Jump to content
intsuke19

Kodune treenimine?

Recommended Posts

Tere siin isegi oli juttu ka aga küsin üle et kuidas siis kodus trenni teha .Kuidas kava välja näeks kui teeks nii.

1)lõuatõmbamine 3*30

2)kätekõverdused 4*30

3)kõhulihased 3*30

4)jooksmine 3km

Et siis küsimus et kas see aitaks mul treenida kui teeks selliselt ja kas seda võiks päevas 1 korra teha või teha hommikul ja õhtul??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere siin isegi oli juttu ka aga küsin üle et kuidas siis kodus trenni teha .Kuidas kava välja näeks kui teeks nii.

1)lõuatõmbamine 3*30

2)kätekõverdused 4*30

3)kõhulihased 3*30

4)jooksmine 3km

Et siis küsimus et kas see aitaks mul treenida kui teeks selliselt ja kas seda võiks päevas 1 korra teha või teha hommikul ja õhtul??

pisut liiga palju korduseid on seerias, kui jõutrenni teha tahad, pikkade seeriatega teed vastupidavust pigem. võid kasutada mingit lisaraskust näiteks seljakotti mis on täidetud 2 liitriste veepudelitega ja tee seerias 6-12 kordust siis on tulemust ka näha ikka:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
pisut liiga palju korduseid on seerias, kui jõutrenni teha tahad, pikkade seeriatega teed vastupidavust pigem. võid kasutada mingit lisaraskust näiteks seljakotti mis on täidetud 2 liitriste veepudelitega ja tee seerias 6-12 kordust siis on tulemust ka näha ikka:)

Et siis teen 6 korda 12 seeriaid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nu ja kindlasti võiks ka triitsepsile tähelepanu pöörata. Harjutuste pangas on mitmeid harjutusi triitsale, mida saab ka edukalt kodus teha.

Kokkuvõtteks siis nii näeb minu kodune kava

1)lõuatõmbamine 3*12

2)kätekõverdused 3*20

3)triitseps rõõbaspuul 3*10

4)kõhulihased 3*20

Et siis kas selline sobib ja seeriad?kas peaksin hommikuti ja õhtuti tegema või piisab kui teen igapäev 1 korra?parandage kui ei sobi ei ole eriti tgelenud selle asjaga ;)soov oleks rinnalt suuremaks saada ja käevarre ;)ja seda et kas peaksin pealeharjutusi jookma ka mingid kilomeetrid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kokkuvõtteks siis nii näeb minu kodune kava

1)lõuatõmbamine 3*12

2)kätekõverdused 3*20

3)triitseps rõõbaspuul 3*10

4)kõhulihased 3*20

Et siis kas selline sobib ja seeriad?kas peaksin hommikuti ja õhtuti tegema või piisab kui teen igapäev 1 korra?parandage kui ei sobi ei ole eriti tgelenud selle asjaga ;)soov oleks rinnalt suuremaks saada ja käevarre ;)ja seda et kas peaksin pealeharjutusi jookma ka mingid kilomeetrid?

alustuseks peaks sobima küll selline kava ja kindlasti peaksid aeroobset treeningut ka tegema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kokkuvõtteks siis nii näeb minu kodune kava

1)lõuatõmbamine 3*12

2)kätekõverdused 3*20

3)triitseps rõõbaspuul 3*10

4)kõhulihased 3*20

Et siis kas selline sobib ja seeriad?kas peaksin hommikuti ja õhtuti tegema või piisab kui teen igapäev 1 korra?parandage kui ei sobi ei ole eriti tgelenud selle asjaga ;)soov oleks rinnalt suuremaks saada ja käevarre ;)ja seda et kas peaksin pealeharjutusi jookma ka mingid kilomeetrid?

Kui nii väga tahad sellist kava teha, siis enne jookse ja pärast seda teed need harjutused ära, aga miks sa jõusaali poole pole pöördunud? Seal saaksid käelihaseid samamoodi teha ning miks sa ainult käsi tahad arendada? Kogu keha hakka parem treenima..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui nii väga tahad sellist kava teha, siis enne jookse ja pärast seda teed need harjutused ära, aga miks sa jõusaali poole pole pöördunud? Seal saaksid käelihaseid samamoodi teha ning miks sa ainult käsi tahad arendada? Kogu keha hakka parem treenima..

Ükski neist harjutustest ei ole otseselt kätele ju, mina näen selles kavas rohkem rinda, selga vähem käsi. Jalad on täiesti puudu kavast

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ükski neist harjutustest ei ole otseselt kätele ju, mina näen selles kavas rohkem rinda, selga vähem käsi. Jalad on täiesti puudu kavast

Ei, ma ütlesingi ta saab teha käsi jõusaalis, mitte selle kava põhjal, vaid selle põhjal et ta seda ütles.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei, ma ütlesingi ta saab teha käsi jõusaalis, mitte selle kava põhjal, vaid selle põhjal et ta seda ütles.

Miks ma ei sa aselle kava järgi teha ?ikka saan see treenib käsi ka ?jõusaalis ei saa käia kuna olen praktikal ja jõusaal kodukandist väga kaugel;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×