Jump to content
cubs224

kohupiim

Recommended Posts

vahest poes muud pole siis ostan seda tavalist rasvata,aga se paljalt pole kõige parem ,et keegi äkki soovitab millega seda hea süüa on :D

ja siis äkki mõni teab palju yhe tavalise kanamuna munavalge ja munakollane umbes kaaluda võib? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enamasti ostan ka rasvata kohupiima, kuna see tavaliselt väga hea hinnaga, sisse segan 10% hapukoort ja vastavalt tujule kookoshelbeid, rosinaid, vaniljet või näiteks kirsse, maasikaid või kakaopulbrit(mõrudat), magusa maitse jaoks vedelat suhkruasendajat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui blender on, siis suht kerge improviseerida, ma enamasti panen 2pakki rasvata kohupiima+pool liitrit jogurtit+banaani, kompotti, kiivit, mahla jms, või siis lisan neid kõiki :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ja siis äkki mõni teab palju yhe tavalise kanamuna munavalge ja munakollane umbes kaaluda võib? :D

Keedetuna umbes nii: munavalge 35 g ja kollane 15 g, kunagi kaalusin, Selveri keskmise suurusega munad olid.

Lahja maitsestamata on küll veidi odavam, aga kui igasuguseid asju sinna juurde lisad, siis võibolla ei tulegi eriti odavam kokkuvõttes? :) Ma igatahes ei viitsi vaeva näha segamistega, ostan sellise, mida kohe söön.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui blender on, siis suht kerge improviseerida, ma enamasti panen 2pakki rasvata kohupiima+pool liitrit jogurtit+banaani, kompotti, kiivit, mahla jms, või siis lisan neid kõiki :D

Hahahaaaahaa:D sööd selle kõik ära ka ühe korraga?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on mõte - mulle meeldib kohupiim apelsinilõikudega. Aga kuidas sobivad kokku valk ja apelsinis olev sidrunhape (küll ainult 1.2%)? :)

Tegelikult kas te üldse kohupiima süües mõtlete, et millega see kokku sobib. Kõiki reegleid jälgida on suht raske, aga näiteks peale trenni tahaks kohe parima selleks anda. Aga ikka ma söön seda apelsinilõikudega - niikuinii mittemiski kokku ei sobi kohupiimaga selle järgi.

Olen söönud vaniljekohupiima (oi palju süsivesikuid), aga ka Farmi`l oli üks rasvatu või väherasvane (?) kohupiim, mis oli küll kuiv, aga toormoosiga maitses küll. Ja Selveris, kus ma käin on see kohupiima valik nii väike, hiigelsuures Maximas`ki on, et ma ei leiagi endale meelepärast. Ma pole eriline kohupiimaspets - mul nii äbarik keha, et sellised raskestiseeditavamad asjad ei sobi :D

Muudetud kasutaja Kassisilm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Valku paljuks ei lähe? Kohupiim reeglina 200gr pakk ja lahjas on vähemalt 16gr valku per 100g (osades ka 18gr), lisaks muna ka veel... Miks mite muna jätta eraldi toidukorraks ja panna näiteks 1 veel juurde, pole ju mõtet üleliia ka sisse korraga kühveldada. Samuti siis jääks eritüüpi valgud eraldi toidukordadesse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on mõte - mulle meeldib kohupiim apelsinilõikudega. Aga kuidas sobivad kokku valk ja apelsinis olev sidrunhape (küll ainult 1.2%)? :D

Tegelikult kas te üldse kohupiima süües mõtlete, et millega see kokku sobib. Kõiki reegleid jälgida on suht raske, aga näiteks peale trenni tahaks kohe parima selleks anda. Aga ikka ma söön seda apelsinilõikudega - niikuinii mittemiski kokku ei sobi kohupiimaga selle järgi.

Olen söönud vaniljekohupiima (oi palju süsivesikuid), aga ka Farmi`l oli üks rasvatu või väherasvane (?) kohupiim, mis oli küll kuiv, aga toormoosiga maitses küll. Ja Selveris, kus ma käin on see kohupiima valik nii väike, hiigelsuures Maximas`ki on, et ma ei leiagi endale meelepärast. Ma pole eriline kohupiimaspets - mul nii äbarik keha, et sellised raskestiseeditavamad asjad ei sobi :D

Ei usu, et see sidrunhape sulle midagi halba teeb.

Ja kas kohupiim ei ole mitte kergestiseeditav? Söön ise praktiliselt iga päev kohupiima ning enesetunde järgi ütleks küll, et ei seedi ta midagi raskelt. :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on mõte - mulle meeldib kohupiim apelsinilõikudega. Aga kuidas sobivad kokku valk ja apelsinis olev sidrunhape (küll ainult 1.2%)? :D

Tegelikult kas te üldse kohupiima süües mõtlete, et millega see kokku sobib. Kõiki reegleid jälgida on suht raske, aga näiteks peale trenni tahaks kohe parima selleks anda. Aga ikka ma söön seda apelsinilõikudega - niikuinii mittemiski kokku ei sobi kohupiimaga selle järgi.

Olen söönud vaniljekohupiima (oi palju süsivesikuid), aga ka Farmi`l oli üks rasvatu või väherasvane (?) kohupiim, mis oli küll kuiv, aga toormoosiga maitses küll. Ja Selveris, kus ma käin on see kohupiima valik nii väike, hiigelsuures Maximas`ki on, et ma ei leiagi endale meelepärast. Ma pole eriline kohupiimaspets - mul nii äbarik keha, et sellised raskestiseeditavamad asjad ei sobi :ph34r:

Mul oli kunagi üks treenitav, kes kurtis, et tal ei lähe lahja kohupiim alla. Siis kirjeldas mulle säravil silmil: Aga siis ma panin sinna moosi... ja veel moosi! :D

Ta tahtis maha võtta...

Minule kohupiim ei sobi, kahjuks olin ma juba 5 aastat seda endale sisse vägistanud (inimese tahtejõud võib imesid teha...) enne, kui teada sain, et peaks seda üleüldse mitte tarbima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vahest poes muud pole siis ostan seda tavalist rasvata,aga se paljalt pole kõige parem ,et keegi äkki soovitab millega seda hea süüa on :)

ja siis äkki mõni teab palju yhe tavalise kanamuna munavalge ja munakollane umbes kaaluda võib? ;)

Siinkohal küsimus,

kas näiteks kohupiim (200-250g) sobib kõrvale võtta näiteks 4 viilu justu (u 50g) ja klaas kitsepiima/piima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vahest poes muud pole siis ostan seda tavalist rasvata,aga se paljalt pole kõige parem ,et keegi äkki soovitab millega seda hea süüa on :)

ja siis äkki mõni teab palju yhe tavalise kanamuna munavalge ja munakollane umbes kaaluda võib? ;)

Ma kunagi juurdlesin ka selle üle. Vägistasin endale sisse 6 pakki kohupiima päevas. Siis aga mõtlesin "out of the box" ja tirisin 25kg rasvavaba piimapulbrit koju ... aasta oli 1995.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minule kohupiim ei sobi, kahjuks olin ma juba 5 aastat seda endale sisse vägistanud (inimese tahtejõud võib imesid teha...) enne, kui teada sain, et peaks seda üleüldse mitte tarbima.

Kohupiim on ju hea. Mis loobumise põhjuseks oli ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×