siia

Saade läheb eetrisse pühapäeval

Aga mida teie arvate? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellist juttu suudab ainult Pullerits välja mõelda.

Kui rääkida sellest, et mehed muutuvad tundelisemaks, siis psühholoog Jüri Ennet väidaks kindlasti, et see on hea. Pidev macho mängimine ja tunnete allasurumine tekitab depressiooni.

Muudetud kasutaja navigaator poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui eesti mees on jobu, kes siis eesti naine on?

Enne kui teda vastandame eesti naisele, meenutame, et eesti mehe ema pole enamasti keegi muu kui eesti naine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui nii võtta, on naised ka muutunud mehelikumaks. Mida võiks öelda padufeministide kohta? Ma arvan, et siingi pole ükski äärmus hea, hea need nurgad maha lihvida, kuid meest mitte päris ümaraks raiuda. Mina olen küll Eesti mehega rahul :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Järelikult ei oska eesti naine oma poeglapsi piisavalt mehiseks kasvatada? :)

Õnneks endal mehine eesti mees olemas ja oma poeglapse(d) kavatsen kah meesteks ikka kasvatada (kui nad just juba omasooiharatena ei sünni :angry: )!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tunnistage neiud-naised, hoolimata viimastel aastakümnetel toimunub feministlikust propagandast, soovib iga naine enda kõrvale siiski mehelikku, tarkka, tugevat ja tahtejõulist meest, mitte aga peenetundelist "sõbrannat " :):angry:

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fakt on see, et õrnad ja peenetundelised mehed on lihtsalt ühiskonnas saanud rohkem eetriaega - ja seeläbi tundub ka tavainimesele, kes telerieesistub, et naiselike mehi on üha rohkem näha. :)

Ega need mehed ei ole nüüd tekkinud, nad on kogu aeg olnud, kuid mitte alati nii pildis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Liiga äärmusesse ei lähe? Te võtate kohe võrdlusesse meheliku, targa, tugev ja tahtejõulise mehega kellegi Zenja Fokini taolise? Mehelikkus, tarkus, tugevus ja tahtejõuline mees on ikkagi normaalne nähtus + lisaks sinna hulka ka mõningaid pehmemaid väärtusi, mis ei lase sellele mehel depressiooni surra, kuna ta lihtsalt oma muredest ei taibanud rääkida.

Muudetud kasutaja Kassisilm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millagil peab see asi lõppema, neid poisse kellel on väikse õe püksid jalas on liiga palju tekkinud

Indeed !

Täna tuli just juuksuris jutuks, et milline on praegune mood. Ma vastasin, et kui üks tiir ümber Viru Keskust ära käia, siis näeb selgesti..

Vastuseks tuli : ' Nojah, mul käib õepoeg naistepoes teksasid ostmas, et parajalt kitsad oleksid ' . Selle peale oli küll karp lahti.

Ise elan sellises nö maakandis, kus on pigem need rullnokad, kui liibukates pleikud. Ise olen valinud kesktee, ei ürita olla liiga lahe ja naiselikkus on küll kauge, aga selgesti on näha tõesti, et pehme olek on üha rohkem moodi läinud.

Ja niipalju, kui mina olen naistelt küsinud, siis enamustele siiski istub rohkem kõhnemat sorti mees, kui lihastes ( on ka palju erandeid ! ).

Ja minu arust on ja jääb see tõde, et liiga lahe poiss on pigem sõber, tõsiselt võetakse ikka selliseid, kes ei häbene trenni teha ja vahel karmi sõna öelda ; meeste naiselikkus väljendub enamasti nende humoorikuses ja lolli mängimises, selliseid inimesi enamasti lihtsalt ei võeta tõsiselt, alateadusest juba.

Artikkel vist tõesti tiba äärmuslik, kuid kindlasti mingi tõepõhjaga, eks meie ühiskond ka soosib seda - meedia, ajakirjandus jne

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui lugeda mõnes uudisteportaalis kulturismi kajastavate artiklite kommentaare, siis pole just palju inimesi, kes peaks kulturismi mehiseks alaks.. :) Krt seda teab, kust jookseb tänapäeval piir naiselikkuse ja mehelikkuse vahel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei ütleks, et huumorimeel kuidagi mehelikkust vähendab. See näitab pigem tervet mõttemaailma. Huumorimeeleta inimesed on imelikud.

Hea huumorimeal peaks just mehelikkuse tunnus olema :) Kui palju on hea huumorimeelega naisi ? :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Njh, telekas küll neid saateid, kus lõunamaa hurmuritele terve edelaraudtee rongi täis eesti naisi saadetakse. Eesti mees tundetu, eesti mees paha....

Arvan, et kõike peaks tasakaalustatult olema ning ärge uskuge Pulleritsu juttu, samahästi uskuge juba hundi ja rebasejuttu. Pole siin Eestis midagi väga hullu, põhjamaa inimene muutub tänu maailmameediale ja võimalustele natuke. Panevad need viru keskuse ikoonid ka kord suureks kasvades oma hilbud müüki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Njh, telekas küll neid saateid, kus lõunamaa hurmuritele terve edelaraudtee rongi täis eesti naisi saadetakse. Eesti mees tundetu, eesti mees paha....

Arvan, et kõike peaks tasakaalustatult olema ning ärge uskuge Pulleritsu juttu, samahästi uskuge juba hundi ja rebasejuttu. Pole siin Eestis midagi väga hullu, põhjamaa inimene muutub tänu maailmameediale ja võimalustele natuke. Panevad need viru keskuse ikoonid ka kord suureks kasvades oma hilbud müüki.

No just - see on pigem mingi faaž mis lihtsalt läbi elatakse ning millele 5a hiljem häbitundega meenutatakse..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samas ise olen nõus kohati, et enamus noored on maru naiselikud, lakitud pe*erastid igalpool, kered nagu kriipsud ning tüdrukud ripuvad käe küljes.

"Mille kohta Eesti maskuliinkriitilises ühiskonnas on ohutu väita, et paljud mehed on järelikult jobud". Sellega ma ei nõustu, see, et maskuliinsus kaob ei tee ju jobuks. Üsna kitsarinnaline väide tema enda poolt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin hiljuti Rootsis külastatdes sealhulgas ka kohalikku kooli. Igal teisel õpilasel oli geeliga soeng üles tõmmatud, püksid olid ümber nagu retuusid, aga see ei olnud veel kõik, sest ligi 1/3 õpilastest kandis kooli sees mütsi, mis meenutas rohkem kondoomi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

primitiivsed inimesed kes nii mõtlevad.üleüldse kuidas saab üldistada kõiki mehi?

ei saa öelda ,et EESTI mees on selline vaid,et paljud eestlased on.

normaalsed mehelikud mehed pole ju kuhugi kadunud.

selline metroseksuaalsed,pedelikud mehed on saanud NORMIKS juba pigem terves maailmas kui ainult meil siin pisikeses Eestis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mehelikkus ja naiselikkus on ajaloos pidevalt muutunud. Rokokoo ajal olid mehed sitsides-satsides ja puhvpükstes. Ei ole olemas kaasasündinud mehelikkust ja naiselikkust. Need on õpitavad omadused. Mulle ei meeldi, kui öeldakse näiteks, et keegi jookseb või latrab "nagu eit", sest see solvab tervet naissugu, aga viimased uuringud näitavad, et soosisesed erinevused on kahe soo vahelistest erinevustest isegi suuremad. Järelikult on mõttetu sildistada. Mitte naised ja mehed pole erinevad vaid inimesed on erinevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis siis ikka – ulatagem neilegi meestele terekäsi. Aga mida te märkate? Kas panete tähele, kui lõtv ja vedel on paljude noorsandide käepigistus? Vanasti teadis iga poisslaps, et teist inimest käteldes on mehe käepigistus kindel ja tugev.

Minu meelest on lihtsalt kohutav, kui mehe käepigistust pole ollagi. Mõni ulatab oma käe nii õrnalt, nagu ootaks sellele suudlust. Olen surunud mõnda sellist makaron-kätt ja tunne on küll selline olnud, et kohe pigistan katki :) Kohutav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Sültkäsi" leidub igas vanuses ja füüsilise vormiga ei ole sellel midagi pistmist. Võibolla mõni peab õrna käesurumist toredaks. :) Eesti mees olemisega leian sellel veel eriti vähe seost.

Muudetud kasutaja Vägivaldur poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nu tõesti, mehe lõtv käepigistus on minu meelest üks väga kole asi. Täpselt nagu soe sült lükatakse sulle pihku. Ideaalne muljerikkuja. Ometigi seda saaks kergelt parandada enda juures.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×