Jump to content
Youngforest

"Noored musklimäed"

Recommended Posts

Vaatasin sellist dokumentaalsarja nagu "Noored musklimäed", seal oli üks 17. aastane poiss, kes tegeles kulturismiga, ja mulle ei jõudnud see päris kohale et enne võistlusi ta tahtis ome kehast soolad ja süsivesikud välja viia, et ainult keha valku täis oleks. Põhimõte oli selles, et nahk läheks hästi õhukeseks, et lihased välja tuleksid. Näitena jõi ta ühtul valget kuiva veini, et soolasid kehast välja viia. Küsimus ongi selles, et ma ei saanud päris täpselt aru kuidas ma seda teen, et saaks naha õhukeseks ja lihased välja tuua? Äkki oskab keegi seda protsessi selgitada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et sul pole seda päris vaja, kui sa tema tasemel kulturist pole.

Aga põhimõtteliselt peab kehas vist väga vähe vett olema, mis võib hiljem päris halvasti lõppeda nagu ka dokumentaalist näha oli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Diureetikumid ! :lol:

Kofeiin on ka päris tugev direetikum. Samuti alkohol. See sõna ei tähenda alati mingit müstilist dopinguainet ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kofeiin on ka päris tugev direetikum. Samuti alkohol. See sõna ei tähenda alati mingit müstilist dopinguainet :lol:

Koefiini võib ka ainult teatud kogustes tarbida enne, kui ta muutub dopinguks ning sportlane "rajalt maha" võetakse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Koefiini võib ka ainult teatud kogustes tarbida enne, kui ta muutub dopinguks ning sportlane "rajalt maha" võetakse.

Kui ei eksi siis M.M. rääkis kord sellest, et kofeiin annaks positiivse dopingu proovi on vaja 7-8 tassi kohvi enne võistlusi ära juua. Suhteliselt ulmeline kogus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ei eksi siis M.M. rääkis kord sellest, et kofeiin annaks positiivse dopingu proovi on vaja 7-8 tassi kohvi enne võistlusi ära juua. Suhteliselt ulmeline kogus.

On olemas ka kofeiini tabletid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×