Jump to content
prd

Kreatiin ja Arginiin koos, kas võib?

Recommended Posts

Tere, hetkel koosneb minu trennijärgne sheik 40g proteiinist, 40g aeglastest süsivesikutest, 40g kiiretest süsivesikutest ja 5g kreatiinist.

Mul oleks plaan nüüd veel Arginiini võtma hakata, kuid tekkis küsimus, kas samal ajal kui on käsil Kreatiini kuur võib Arginiini tarbida?

Kui jah, siis kas Arginiini tuleb võtta iga päev? Ja kas teda tuleb võtta enne trenni või peale trenni?

AITÄH!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arginiin on üks kolmest aminohappest, millest kreatiin moodustub.

Selge pilt, kuid eriti hästi seda asja ei jaga ja oma küsimusele ma ikka vastust ei saanud.

Kas neid võib siis koos võtta ja kas sel on üldse mõtet kui kreatiin nagunii sellest koosneb?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa neid asju juba proovid, siis proovi neid esialgu eraldi - saad parema pildi, kas ja kuidas need lisandid sulle mõjuvad.

Koos nad mingit kahju sulle vaevalt teevad. On keegi kogenud või lugenud, et lisa-arginiin koos kreatiiniga mingit erilist tulemust annaks? Mina ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sa neid asju juba proovid, siis proovi neid esialgu eraldi - saad parema pildi, kas ja kuidas need lisandid sulle mõjuvad.

Koos nad mingit kahju sulle vaevalt teevad. On keegi kogenud või lugenud, et lisa-arginiin koos kreatiiniga mingit erilist tulemust annaks? Mina ei ole.

Kuid kui teha Arginiini kuur, kuidas seda seljuhul võtta? Kas enne/peale trenni, kas ainult trennipäevadel või iga päev?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei hakka uut teemat tegema, kuna siin juba kreatiinist juttu, siis küsin ka oma küsimuse, nimelt, kuidas suhtuda kreatiinikuuri ajal saunas käimisesse?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei hakka uut teemat tegema, kuna siin juba kreatiinist juttu, siis küsin ka oma küsimuse, nimelt, kuidas suhtuda kreatiinikuuri ajal saunas käimisesse?

Võid julgelt käia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×