Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Phil Heathi uued pildid!

Recommended Posts

Uued pildid mehest, keda kutsutakse "The Gift". 31 aastasena on Phil Heath on üks nooremaid IFBB proffe, kes hetkel maailma edetabeli tipu poole pürgib. Jay Cutler on 37 ja Dexter jackson peaks olema lausa 41, niiet andekas on Phil tõesti, kui endast kuni 10 aastat staazikamatele koha kätte suudab näidata.

Pildid tehtud 25. märtsil, kehakaalu siis veidi üle 113 kg. S.o. on alla 5 kilo rohkem selle aasta Arnold Classicu võistluskaalust, kus ta napilt teiseks jäi. Suured edasiminekud arengus ei jäänud aga ka Arnold Classicul märkamata.

post-3216-1269952196_thumb.jpg

post-3216-1269952204_thumb.jpg

post-3216-1269952209_thumb.jpg

post-3216-1269952215_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Krt, käed on ikka väga võimsad võrreldes isegi teiste proffidega.

Jah, seetõttu teda ka nii väga armastatakse.

Ise ma teda väga ei fänna, sest ka siin pildil riivab silma rinna, õla ja sääre areng. Maitse asi.

Või peaks pigem ütlema, et käed, selg ja reied on väga head, ülejäänud mitte nii väga. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, seetõttu teda ka nii väga armastatakse.

Ise ma teda väga ei fänna, sest ka siin pildil riivab silma rinna, õla ja sääre areng. Maitse asi.

Või peaks pigem ütlema, et käed, selg ja reied on väga head, ülejäänud mitte nii väga. :)

Ma tapaks sellise rinna, õlgade ja säärte eest ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õlg ongi Heathi selgelt kõige nõrgem külg. Rind pole kaugeltki nii hull, võistluskonditsioonis joonistab veel paremini välja ka. Kindlasti aitab õla ja rinna "väiksuse" optilisele efektile kaasa meeletud käed. Lihtsalt veidi balansist ära.

Aga vanal on tohutu potentsiaal. Kui tervis kestab, nopib ta paari aasta pärast ka Mr. O tiitli ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Õlg ongi Heathi selgelt kõige nõrgem külg. Rind pole kaugeltki nii hull, võistluskonditsioonis joonistab veel paremini välja ka. Kindlasti aitab õla ja rinna "väiksuse" optilisele efektile kaasa meeletud käed. Lihtsalt veidi balansist ära.

Aga vanal on tohutu potentsiaal. Kui tervis kestab, nopib ta paari aasta pärast ka Mr. O tiitli ära.

Mina ei usu, et nopib, liiga lühike junn, selleks peaks tal ikka juba praegu ideaalsed proport olema. Seda on läbi aja näha olnud, et temasugustel raske võita. Aga eks näeme. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×