Jump to content
Rebane

EKV ja Balti Matš 2010

Recommended Posts

Super video, aitäh!

Isegi seda lühikest kokku võtvat videot oli põnev vaadata. Bodyfitnessi kavad oli väga efektsad, nagu öeldud, mõni nagu ämblikmees. Noortest Silver Eensalu tundus küll pikka puuga võitvat. Videol oli selgelt näha Taavi kuivust Oti ees, koha peal kindlasti veel parem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Njaa, Olegi vabakava oli tõesti muljetavaldav. Läheb MM-le ilmselt?

Enamiku puhul on aga kõige suurem probleem see, et vabakava ajal ei lähe muusika mitte kuidagi kokku sellega, mida nad laval teevad. Rütmitunnetus puudub täielikult. Erandid on vist ainult Oleg, Natalia ja Ott. Võib-olla jäi mõni kahe silma vahele ka, ma päris kõiki ei viitsinud vaadata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Super video, aitäh!

Isegi seda lühikest kokku võtvat videot oli põnev vaadata. Bodyfitnessi kavad oli väga efektsad, nagu öeldud, mõni nagu ämblikmees. Noortest Silver Eensalu tundus küll pikka puuga võitvat. Videol oli selgelt näha Taavi kuivust Oti ees, koha peal kindlasti veel parem.

Bodyfitnessis ei ole vabakavu, on 3 vooru - mustad bikiinid, trikoo ning värvilised bikiinid. Vabakavad on fitnessis, klassikalises kulturismis ja kulturismis :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Bodyfitnessis ei ole vabakavu, on 3 vooru - mustad bikiinid, trikoo ning värvilised bikiinid. Vabakavad on fitnessis, klassikalises kulturismis ja kulturismis :D

Aga ei öelnudki ju vabakava vaid lihtsalt kava, kokku pandu esinemiskava. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga ei öelnudki ju vabakava vaid lihtsalt kava, kokku pandu esinemiskava. :D

Bodyfitnessis ei ole ka lihtsalt kokku pandud kava, ka esinemiskava mitte!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Bodyfitnessis ei ole ka lihtsalt kokku pandud kava, ka esinemiskava mitte!

Mis see siis on? Esinevad laval ju oma kavaga? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis see siis on? Esinevad laval ju oma kavaga? :D

Loe, mida ma ühes eelmises kommis kirjutasin - vabakavad on fitnessis, klassikalises kulturismis ja kulturismis! Mis siin arusaamatut on? Tee selgeks, mis on mis ja siis saad aru ... Bodyfitnessistid seisavad laval ja teevad veerandpöördeid kolmes erinevas voorus erinevates riietes (mustad bikiinid, trikoo ja värvilised bikiinid) ning võistlevad selles VAID naised.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võtame siis kokku ennustusvõistluse - põhilised miinuspunktid tulid noorte ja juuniorite osast, kes seal täpsem oli see lõpuks ka parema koha edetabelis sai.

Seega minu abs. teine koht määravaks ei saanud :D

Tulemused sellised 1000 fiti võitis kasutaja p6ri -12 punkti.

2. Prussak -15

3. Soomust (puudus eraldi meeste abs. ennustus) kuna selle palusin hiljem lisada -15

4. Ronn -18

5. mr815 -19

5. zfs -19

5. Draakon40 -19

8. empire -20

8. Jarmo Oberst -20

10. 47 - 25

11. roman00 -26

12. R.T -26

13. Quartz12333 -29

14. Marek * - 29

+15. Alar -31

+16. Midri -35

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna peaks "Ringvaate" saates ETV üles astuma vastne Eesti abs. karikavõitja Taavi Koovit. Saade on eetris kella 19 -20.00 ni.

Nii ei paista olevat küll. Olen hoolega saadet jälginud ja pettumuseks avastasin ETV kodukalt, et Koovitit täna seal ei näe :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kommenteeris kuskohal? EKV-l? Urmas Vaino.

Aa, selge siis, tundus jah hääle järgi, aga ma millegi pärast ei uskund ja seepärast küsisingi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võtame siis kokku ennustusvõistluse - põhilised miinuspunktid tulid noorte ja juuniorite osast, kes seal täpsem oli see lõpuks ka parema koha edetabelis sai.

Seega minu abs. teine koht määravaks ei saanud :D

Tulemused sellised 1000 fiti võitis kasutaja p6ri -12 punkti.

2. Prussak -15

3. Soomust (puudus eraldi meeste abs. ennustus) kuna selle palusin hiljem lisada -15

4. Ronn -18

5. mr815 -19

5. zfs -19

5. Draakon40 -19

8. empire -20

8. Jarmo Oberst -20

10. 47 - 25

11. roman00 -26

12. R.T -26

13. Quartz12333 -29

14. Marek * - 29

15. Alar -31

16. Midri -35

Kõigile, kes ei võitnud ennustamisel auhinda neile anname Fitness.ee shakeri. Tule oma shakerile järele endale sobivamasse FitShopi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×