Jump to content
Annika Pärtel

vitamiinid ja mineraalained

Recommended Posts

Tere!

Mul selline probleem, et liigesed on hakanud igalt poolt raksuma-põlved olid juba ammu (u 4-5 viimast aastat), nüüd juba ka küünarnukid, kael, puusaliigesed jne. Jõusaalis käin alates 2002 a, enne seda tegelesin peamiselt jooksmise, aeroobika ja periooditi ujumisega.Söön glükosamiinipreparaate (juba varsti aasta väikeste pausidega), valusid liigestes (põlves) enam pole, aga see ragin tundub ikka kahtlane. Traumatoloog vahtis natuke ja ütles-liiga vähe liigute (ei teadnud, et mul 6-7 trenni nädalas..)! Nii palju siis arstlikust abist..

Küsimus ongi, et kas tegijad mehed kasutavad lisaks valgule ka mingeid vitamiine, mineraalaineid? Sest nagu ma aru saanud olen, pole ma ainuke, kel liigestega siin mingi jama..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa skelett mine kappi tagasi! Sul kondid klõbisevad kui liigutad. Kas sa jõusaalis käia ei karda vä? Masina all vajuvad sul kondid kokku ja sind on terve jõusaal täis. Ära masinaid küll puutu! Elu ohtlik!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sul on mingi kompleks või?? Võta ühendust, räägi siis oma probleemist. Tõesti ei viitsi selliste arvuti taga istuvate ja ennast välja elavate nn. telefoni ja ühelöögimeestega tegeleda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Te ju esitate nii tobedaid küsimusi! Jutt on ka selline et eesti kulturistid on looduslikud ja mingit keemiat ei pane. Tean siin küll mehi kes siin ajavad sellist juttu, aga tegelt on hullud keemikud. Ilma keemiata pole teist ju ükski nii suureks saand.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sa karina pead ise ikka elu väike olema kui sulle eesti kulturistid suurtena tunduvad. palun loetle siis nende suuruste nimesid. sulle vihjeks et eesti esikulturist on võistluskaalus nii 90 tuuris. pane tähele 90kg mitte 190kg. oskad niipalju ika lugeda? saad aru mis ma räägin? vaevalt küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×