Jump to content
kizzy

Keha Arengu Monitooring

Recommended Posts

Võib-olla on sellest kellelegi veel kasu. See on üks tasuta jagatav programm, mis aitab kodustes tingimustes oma keha arengut jälgida. Ta arvutab ka mingeid tulemusi, keha rasva% ja kalorivajadust jms, aga minu jaoks on põhiline olnud siiski kaalu ja ümbermõõtude jälgimine.

Ma olen ise nüüd paar kuud trenni teinud ja mul oli väga hea meel, kui ma sellise asja leidsin.

Alguses oli mul sellega väike probleem, aga kasutajatugi oli hästi kiire ja sõbralik. Ja lahendasid mul suht ruttu ära asja. Ja kasutada on seda tõesti hea. Mul küll kohe motivatsioon tõusis kõvasti.

Link on siin: http://www.tervislik.net

Vast on veel kellelegi kasulik..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Telli omale tasuta arvutaja, mis ütleb KOHE su

* 1. keha rasva %

...

Nii lihtne see (rasva% teada saamine) ongi? :)

Peegel ja terve kriitikameel on parimad vahendid "monitooringu" jaoks ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul pani ka 1% mööda. Aga noh.. kui just allvee kaalumist või seda magnetresonants tehnikat ei kasuta (ma ei mäleta, mis selle nimi täpselt oli), siis nagunii on see keha rasva % hinnanguline. Peegel ja kriitikameel on muidugi abiks. Mõnele. Aga mulle igatahes väga meeldib üleskirjutatult näha, kuidas keha areneb. Ja ümbermõõte ma saan siiski üsna täpselt võtta ja kaal ei tohiks ka üle paarisaja (või paarikümne) grammi valetada.

Mina olen küll asjaga ülirahul. Tõstis kõvasti motivatsiooni. Ilmselt ta sobibki algajatele rohkem, sest profivennad teavad niiehknii une pealt ka oma biitsepsi ümbermõõtu.

Peaks võib-olla hoopis algajate lehele teema tegema... Aga noh.. ma ei taha mingi reklaamiagentuur ka olla.. võib-olla teinekord.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvan ise ka,et seda on palju.Olen paari kuuga 12kg juurde võtnud ja väike kõhuke on ees kui istun(varem polnud) :)

Eiteagi mis muutma pean nüüd,et asi hullemaks ei läheks.

Aeroobse treeningu olen igatahes peaaegu ära unustanud.

Teha aeroobset 2-3x nädalas peaks rasv põlema küll ? ;)

Muudetud kasutaja Amor poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuulsused, kellel on sinuga sarnane puusa-talje suhe: Angeline Jolie, Lucie Liu, Penelope Cruz.

Nad võiks panna kõik mõõdud võrdlusesse, siis saaks naiste kriitikameel pehme pai, sest väga palju alahindavad ennast. Lihtsalt puusa-talje suhe võib paksukestel ka nt angelina jolie`ga kokku langeda ju? ;)

Ma katsetan ka katseks selle keha arengu motooringu ära. Mõõdulinti pole seni kätte võtnud küll, siiani usaldasin kaalu. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arvan ise ka,et seda on palju.Olen paari kuuga 12kg juurde võtnud ja väike kõhuke on ees kui istun(varem polnud) :)

Eiteagi mis muutma pean nüüd,et asi hullemaks ei läheks.

Aeroobse treeningu olen igatahes peaaegu ära unustanud.

Teha aeroobset 2-3x nädalas peaks rasv põlema küll ? ;)

Peaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võib-olla on sellest kellelegi veel kasu. See on üks tasuta jagatav programm, mis aitab kodustes tingimustes oma keha arengut jälgida. Ta arvutab ka mingeid tulemusi, keha rasva% ja kalorivajadust jms, aga minu jaoks on põhiline olnud siiski kaalu ja ümbermõõtude jälgimine.

Ma olen ise nüüd paar kuud trenni teinud ja mul oli väga hea meel, kui ma sellise asja leidsin.

Alguses oli mul sellega väike probleem, aga kasutajatugi oli hästi kiire ja sõbralik. Ja lahendasid mul suht ruttu ära asja. Ja kasutada on seda tõesti hea. Mul küll kohe motivatsioon tõusis kõvasti.

Link on siin: http://www.tervislik.net

Vast on veel kellelegi kasulik..

Kontrollin iga nädal Omroni BF 508 monitoriga ja see tabel andis vähemalt minu puhul hämmastavalt kokkulangeva (alla 1% vahe) tulemuse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×