Jump to content
minaolinsiin

Küsimus PILDIGA

Recommended Posts

wellbox-body-comparison.jpg

Sooviksin pisut nõu, nimelt minu keha tagantvaates sarnaneb hetkel väga sellele esimesele pildile, millised oleksid kõige tõhusamad treeningud oma keha vormimiseks sarnaseks sellele teisele pildile? Nagu näha siis olen "pirn", ülevalt poolt keha on väga kena, kõhulihased joonistuvad isegi välja ja probleeme ei ole, kuid just alakeha on selline nagu ta on. Vanust on mul 20 ja meeldib väga sportida, käin jooksmas madala pulsisagedusega(154) ca 40min paar korda nädalas lisaks veel rühmatreeningutes kuid tundub, et alakeha on allumatu. Pikkust 174 kaal 57

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kondi ja lihaste kuju sul muuta ei õnnestu. Ainus mis teha võimalik on korrigeerida rasvaprotsenti ning lihaste suurust. Kuid täiesti võimalik, et sinu eesmärk ei ole saavutatav ühegi naturaalse vahendiga.

Geneetiline kehakuju on meil nagu ta on.

Arvan, et siin peaksid suurte kogemustepagasiga treenerid sõna võtma - palju antud olukorras ette võtta annab. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heh, jutu järgi, jälle üks tüdruk nutab lihastes jalgade üle? :) Et nii pildi järgi rasva protsenti keegi ei mööda, pealegi vööra naise pilti vaadates. :rolleyes:

Ülakeha vaevalt et viitsid treenida. Ma ootaks ära aja, kuii antud keha vorm moodi läheks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nja kui tagument on suur(laia luustikuga)siis suurt midagi tea just ei ole.

trenni võiks aga siiski teha,üleüldiselt paraneb välimus kindalsti ning tervisele ka kea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rasva ladestumist ühtlasemaks? Aastatepikkuse töö tulemus. Võta treeneriga ühendust ja las ta teeb sulle vähemalt 3 aasta treeningplaani, kuhu ta arvestab sisse hooaja st kuivatamisperioodid ja väljaspool hooaega ehk siis sinu puhul kehakaalu hoidmisperioodid ja vastavalt sellele kohandate toitumise ja treeningu.

Nädala treeningplaanis peaks olema nii jõusaali kui ka aeroobikat.

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uuri välja kuidas Emily muutus ja tee sama!

Teisalt aga, hakka puhtalt toituma, alko/suits/muu myrk täiesti unustada, karastusjoogid/mahlad jne unustada...

treeningud lühikeseks ja intensiivseks 2-3x nädalas... rohkema tasuta ei viitsi :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Emily saavutas tulemuse rasvaimuga(liposuktsioon), ise ei võtaks sellist protseduuri ette. Suitsu ei tee, krõpsu ja muud ebavajalikku sööki ei söö, klaas veini kaks korda kuus. Eks ma siis punnitan edasi, vaatab mis saab. Kuivharjamist teen vähemalt kord päevas, toitumine rajatud sellele, et süüa tihti aga vähe, rohkem valgulist toitu.

Muudetud kasutaja minaolinsiin poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rasva ladestumist ühtlasemaks? Aastatepikkuse töö tulemus. Võta treeneriga ühendust ja las ta teeb sulle vähemalt 3 aasta treeningplaani, kuhu ta arvestab sisse hooaja st kuivatamisperioodid ja väljaspool hooaega ehk siis sinu puhul kehakaalu hoidmisperioodid ja vastavalt sellele kohandate toitumise ja treeningu.

Nädala treeningplaanis peaks olema nii jõusaali kui ka aeroobikat.

Edu!

3a?!!!! kolme kuu äkki, sellise tulemuse saab selle ajaga kindlasti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Uuri välja kuidas Emily muutus ja tee sama!

Teisalt aga, hakka puhtalt toituma, alko/suits/muu myrk täiesti unustada, karastusjoogid/mahlad jne unustada...

treeningud lühikeseks ja intensiivseks 2-3x nädalas... rohkema tasuta ei viitsi :rolleyes:

Rohkem tasuta ei viitsi- raha eest annaksid millist nõu?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rohkem tasuta ei viitsi- raha eest annaksid millist nõu?

Toitumiskava, nädala treening plaani ja treeningkavad ning soovitused & "keelud"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
3a?!!!! kolme kuu äkki, sellise tulemuse saab selle ajaga kindlasti.

Loomulikult ... Pakkuge aga kiiret tulemust ja raha tuleb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loomulikult ... Pakkuge aga kiiret tulemust ja raha tuleb.

Tulemus ongi kiire, kui targalt asja teha, mitte kulturismi toitumis põhimõtetel kava/sid järgida... 5-7x päevas syya jms!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Emily saavutas tulemuse rasvaimuga(liposuktsioon), ise ei võtaks sellist protseduuri ette. Suitsu ei tee, krõpsu ja muud ebavajalikku sööki ei söö, klaas veini kaks korda kuus. Eks ma siis punnitan edasi, vaatab mis saab. Kuivharjamist teen vähemalt kord päevas, toitumine rajatud sellele, et süüa tihti aga vähe, rohkem valgulist toitu.

Sa eksid, LPG ei ole mitte rasvaimu, vaid spetsiaalaparatuuriga massaazh. Meil ka väga levinud. Googelda LPG d

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes sulle ütles, et sinu keha sarnaneb pildil olevale?Ei tundu väga loogiline, et 174/57 suhtele selline keha on.Pigem on see lühemate ja kaalukamate naiste sündroom.Ja tõesti, kolme aastaga saab sinust täiesti teise inimese voolida.Pildil olev keha on tõesti 3 kuuga saavutatav.

Argo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kes sa oled? :rolleyes:

Personaal treener, yle 4a kogemust ja keskmiselt 25 eratreeningut nädalas, tegelen oma klientidega kuid/aastaid, hoolitsen ka nende toitumise eest(kavad, retseptid)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Personaal treener, yle 4a kogemust ja keskmiselt 25 eratreeningut nädalas,/

4aastat kogemust ja küsid selle eest rohkem kui siinsed webtreenerid- :rolleyes: Küsida muidugi võid aga 4 aastase kogemuse eest! ! !

Aile välja pakud 3 aastat on muidugi natuke liiast. Piltidel ei näe asi üldse nii hull välja aga hädasolijale ütlen küll, et vali enne hoolikalt kellele ja mis raha maksad. Uuri vähe treenerite taustu jne.

Lihtsalt sõbralik soovitus , sest viimasel ajal on neid esimese kursuse südamekirurge tekkinud masu tingimuses rohkem kui kunagi varem. Parimate soovidega! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Personaal treener, yle 4a kogemust ja keskmiselt 25 eratreeningut nädalas,/

4aastat kogemust ja küsid selle eest rohkem kui siinsed webtreenerid- :rolleyes: Küsida muidugi võid aga 4 aastase kogemuse eest! ! !

Aile välja pakud 3 aastat on muidugi natuke liiast. Piltidel ei näe asi üldse nii hull välja aga hädasolijale ütlen küll, et vali enne hoolikalt kellele ja mis raha maksad. Uuri vähe treenerite taustu jne.

Lihtsalt sõbralik soovitus , sest viimasel ajal on neid esimese kursuse südamekirurge tekkinud masu tingimuses rohkem kui kunagi varem. Parimate soovidega! :)

Ma siiralt kahtlen, et siinsed webitreenerid teevad yle 25h eratreeningu nädalas ja nii juba 4a järjest?! Mul on kliente igast valdkonnast ja kui ma oma tööga hästi hakkama ei saaks, siis nad ei maksaks £50-60 60min eest või mis...

Masu käes ma ei vaevle(seega 1500- eeki pärast kedagi tyssama ei hakka, minu elu see oluliselt ei muuda, kyll aga kliendi oma kindlasti, selline on mu hind), olen paari Eestis elavat tuttavat/sõpra juhendanud ja edukalt ja miks mitte ka uusi kliente tekitada :P

palun mitte võtta mu juttu mingi promona, lihtsalt kerge selgitus ja taustainfo, kel huvi mailige vms

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

OLen absoluutselt nõus Bonsuna ja Ailega. MinaOlinSiin soovitan Sulle, et varu kannatust. Mul on ka selline keha olnud, aga kõik oleneb õigest toitumisest ja treeningust. Mina teen jõusaali trenni 3 korda nädalas ja lisaks veel aeroobset ka. Toitun 5 toidukorra reegli järgi jälgides, et saaksin toidust piisavalt rasvu, süsivesikuid ja valke (esmajärjekorras). Võttis suhteliselt kaua aega (õigesti käitudes 3-4 kuud) enne kui samast probleemist vabanesin. Vaja läheb kannatust, tahet ja töökust oma eesmärgi nimel. Kuid kindlasti peaksid valima, kelle nõuandeid kuulata ja samuti ei teeks paha, kui googeldaksid ja uuriksid ise toitumise kohta täpsemalt. On olemas palju häid raamatuid selle kohta nt "Normaalne toitumine". Jõudu ja südikust!

P.S! Treener I tase

Muudetud kasutaja Midri poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma siiralt kahtlen, et siinsed webitreenerid teevad yle 25h eratreeningu nädalas ja nii juba 4a järjest?! Mul on kliente igast valdkonnast ja kui ma oma tööga hästi hakkama ei saaks, siis nad ei maksaks £50-60 60min eest või mis...

Niiet oled parem kui siinsed Otid ja Morozovid? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×