Jump to content
coleman2

süda

Recommended Posts

südame kohapealt nii kord aastas kontrollis. no vererõhku võib tihemini mõõta. aga oot kõrvalmõjud? ää nüüd nalja ka tee. oleme EU liikmed ja euronormid on kõigile teada. kõik mida sa ametlikult poest ostad on ok ja pole seal mingeid kõrvalmõjusid. amiinohapped kreatiin valgutooted jne on puht looduslikud juuu. kõrvalmõjudest käib jutt siis kui minnakse juba illegaasleks. igast steroidid ja värk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peab tunnistama, et ei ole tihe arsti juures käia ega kipub ikka nii olema, et kui midagi viga ei ole, siis sinna niisama ei lähe. Kõrvalmõjud, kui on tegemist tervisekaitses kinnitatud toodetega, siis ei tohiks esineda ka kõrvalnähte. Iseasi on selliste toodetega, mida pimedalt sisse tuuakse nagu Vene valk, mille tegeliku sisu ei ole keegi uurinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul endal tundus ka et ei ole midagi viga

käisin tavalises kontrollis

vererõhk oli liiga kõrge, siis tehti südame kardiogramm ja selgus, et on südame rütmi häired

arst arvas, et see võib tulla liigsest koormusest ja toidulisanditest ning soovitas kaks kuud rahulikku trenni teha ja toidulisandid keelas ära

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nojajja tuttav teema. mul rääkis ka arst et mis mõttega ma seda valku tarbin. spordiga tegelev inimene peaks rohkem süsivesikuterikast toitu sööma. et valk on neerudele koormaks jne. ma arvan et ta keelas sul need toidulisandid ära selle mõttega et niikuinii poetad koksi midagi kangemat kah. minu mõistus ei ei jaga välja mis halba saab olla näit looduslikus vadakus. aga ma muidugi loll ka kohati.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kas see toidulisandina valgu tarbimine üldiselt inimest närvilisemaks ei tee (koguni olulisemalt)? Olen kuulunud siit sealt..isegi võtsin ja sõprade sõnul olin üldiselt muutunud küll..ärritusin kiiremini ja tühiste asjade peale..võib-olla lihtsalt kujutasin alateadvuses kusagil endale ette..:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

söö kodujuustu seal on ka kõvasti valku. siis näed kuidas katus sõitma hakkab :D) ägedad müüdid küll. viina ja suitu nii et maa must aga valgulisand on paha. ütleme nii et ärge tarbige jah. annate neile kes tarbivad arengus edumaad :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sinu arust on valk paha, siis miks sa üldse kulturismiga tegeled? Iga toit ju sisaldab vähem või rohkem valku. Jäta siis söömine maha kui suureks kardad saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Spordiarsti juures tuleb käia regulaarselt! Kui näiteks esimest korda minna, siis teed omad testid värgid särgid ja siis arst ütleb sulle, millal ta sind uuesti näha tahab. Ise käin Audentese kooli kompleksis, pordi ja Meditsiini keskuses, arst on Annus. Soovitan soojalt, hea koht, kus saab oma füüsilisel seisundil silma peal hoida!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×