Jump to content
Rebane

Test vene armees

Recommended Posts

Võiks mingid vastused ka olla...näiteks viienda puhul, midagi nagu näeks, samas ei saa päris aru. Igatahes viiendat ei näe.

Can’t see circle 5: Possible latent homosexuality. Can be light uncontrolled accesses of attraction to the same sex.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võiks mingid vastused ka olla...näiteks viienda puhul, midagi nagu näeks, samas ei saa päris aru. Igatahes viiendat ei näe.

Can’t see circle 5: Possible latent homosexuality. Can be light uncontrolled accesses of attraction to the same sex.

same shit :D

tuleb vist sõpradeks hakata :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oh imet, ma ei näe ka viiendat. Pean end küll heteroks, aga ei saa eitada, et ma naisi äärmiselt atraktiivseteks ja kütkestavateks pean. :D

Muudetud kasutaja Stardust poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heh, sel juhul on kõik homoseksuaalsed. See "vene armee test" on küll väga ebaoriginaalne. Kahtlane sarnasus Ishihara värvipimeduse testiga. Isegi 1:1, kuid viiendas pildis on rohelised täpid eemaldatud(järeldan, et vene armees tahetaksegi kõiki homoseksuaalseks tembeldada):D

viide:

http://www.toledo-bend.com/colorblind/Ishihara.asp

(arvatavasti eelnevad postitajad selles lingis näevad ilusti viiendat pilti :) )

Muudetud kasutaja proTest poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hahaa krt need seal ida pool ikka tahavad armees poisid kapist välja ajada:D aga ausalt, keegi nääb ka mis seal 5 peal on või lihtsalt siuke kerge mõnitus?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hahaa krt need seal ida pool ikka tahavad armees poisid kapist välja ajada:D aga ausalt, keegi nääb ka mis seal 5 peal on või lihtsalt siuke kerge mõnitus?

Õige testiga link pandi juba eespool üles ju, pole vaja enam pabistada. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kohe kui vaatad 5. viskab nagu 86, aga kui süveneda siis ei saa kottigi aru enam..

Mu meelest ka viiendas pigem 86, aga täpselt ei näe jah, nii et asi ei ole kindel veel

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kohe kui vaatad 5. viskab nagu 86, aga kui süveneda siis ei saa kottigi aru enam..

Viiendas nr 86 nägemiseks peab olema väga hea fantaasia :D

Tegin testi hoobilt ümber...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
GTFO. See kindlasti ongi selline tõmbekas, et viiendat ei näe? Eksju? :ph34r:

see on fake, mul on perfektne nägemine, aga ma ei näe ka midagi seal viiendas. Teisi kõiki näen kristallselgelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×