Jump to content
haamer

Munade kohapealt segadus

Recommended Posts

Et ehk keegi minust targem oskaks ka selle segadusepuntra lahti harutada.

Et kuna muna on suurepärane valgu allikas, siis tahaks teada kuidas neid õieti tarbida.

Liiga palju vist ka hea pole..

Kui palju peaks umbes palju trenni sööma ja kui palju peaks neid kollaseid eemaldama ? (eelistan keetmismeetodit)

Et kuna seal kollases pidi palju kolestorooli olema, siis puhtalt selle mõttega ei tahaks neid palju süüa et mitte midagi halba oma tervisele tekitada.

Kas näiteks nii on hea, et 3x nädalas trennipäevadel näiteks 3-4 keedetud muna, kus ühe söön tervena ära ja teised 2-3 ainult munavalge.

Ja siis näiteks vaheldada, et üks kuu söön 3x nädalas trennipäevadel, järgmine kuu 3x nädalas järgmine päev peale trennipäeva jne....

Vutimune söön ka , neid toorelt 6 tükki 1-2 korda nädalas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüdseks on tõestatud,et see ei mõjuta kolesterooli tõusu,uuri google'st,seal peaks olema mingile uuringule toetuvaid artikkleid isegi.Ehk siis söö kollast palju tahad :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nüüdseks on tõestatud,et see ei mõjuta kolesterooli tõusu,uuri google'st,seal peaks olema mingile uuringule toetuvaid artikkleid isegi.Ehk siis söö kollast palju tahad :rolleyes:

Äkki viskad lingi. Tahaks ka seda omasilmaga näha, et võib süüa neid nii palju, kui süda lustib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Okei ja põhimõtteliselt võib siis iga päev nii palju muna sisse pista kui süda lustib või. tundub küll jabur veits

võibolla see isegi 3x nädalas on liiast juba

Muudetud kasutaja haamer poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teema pealkiri võib küll eksitav olla :rolleyes: 3x nädalas 3-4 muna ei tohiks küll midagi teha kui sul juba loomulikult väga kõrge kolesteroolitase pole. Olen 5x nädalas 5 muna ka söönud ja kolesterool normis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teema pealkiri võib küll eksitav olla :rolleyes: 3x nädalas 3-4 muna ei tohiks küll midagi teha kui sul juba loomulikult väga kõrge kolesteroolitase pole. Olen 5x nädalas 5 muna ka söönud ja kolesterool normis.

Sa kollaseid ei võta välja, sööd tervelt ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oli aeg millal ma ei võtnud ühtegi kollast välja, mingil ajal hakkasin kollaseid välja võtma mõnel aga seda rasva pärast. Kolesterool oli ka siis normis kui kollaseid välja ei võtnud. Enam mune ei söö eriti, see tüütab kiiresti ära. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Munakollaseid nüüd küll ära viska prügikasti. Kui sa sööd 3-4 muna päevas, ei ole mitte midagi. Isegi kui sa sööksid 5-6 muna päevas, ei oleks samuti mitte midagi. Kuna tegeled aktiivselt spordiga(eeldan), siis ei tohiks kolesterool sulle peavalu tekitada. Ise söön olenevalt päevas 3-6 tervet keedetud või praetud muna ning kolesterooli tase on hea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma sõin kuskil 4-5 kuud järjest peaaegu iga päev kuskil 5 muna. Käisin siis mingi aeg ka tervisekontrollis ja kolesterool oli täiesti normis. Ma arvan ,et paari muna pärast päevas pole vaja põdeda. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma sõin kuskil 4-5 kuud järjest peaaegu iga päev kuskil 5 muna. Käisin siis mingi aeg ka tervisekontrollis ja kolesterool oli täiesti normis. Ma arvan ,et paari muna pärast päevas pole vaja põdeda. :rolleyes:

Ma sõin terve aasta 7 muna koos kollasega, ja kontrollisd öeldi, et noormees, te elate igavesti :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma sõin terve aasta 7 muna koos kollasega, ja kontrollisd öeldi, et noormees, te elate igavesti :rolleyes:

Ning mina olen üle poole aasta iga hommik 4 muna peeneks lasknud ja kollesterool on suisa alla normaalse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×