Jump to content
tundmatu

Vähe sööki!

Recommended Posts

Tere!

Mul tekkis selline küsimus,et kui praegusel raskel ajal vahest sööki napib,kuidas siis treenida? Olen lugenud et peab palju sööma,siis lihas kasvab,ja kasvab tõesti... Aga kui nt.paar nädalat makarone peab oludesunnil sööma vahest,kas tuleb trennikoormust vähendada sellel ajal?

Või ei teeks üldse sellel ajal trenni,jätkaks siis kui jälle söök mitmekesine ja seda on palju? Kuidas sellises olukorras maksimaalselt lihas kasvaks?

Tänan ette ära juba. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No valku pead niivõinaa saama kas teed trenni või mitte, kui ei saa piisavalt siis kindlasti ka vajub olemasolev lihasmass ära... Kodujuust ei tohiks olla teab, mis ülejõu käiv, seda enam, et viimasel ajal pidevalt neid leidub soodushinnaga...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

säästu marketis on old farmer munad 10 tk kuskil 12 krooni ...ja siis alpenrose kohupiimad maksavad kuskil 6-7 krooni raskel ajal kannatab neid osta küll...

Ei ole kindel aga hiljuti nägin et mingine hakklihasegu säästu marketis 400 grammi kas oli 14 eeka .

Tuleb poes ringi vaadata ja saab ka raskel ajal!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas makaronide söömine tuleb ikka kõige odavam variant alati? Kartul, muna , kohupiim, tatar, riis ei tuleks eriti kallim kui seda makaroni sisse pugida. Otsi siit samast foorumist üles teema:soodsad valgurikkad toiduained.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänan nõuannete eest :D tuhnin veel foorumis ja vaatan..

Aga see raua tõstmine! Olen siin lugenud et lihas kasvab,kui õieti süüa ja kõvasti pingutada-trenni tehes..Kas olen õieti aru saanud,et kui vahepeal ei tõsta rauda,siis mingi aeg jätkates arenevad nõ.pooleli jäänud kohalt edasi kohe? B) Või peaks ikka mingi miinimum programm olema,kasvõi natuke liigutama..

Vahepeal muidugi peab minimaalsed valgu jne.kogused kätte saama ,et lihased kokku ei kuivaks...

Muudetud kasutaja tundmatu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahjuks on minu olukord selline,et on tööd ja pole... Rahaga ei saa mingeid pleene teha ,tean ainult et auke tuleb ja vahel paastuaega nädal-kaks.. Tahan lihtsalt valmis selleks olla ja õieti treenida sellises olukorras,et max kasu oleks.. :D

Ega nälgas pole B) ,aga pere ka ja trenn nõuab palju ja head sööki!

Muudetud kasutaja tundmatu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

munadest ja kohupiimast saab väga hõlpsasti valguvajaduse kätte, suhteliselt odavalt ikka B)

makarone küta ka sisse, peaasi et sööd rohkem kui kulutad - trenn ja raskused on põhiline mis lihaseid kasvatavad!!Trenni saad ikka ju teha :D ? Igastahes säästueelarvega saab ka hakkama- areng ei ole lihtsalt võibolla nii kiire.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ahaa,vahva! Nüüd hea rahulik teha,ma mõtlesin tõesti et midagi halba teeb lahja toiduga trenn,kurnab lihaseid ja rikub v-nii. Selge siis,tänan vastamast! :D

Muudetud kasutaja tundmatu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

säästu hakkliha ei soovitaks kellelegi. seal pole liha haisugi. sama teeme viineritega, keeduvorstiga, sardellidega. isegi poolfabrikaat pihvides, lihapallides on alla 50% liha.

osta puhast maitsestamata kanafileed, isegi 20 kroonine 200g on rohkem liha kui 500g säästuhakklihas.

Muudetud kasutaja hipi poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
säästu hakkliha ei soovitaks kellelegi. seal pole liha haisugi. sama teeme viineritega, keeduvorstiga, sardellidega. isegi poolfabrikaat pihvides, lihapallides on alla 50% liha.

osta puhast maitsestamata kanafileed, isegi 20 kroonine 200g on rohkem liha kui 500g säästuhakklihas.

noo üldiselt viinerid,keeduvorstid jne koosnevad mehaaniliselt töödeldud lihast ehk siis ülejäägid,sabad,suled ja kruusakivid ....

lihapallides on heal juhul 20% liha kui sedagi ... ja viinerites on isegi uskumatult palju süsivesikuid " liha " kohta

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Mul tekkis selline küsimus,et kui praegusel raskel ajal vahest sööki napib,kuidas siis treenida? Olen lugenud et peab palju sööma,siis lihas kasvab,ja kasvab tõesti... Aga kui nt.paar nädalat makarone peab oludesunnil sööma vahest,kas tuleb trennikoormust vähendada sellel ajal?

Või ei teeks üldse sellel ajal trenni,jätkaks siis kui jälle söök mitmekesine ja seda on palju? Kuidas sellises olukorras maksimaalselt lihas kasvaks?

Tänan ette ära juba. <_<

Räägitakse et toidupoodide prügikastid on triiki täis tibake vananenud produkte. Häda ei anna häbeneda. Ja kui torud käivadki paremini läbi pole hullu, puhastab seevastu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Räägitakse et toidupoodide prügikastid on triiki täis tibake vananenud produkte. Häda ei anna häbeneda. Ja kui torud käivadki paremini läbi pole hullu, puhastab seevastu.

Et ikka tervise korralikult ära lõhuks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Makaronid ei ole ju odavad! Või vähemalt mitte sellised, mis süüa sünniks...

Kui raha napib, siis peab matemaatikaga sina peal olema.

Makaronide asemel saab julgelt 3-4 muna menüüsse lisada. Tehke putrusid... 100 g kuivainest tuleb juba korralik ports.

Söögitegemisoskus hoiab nii teie tervist kui ka finantse. <_<

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui raha napib, siis peab matemaatikaga sina peal olema.

Minu võtmesõnad on matemaatika, leidlikkus ja planeerimine. Kui on tahtmist ja viitsimist, saab vähese rahaga vaat et paremini söönuks kui siis, kui raha laialt käes ja see ei sunni mõtlema. Mina käin toiduretkel korra nädalas (jah, kui näiteks kohvikoor saab otsa, siis hüppan veel korra poest läbi) ja täiesti uskumatu, kui palju see aitab kokku hoida! Alguses oli muidugi raske terve nädala söögikorrad ette mõelda, kuid nüüd ei pea ma selleks enam kodus paberi ja pliiatsiga ettevalmistusi tegema, vaid suudan turul ning poes lennult planeerida.

Porgand, kaal, kapsas on meil odavad. Tomat on hetkel kallis ning maitsetu. Turul maksab kanahakkliha 26 krooni kilo. Sea sisefilee on 75-85 krooni kilo, aga et tegemist on kerge lihaga, on hind odav. Munad on säästukas 12.90 karp (10 tk), kohupiimapakk 6.20. Ning nagu Aile juba mainis, siis pudrumaterjal on kõvasti odavam kui makaronid, mina soovitan tatart.

Minul kulub söögile 400-500 krooni nädalas ja ma leian, et söön hästi <_< Seega, saab ka odavamalt ja ikka veel korralikult.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

noo üldiselt viinerid,keeduvorstid jne koosnevad mehaaniliselt töödeldud lihast ehk siis ülejäägid,sabad,suled ja kruusakivid ....

lihapallides on heal juhul 20% liha kui sedagi ... ja viinerites on isegi uskumatult palju süsivesikuid " liha " kohta

Kui seal on liha 20%, siis võib ju ikkagi viineritooteid süüa, söön lihtsalt 4 korda rohkem ja kvaliteetse valgu kogus on käes (muidugi tuleb sealt ka muid ebavajalikke aineid aga mass ju kasvab).

Või mis?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui seal on liha 20%, siis võib ju ikkagi viineritooteid süüa, söön lihtsalt 4 korda rohkem ja kvaliteetse valgu kogus on käes (muidugi tuleb sealt ka muid ebavajalikke aineid aga mass ju kasvab).

Või mis?

Ma ei usu ,et seal viineris nii kvaliteetset valku saab ,et seda valgu eesmärgil sisse ajada.Ja seda massi ma sealt küll endale ei tarbiks,eespool oli juttu mis sinna sisse suratakse !

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×