Jump to content
Impsik

Rannamõisa hakkas esimesena Eestis müüma pardiliha

Recommended Posts

Selline uudis, et Rannamõisa alustas pardiliha müügiga. Esialgu on nende sortimendis pardifilee, pardikoivad ja terve part.

Tulevikus plaanivad pardilihast toodete valikut laiendada. Pardi liha pidi olema suurepärase maitsega ja tegemist on mitmeid kasulikke aineid sisaldava lihaga.

Pardiliha sisaldab arvestatavas koguses rauda, fosforit, tsinki, vaske, vitamiin B6, vitamiin B12 ja väiksemas koguses kaaliumi, magneesiumi, vitamiin E, vitamiin C ja foolhapet.

Ning kõige tipuks, toob Rannamõisa jõuludeks müügile jahutatud haneliha.

Kes soovib lähemalt lugeda uudisest, siis seda saab teha siin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igati kiiduv22rt ettev6tmine. Huvitav, mis tingimustes need pardid kasvavad? Kui lindudel liikumisvabadust ja normaalset toitu ei ole, siis liha toitev22rtus langeb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahjuks on ka pardiliha minu veregrupi järgi välditav, seega jääb mul see proovimata, aga kes katsetab, kindlasti andke teada kuidas on?

Nu ära proovida võiksid ikka ju :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav, ma enda arust olen pardiliha ostnud (terve sügavkülmutatud part). Küpsetasin ahjus, aga tuli kuidagi kuiv ja maitsetu. Kana on ikka oluliselt maitsvam. Ma vist viskasingi terve selle pardi ära tookord.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav, ma enda arust olen pardiliha ostnud (terve sügavkülmutatud part). Küpsetasin ahjus, aga tuli kuidagi kuiv ja maitsetu. Kana on ikka oluliselt maitsvam. Ma vist viskasingi terve selle pardi ära tookord.

Pardiliha tahabki tiba väiksemat tuld minu arust..

Kanalihast ongi praegu parajalt kopp ees - loodan et tuleb mõistliku hinnaga..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loodan, et see pardiliha on parema kvaliteediga kui Rannamõisa kanaliha, mis oli minu meelest ikka väga rasva täis.

kavaliha rasva täis?

rasvasus kvaliteedi mõõt?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav, ma enda arust olen pardiliha ostnud (terve sügavkülmutatud part). Küpsetasin ahjus, aga tuli kuidagi kuiv ja maitsetu. Kana on ikka oluliselt maitsvam. Ma vist viskasingi terve selle pardi ära tookord.

Mhm ise pole märganud aga lugesin, et ennem oli ainult külmutatud pardiliha võimalik osta, kuskilt üksikutest poodidest.

Pardiliha vajab oskusi ja nippe, mida omandades saab pardilihast kiiresti ja lihtsalt valmistada suurepärase roa. Käin täna pardijahil ära ja proovin ka kätt õhtul pardilihal. Loodan, et tuleb midagi söödavat sellest lihast, et ei paks ära viskama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kavaliha rasva täis?

rasvasus kvaliteedi mõõt?

Kui liha ostad, siis tahaks ikka maksimaalselt selle raha eest liha saada, mitte vedelikest tühjaksjooksnud kokkutõmbunud käntsakat. :D

Aga võibolla mõnele meeldib just selline.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui liha ostad, siis tahaks ikka maksimaalselt selle raha eest liha saada, mitte vedelikest tühjaksjooksnud kokkutõmbunud käntsakat. :D

Aga võibolla mõnele meeldib just selline.

Ega jh,Päris "Ketsi talda" kh süüa ei tahaks B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Igati kiiduv22rt ettev6tmine. Huvitav, mis tingimustes need pardid kasvavad? Kui lindudel liikumisvabadust ja normaalset toitu ei ole, siis liha toitev22rtus langeb.

Nende pardid ei ela puurides ja 50% ajast on nad väljas. Päris vabapidamis partideks neid nimetada ei saa. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×