Jump to content
ants16

EKSAMI HINDED (12kl)

Recommended Posts

kirjand 66 mata 69 keemia 83 inglise keel 84 bioloogia 87 aasta oli 2009

Tulemused võinuks olla palju etemad, kuid teades, et läbi saan nii või teisiti ja arvatavasti ülikooli kah ( praegu TÜ-s ) seega motivatsiooni erilist ei olnud.

Muudetud kasutaja naksitrall poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aasta 2005. Matemaatika 51, kirjand 50, inglise keel 73, bioloogia 74.

Matemaatika, ma ei tea, miks ma isegi valisin selle. See aine on mulle tegelikult alati meeldinud. Mõnes asjas olin hea, mõnes mitte. Nagu näha, siis keskmine tulemus. Kirjandiga jäin tegelikult ülirahule (teema oli vist "Meedia annab, meedia võtab"), sest 12. klassis aasta jooksul kirjutatud kirjandid olid enamuses sisupoolest kahe peale. Proovikirjandi sain 10 punkti. Inglise keelega rahul pole, enda rumalused - võistlused oli hakkamas ja panin esimesena minema. Õpetajad oli veits üllatunud. Bioloogia eksam oli väga kerge, jumal tänatud, et selle valisin. Lõpuks punktisummaga rahule ei jäänud. Kuid kui arvestada, et hakkasin selle ainega tegelema alles 3-4 kuud enne eksamit, siis võib rahule jääda. Muidu mängisime sõpradega tunnis kaarte ning erilist õppimist polnud.

Nüüdseks olen kehakultuuri magistrant ning hinded on väga head.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei mäletagi, kui aus olla (ja tunnistust pole käepärast, et vaadata), aga üle 80 sain ikka kõigis ja seda ainult tänu sellele, et ühtegi reaalainet ma eksamiks ei valinud. Sai tehtud kirjand, inglise keel, ajalugu, saksa keel ja kultuurilugu.

Muudetud kasutaja hehee poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eksamid tehtud 2008. aastal, v.a keemia ja geo mis olid 2007:

Inglise keel: 93

Keemia: 89

Ajalugu: 86

Matemaatika: 81

Geograafia: 76

Emakeel: 76 (pea kõik kaotatud punktid olid tänu õigekirja vigadele)

Keskmine tuli kokku 83.5, ülikool kuhu tahtsin sisse saada nõudis 85 kuid õnneks lasid nad lati alla ning võtsid mind ikkagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

elutargad siin kõik ma vaatan. või need kes eksamitel failisid pole yles riputanud enda tulemusi?

Kirjand 83

Inglise keel 78

biolooga 70+ midagi

Ühiskonna õpetus B) 70+ midagi

Matat ei teinud, kuna keskkooli mata õpa oli allapoole arvestust.

Ja ülikoolis tegin rõõmsalt kõrgemat matemaatikat 3 korda :D, aga lõpuks sain ikka läbi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

2005 aasta siis.

Kirjand: 65 (lauseehitused tänu saksa keelele allapoole arvestust - ka praegu).

Saksa keel: 95

Inglise keel: 92

Geograafia: 75

Bioloogia: 62 (läksin vist rohkem nalja tegema sinna ja eelmine õhtu oli pidu)

Kirjand oli ainus asi millega rahule ei jäänud. Saksa keelt õppima minna siiski kõlbas - success seega.

Praegu muidugi kirun, et ühtegi reaalainet ei võtnud. Ülikool tappis minu vaimustuse keelte vastu, aga

töö tegemine on koolitanud rohkem kui ülikool ja andnud muud võimalused - lõppkokkuvõttes kõik hea.

Muudetud kasutaja savi_ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
2009

mat 84, keemia 86, füüsika 80, kirjand 54, inglise keel 74, väga rappa läks.

Väga rappa? Kõrge standard:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga rappa? Kõrge standard:)

Reaalained oleks võinud kõik üle 92 olla, kirjand ongi siuke paras käkk, inglise keele suuline 11/20st on ka siuke päris kobe :D, jube paanika tuli suulsie ajal

Muudetud kasutaja musmusmus poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on need eksamid kõik kevadel ees. Kohe kahju vaadata kui loll ma olen. Teil siin kõikidel nii uhked tulemused. Ma teeks siin kohal väikese ennustuse enda eksamite kohta:P

Kirjand: 70

Inglise keel: 62

Matemaatika: 45

Geograafia on tehtud ja tegin koolieksamina. Protsente oli üle 70, täpselt ei tea.

Ühiskond: 70.

Sellised ma siis LOODAN saada

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aasta 2005. Matemaatika 51, kirjand 50, inglise keel 73, bioloogia 74.

Matemaatika, ma ei tea, miks ma isegi valisin selle. See aine on mulle tegelikult alati meeldinud. Mõnes asjas olin hea, mõnes mitte. Nagu näha, siis keskmine tulemus. Kirjandiga jäin tegelikult ülirahule (teema oli vist "Meedia annab, meedia võtab"), sest 12. klassis aasta jooksul kirjutatud kirjandid olid enamuses sisupoolest kahe peale. Proovikirjandi sain 10 punkti. Inglise keelega rahul pole, enda rumalused - võistlused oli hakkamas ja panin esimesena minema. Õpetajad oli veits üllatunud. Bioloogia eksam oli väga kerge, jumal tänatud, et selle valisin. Lõpuks punktisummaga rahule ei jäänud. Kuid kui arvestada, et hakkasin selle ainega tegelema alles 3-4 kuud enne eksamit, siis võib rahule jääda. Muidu mängisime sõpradega tunnis kaarte ning erilist õppimist polnud.

Nüüdseks olen kehakultuuri magistrant ning hinded on väga head.

2005 aastal oli vist eksamid raskemad, et teistel palju kõrgemad.

2005: Matemaatika 52, kirjand 50, inglise keel 76, keemia 76 bioloogia 77, füüsika 66.

Arvestades veel seda, et ülikoolis enda erialale kandideerides olin selliste tulemustega isegi 3.kohal:D

Keemia oli mul veel enda klassis parim tulemus.

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüd kahetsen, et gümnaasiumis ei õppinud üldse, ei tundides, ei eksamiteks, sellest ka jubedad tulemused..

Kirjand 42

Geograafia 43

Bioloogia 38

Inglise keel 39

Arvuti 88 (koolieksam)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×