Jump to content
Impsik

Saku müüs bakteritega saastunud pudelivett

Recommended Posts

Ise olen inimene, kes ostab vett poest. Aga oh õudust, antud uudisest tuleb välja, et pole see pudeli vesi ka puhtam kui kodune turbane ja roostene kraanivesi.

Uudis seisneb selles, et Saku õlletehas müüs möödunud aasta lõpus ja selle aasta alguses pooleliitrises plastpudelis karboniseerimata Vichy vett, mille sees elab nüüdseks üsna suurteks hõljuvateks kogumiteks kasvanud võimalik haigusetekitaja.

325875t55he4b7.jpg

See võib tekitada haigusi ja nõrgestatud vastupanuvõimega inimestel põhjustada põletikke. Üldiselt kirjeldatakse sellest bakterist tekkinud haigestumisi harva, kuid kirjanduse andmetel on nende juhtumite arv hakanud viimastel aastatel kasvama

Kui kellelgi peaks olema pooleliitriseid Vichy vee pudeleid, mille partiinumber on 17.05.2010 4B01, võib need viia Saku õlletehasesse, kus need uute ja puhaste vastu vahetatakse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kus imekohas sa elad, et kraanivesi turbane ja roostene? :D Ma muidugi ei tea täpselt kas terves linnas (Pärnus) on täpselt üks vesi (ühest kohast tulev ja samamoodi puhastatud), aga ükskord huvipärast mõõtsin korteris kraanist tuleva vee rauasisaldust (töö tõttu oli selline mõõteriist käes) ja oli vähemalt 2x parem kui joogiveele maksimaalselt lubatud.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kus imekohas sa elad, et kraanivesi turbane ja roostene? :D

Seal on briketivabrik ja see peaks kõik ütlema, miks mu kodu vesi turbane on. Ja roostene sellepärast, et veetorud on aastast 1938, mis oma vanuse pärast on roostes. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seal on briketivabrik ja see peaks kõik ütlema, miks mu kodu vesi turbane on. Ja roostene sellepärast, et veetorud on aastast 1938, mis oma vanuse pärast on roostes. :D

Nojah, siis päris Pärnu ei ole, nagu ma arvasin (nagu su profiilis kirjas). :D Ma ise joon kraanivett tavaliselt, aga mu naine on ka sealt briketivabriku-asulast pärit ja ta üldiselt kraanivett ei taha juua, ju siis vanast ajad halvad mälestused kraaniveest. B)

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nojah, siis päris Pärnu ei ole, nagu ma arvasin (nagu su profiilis kirjas). :D Ma ise joon kraanivett tavaliselt, aga mu naine on ka sealt briketivabriku-asulast pärit ja ta üldiselt kraanivett ei taha juua, ju siis vanast ajad halvad mälestused kraaniveest. :D

Mu kodu on seal kus on minu hambahari. Seega Pärnu on ka juba pikemat aega koduks. Aga sama siin, et kraaniveest halvad mälestused, sellepärast sirutan käe pudeli vee poole. Samas see turba maitse on kuidagi kodune. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

njaa. Ega see pudeli vesi ei proogi väga puhas olla jah. Pudel, kuhu vesi pannakse peab olema ju täiesti puhas. Üldse vee pudelisse jõudmine peab olema väga väga puhas protsess, et selle kvaliteet kraaniveele silmad ette teeks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina joon ka pudelivett, sest kraanivesi lihtsalt ei kõlba juua. Isegi kui Britta kannust filtreerida on veidi vastikum maitse kui pudeliveel. Saku veesid ma üldse õnneks ei joo. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Samas see turba maitse on kuidagi kodune. :D

Turbavesi peaks suht kasulik olema ma pakun ? Erinevalt pudeliveest, mis on suht kahjulik, põhiliselt küll meestele, aga ka näiteks raseda kõhus olevatele poisslastele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui on juba öeldud et *meestele* siis võiks ju üht-teist järeldada :D

Pudelist välja ligunevad ftalaadid (neid on tegelikult väga paljudes tehismaterjalides) paistavad olevat kergelt antiandrogeensed ehk mehi feminiseerivad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui on juba öeldud et *meestele* siis võiks ju üht-teist järeldada :D

Pudelist välja ligunevad ftalaadid (neid on tegelikult väga paljudes tehismaterjalides) paistavad olevat kergelt antiandrogeensed ehk mehi feminiseerivad.

Samas siis peaks ju saama naised kasutada pudelivett beebipillide asemel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui on juba öeldud et *meestele* siis võiks ju üht-teist järeldada :D

Pudelist välja ligunevad ftalaadid (neid on tegelikult väga paljudes tehismaterjalides) paistavad olevat kergelt antiandrogeensed ehk mehi feminiseerivad.

Kas ka reaalselt midagi teeb või on "sõltumatute laborite" katse?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×