Jump to content
KS66

Kas naiskulturismis on selliseid katsetusi tehtud?

Recommended Posts

Naiste kulturismi (õnneks) küll Eestis ei ole jah. :)

Mis õnn see nüüd siis on niiväga? Sulle ei meeldi siis sellega ok. Saad olla õnnelik. Olen kindel, et tuleb ka selliseid naisi kes kulturismis võistelda tahavad. Aasta viie või kümne pärast. Mis siis saab? Muutud õnnetuks? Naturaalne naiste kulturism on igati tervitatav nähtus. Annab sama pildi nagu maailmas pro fitnessi naised pm.

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Naturaalselt (ja ikka tõeliselt, mitte selles mõttes, et J.O.K.K. ehk et vahele pole jäänud) treenides jah ok (näide), sel juhul pole naistel õnneks võimalik kaugeltki mitte selliseks saada nagu allpool piltidel. :)

irene-andersen_image_14.jpg

irene-andersen.jpg

1.jpg

14322.JPG

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jess Inna! Ma buduaaris käija pole, aga just Inna`t puudutavad artiklid loen läbi. See polnud tema viimane postitus seal - viimane asub siin.

Muljetavaldav tegelikult see, mis ta tegi. Minu meelest naised, kes jõusaalis käivad on üsna tavaline nähtus. Kuidas ma isegi tahaks sinna minna, aga asi on liiga spetsiifiline, kui tahta seda õigesti teha. Seega - ma jään veel oma liistude juurde vist (body pump). Ma alustasin ka täiesti nullist omale lihase ehitamist, kuna olen seni tegelenud ainult aeroobsega. Ja kuigi body pump`is suuri lihaseid ei kasvata olen ma ikkagi vasikavaimustuses iga kord kui avastan, et on midagi juurde kasvanud.

PS! Toitumisprogrammi nimi, mida Inna jälgib on Role :)

Ma sellepärast just antud artikli valisin, et seal pildid enne ja pärast kohe olemas. Mina käin ka ainult Inna blogi budus lugemas ;) Edu Sulle treeningutel !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×