Jump to content
kiisuxxx

relvaluba

Recommended Posts

kindlasti saab ka teha Tartus. Lõuna prefektuuris peaks samuti olema relvalubade osakond. Sinna pead avalduse tegema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
suur t2nu teile, olite abiks.

( 2rge arvake ma ei hakka kedagi tapma :D ja suitsiidi ka ei tee :ph34r: , lihtsalt enesekaitseks), aga kui ma l2hen politseikooli(6ppima) kas seal saab ka teha?

politseikoolis tsiviiltarbeks relvaeksamit teha ei saa. kuid kui töötad politseinikuna, saad teha lihtsustatud korras.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere.

Kas te olete relvaluba teinud.Kui jah siis kus saab teha Tartus?

Pole sobiv teema, aga see on vist ainuke foorum kus niipalju noormehi.

Relvaloa saamiseks peab pöörduma elukohajärgsesse prefektuuri.

Infot relvaloa soetamisest siit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga näiteks kui mul on relvaluba olemas ja saan kriminaalkorras karistada kas siis relvaluba kehtib ikka edasi?

http://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=193886

Soetamisloa või relvaloa väljastanud politseiprefektuur tunnistab loa kehtetuks, kui:

...

2) loa omaja ei vasta enam käesoleva seadusega kehtestatud nõuetele

...

Nendeks nö. nõueteks (vaata 6. punkt) :

§ 36. Füüsilisele isikule soetamisloa ja relvaloa andmist välistavad asjaolud

(1) Soetamisluba ega relvaluba ei anta füüsilisele isikule, kes:

1) on narkootiliste ja psühhotroopsete ainete kasutamisest tingitud psüühika- või käitumishäirega;

2) on raskekujulise psüühikahäirega;

3) on füüsilise puudega, mis takistab tema poolt taotletava relva õiget käsitsemist;

4) hoidub kõrvale kaitseväeteenistusest;

5) on piiratud teovõimega ja kellele on seetõttu määratud eestkostja;

6) on kriminaalkorras karistatud;

7) on halduskorras karistatud relva ja laskemoona soetamist, hoidmist, kandmist, vedu või kasutamist reguleeriva õigusaktiga sätestatud nõuete rikkumise eest või jahipidamise eest ilma jahitunnistuseta.

8) on kriminaalmenetlusest tulenevatel alustel kuulutatud tagaotsitavaks, tunnistatud kahtlustatavaks, võetud vastutusele süüdistatavana või antud kohtu alla;

9) on soetamisloa või relvaloa taotlemisel tahtlikult esitanud valeandmeid, millel on oluline tähtsus loa andmise küsimuse otsustamisel;

10) ei oma käesoleva seadusega ettenähtud tingimusi relva ja laskemoona hoidmiseks.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas üldse võetakse hetkel mendikoolidesse uusi õpilasi? Meenub kusagilt, et pole hetkel tööd pakkuda ja uusi kutseid ei tehta.

Mis siis kool suletakse või seisab tühjalt, kuni tekib vajadus uutele kutsealustele...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul oli kunagi "v2ike" probleem suitsiidiga ja olin 3 kuud psyhh-kliinikus (juhtub :ph34r: )

Kas ma saan siis relvaluba teha?

Loodanl, et mitte

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul oli kunagi "v2ike" probleem suitsiidiga ja olin 3 kuud psyhh-kliinikus (juhtub :ph34r: )

Kas ma saan siis relvaluba teha?

Arvestades, et relvaloa taotlejale võidakse ka taustakontroll teha, siis ega see kasuks just ei tule! Ja põhjus, miks relvaluba taotletakse peab olema motiveeritud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mendiks saab kindlasti minna õppima, kuigi head kohta sa ei saa, arvatavasti hakkad mööda linna ringi jalutama...

Sul on 6igus oma arvamusele :D kes teab mis juhtuda v6ib, k6ik on v6imalik(no peaaegu :ph34r: )

Aga ma ei hakka siin vaidlema SPETSIALISTIDEGA.

Edu teile ja yritage mitte teha sellist viga nagu tegin mina :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sul on 6igus oma arvamusele :D kes teab mis juhtuda v6ib, k6ik on v6imalik(no peaaegu :ph34r: )

Aga ma ei hakka siin vaidlema SPETSIALISTIDEGA.

Edu teile ja yritage mitte teha sellist viga nagu tegin mina :D

Nüüd tuleb su jutust välja justkui tahaksid Politseikooli õppima minna? Selleks, et sinna õppima pääseda ei ole relvaluba küll tarvis! Nii et võid selle koha pealt täitsa mureta olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nüüd tuleb su jutust välja justkui tahaksid Politseikooli õppima minna? Selleks, et sinna õppima pääseda ei ole relvaluba küll tarvis! Nii et võid selle koha pealt täitsa mureta olla.

Jaaaahhhhh, see on mul kinnisideeks, aga kuidas saab politseinik hakkama ilma relvata :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja kui su foorumis väljakäidud sünniaasta (aprill 1993) tõele vastab, siis võib vabalt paar aastat oma küsimusega veel oodata!

Küsija suupihta ei lööda!!

Tahad relvaga ringi mütata metsas... või õppustel on õige aeg kaitseliitu astuda!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×