Jump to content
P-A-U-L

NITRIX=peavalu

Recommended Posts

Kas kellelgi on kogemusi Nitrixi kõrvaltoimetega? Olen kasutanud nüüdseks 2 nädalat, pidevalt on peas selline raske tunne(nagu kerge pohmell oleks, kuigi alkoholi ma ei tarbi) ning 4 korda on olnud öösel ka tugevam peavalu, et on vaja võtta tabletti. Lisaks kaasneb tunduvalt tihenenud vajadus käija wc-s nr.1

Vblla lihtsalt see toode ei sobi mulle? Äkki peaks tarbimise katkestama? Olen vererõhku jooksvalt kontrollinud, on korras, vahel veidi üle normi.

Ehk keegi jagab ka omi kogemusi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma soovitan katkestada!!

Ise olen võtnud seda paar kuud aga ma võtsin seda soovitavast kogusest natuke rohkem aga kõrvaltoimeid ma ei kogenud. Sõber aga jällegi võttis nädala ja unega oli raskuseid asi kulmineerus sellega, et ta oksendas terve öö. Peale seda ta lõpetas selle võtmise.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas kellelgi on kogemusi Nitrixi kõrvaltoimetega? Olen kasutanud nüüdseks 2 nädalat, pidevalt on peas selline raske tunne(nagu kerge pohmell oleks, kuigi alkoholi ma ei tarbi) ning 4 korda on olnud öösel ka tugevam peavalu, et on vaja võtta tabletti. Lisaks kaasneb tunduvalt tihenenud vajadus käija wc-s nr.1

Vblla lihtsalt see toode ei sobi mulle? Äkki peaks tarbimise katkestama? Olen vererõhku jooksvalt kontrollinud, on korras, vahel veidi üle normi.

Ehk keegi jagab ka omi kogemusi...

Kui nii on, siis mina ei võtaks edasi. Kui pärast seda sümptomid ei kao, tuleb viga mujalt otsida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enne tarvitamise algust on mul pea valutanud aastas vblla paar korda, selliseid sümptomeid pole varem esinenud. Kõige vastikum ongi see raskustunne peas, no täpselt nagu oleks õhtul napsuga üle pannud :ph34r: Kael on ka veidi kange, kuigi külma ple saanud.

Lisaks veel seda, et unega on mul ka probleem, kui juba korra ärkan öösel, siis uuesti uinuda on keeruline, selline äraevuse tunne vms...

Muudetud kasutaja P-A-U-L poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Enne tarvitamise algust on mul pea valutanud aastas vblla paar korda, selliseid sümptomeid pole varem esinenud. Kõige vastikum ongi see raskustunne peas, no täpselt nagu oleks õhtul napsuga üle pannud :ph34r: Kael on ka veidi kange, kuigi külma ple saanud.

Lisaks veel seda, et unega on mul ka probleem, kui juba korra ärkan öösel, siis uuesti uinuda on keeruline, selline äraevuse tunne vms...

Läbi valu ei ole küll mõtet teatud lisandit võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arginiin jt sellised ained lõdvestavad veresoonte seinu, parandavad verevarustust ja tavaliselt peaksid vererõhku hoopis vähendama.

Samas jah, tegu on juba natuke kõvema ja spetsiifilisema tootega kui tavaline valgupulber, niiet mõnele inimesele tõesti ei pruugi sobida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul algas eelmine nädal täpselt sama asi. Raskus tunne nagu oimu ja lauba piirkonnas. Ja vahel on ka selline laksu all tunne nagu elu uni oleks vms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks tuttav ütles, et temal Nitrixi ajal tõusis vererõhk ning samamoodi olid peavalud pidevalt. Endal selliseid probleeme ei ole ning vererõhk täiesti korras.

Ühesõnaga Nitrix igaühele mõjub täiesti individuaalselt :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Intrakraniaalne rõhk võib olla tõusnud, aga ka muud mehhanismid võivad seda põhjustada.

Eks see su enda teha on, kas tahad taluda sümptome või mitte.

Mis sa tahad cool välja paista või? :) Eesti keeles peaks selline väljend nagu "koljusisene" täitsa olemas olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis sa tahad cool välja paista või? :D Eesti keeles peaks selline väljend nagu "koljusisene" täitsa olemas olema.

Ei tõesti ei hooli cool olemisest, meditsiinis on meil ikkagi intrakraniaalne. :)

Ka minu variant on täiesti eestipärane, küll ehk mitte siis tänavakeel.

Sellegipoolest võib uurida kas on võimalik antud probleemi leevendada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõrgenenud urineerimissagedus võib viidata ka kõrgemale veresuhkrutasemele või mõnele ainevahetushäirele.

edit: kirjavead : c

Muudetud kasutaja Ak_47 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×