Jump to content
karma

mis ainet tarbida et lihas kasvaks?

Recommended Posts

kas proteiin No.1 aitab?kuskilt ma lugesin et ilma proteiinita ei kasva midagi.ma olen ligikaudu aasta trenni teinud ja tulemust on.mingit proteiini ma ei kasuta.mis te soovitaksite mul edasi teha?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline

olen ise ka amatöör aga olen kuulnud ,et mingil ajal tuleb piir ja siis olex vaja juba toidulisa,muidugi keegi ei tea mida sa sööd

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Valk on lihase ehitusmaterial, ilma selleta ei juhtu midagi, eelkõige pead seda saama tavatoidust ja kui sealt vajaka jääb tulevad appi toidulisad. Toidulisadest võiks eelkõige alustada valgubaasil toodetega nagu No1 ja Lemon. Valguvajadus ööpäevas 2 - 2,5 gr/kg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui keegi viicib, siis võiks halbu kylgi minu toitumisplaanist välja tuua.

7.30 shokolaadi müsli 200gr 0.4l piimaga

12-13 Kartul muna salati ning loomalihaga

15.30 Juku juust 100 gr

17.15 Kodujuust 150gr

18.00 shake 40gr,glutamiin 5gr

Trenn

20.30-21.30 shake40gr, glutamiin 5gr, kreatiin5gr

23.00 kodujuust tuunikalavõileivaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esimese ja teise toidukorra vahel liiga pikk paus. (Siin vahel võiksid võtta midagi valgurikast näiteks kell 10) Samuti võiks esimene toidukord võiks olla energiarikkam, lisaks sisaldada rohkem valku. Kolmas toidukord oleks siis näiteks kell 13 (Kartul muna salati ning loomalihaga), neljanda võiksidid teha kell 16 näiteks, lisades ka süsivesikuid sutsu kodu- võis śiis jukujuustule. Siis sheik > trenn > sheik. Viimase toidukorra tooks ka varasema peale umbes tunni võrra.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Valku tuleb ikka süia ,muidu ei kasva siin midagi ,aga jah algul proovi ikka piisav kogus toidust saada ja siis kui ei ole aega koguaeg süüa või jääb puudu siis tee valgu sheik ja peale trenni on see kah hea .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×