Jump to content
armando

Rinnalihased jumpsivad

Recommended Posts

Probleem on selline, et rinnalt surudes ei anna see rinnalihastes üldse tunda, s.t et rinnalihased ei väsi ära, ei tuika ja tunduvad täiesti tuimad.Seda ka siis kui olen nt 3 seeriat suutlikuseni teinud(ma ei tee küll koguaeg nii, see oli lihtsalt prooviks).

Harjutuse ajal ei tundu, et üleüldse midagi ära väsiks(sealhulgas käed), vaid lihtsalt ühel hetkel ei jõua enam üles lükata.

See on väga ärritav, kuna mul puudub selle üle igasugune kontroll ja nii ei ole võimalik ennast piitsutada.

Tehnika on korras ja ülejäänud harjutustega on ilusti rinnalihaseid tunda.

Muudetud kasutaja armando poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ei tunne samuti rinna trenni ajal ,et rinnale midagi mõjuks.Sama lugu on ka kätega,mis ei lähe täis. Järgmine päev peaksid andma küll lihased ikka tunda,et on korraliku trenni saanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lamades surumine ei olegi kõige parem harjutus rinna koormaiseks. Seda tehes kasutad niipalju erinevaid lihaseid, et tekibki lihtsalt see väsimustunne. Ei ütle, et seda sellepärast tegema ei peaks, väga hea baasharjutus. Hantlitega surumine on väidetavalt parim rinna koormamiseks. Hantlitega surudes ei ole seda kindlat trajektoori mis kangiga ja siis hoiab rohkem rinnalihastes pinget. Keegi ei saa lamades surumisest mingit metsikut burni, hea harjutus on ikka :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellega on jah see jama, mõni ei tunne rinda, teine ei tunne selga jne..

vb on käed nii nõrgad ja rind suudaks rohkem teha, Liblikat oled proovind? sellega töötab ainult rind

Muudetud kasutaja Eluminal poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuidas te määrate seda suutlikuse hetke muidu? Olen mitu korda viimast võtta üritades kangi alla jäänud, aga nii ka ära lõpetada ei taha, et tunned et veel jaksab.

Muudetud kasutaja armando poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lase aeglaselt alla ja suru kiiresti üles.. vali laiem haare (mõistuse piires muidugi)... rind korralikult kummi ... langeta kang õigesse kohta... ära suru "triitsepsiga" - väga paljud viivad kohe kui enam ei jõua küünarnukid vastu keha ja suruvad kõige muuga kui rinnaga. Jms... ikka veel tehnika korras ? Ok ! Siis hakka seeriaid mitte suutlikuseni vaid väiksemate raskustega tegema aga rohkem kordusi (pumpab rinna täis küll kui ülal mainitu kõik korras).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuidas te määrate seda suutlikuse hetke muidu? Olen mitu korda viimast võtta üritades kangi alla jäänud, aga nii ka ära lõpetada ei taha, et tunned et veel jaksab.

Võtan sõbra kaasa kes ära tõstab, või ütle saalis kellegile suvalisele et ära tõstaks kui alla jään

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihtsalt huvi pärast küsiks, kuis taastumine on, et kas lihased järgmistel päevadel valusad ka on? Et ei imesta kui treeninguid tuleks muuta, et vaheldust tekitada lihastele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lihtsalt huvi pärast küsiks, kuis taastumine on, et kas lihased järgmistel päevadel valusad ka on? Et ei imesta kui treeninguid tuleks muuta, et vaheldust tekitada lihastele.

Järgmisel päeval on ikka valusad, aga seda ei saa kindlasti rinnalt surumise kaela ajada kuna teen rinnale mitu harjutust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×