Jump to content
Sign in to follow this  
Ott Kiivikas

REVAL CUP 2010 - ENNUSTA JA VÕIDA!

Recommended Posts

Eile jõudis võistlejate grimm ka kohale, seega saate seda nii enne võistlust osta Telliskivi Fitshopist või registreerimisel kohapeal laupäeval.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noored

1.Rainer Neemsalu 16a.

2.Hendrik Ennusaar 17a.

3.Timo Noot 17a.

4.Oleg Akunets 17a.

5.Sten Lõhmus 17a.

Juuniorid -75kg

1.Anton Ostroglazov 19a.

2.Maksim Zavertailo 19a.

3.Taavi Taros 19a.

Juuniorid +75kg

1.Dmitri Kostitsõn 19a.

2.Edward Oks 18a.

3.Jevgeni Kuzmin 19a.

Naised bodyfitness -163cm

1.Kati Grabbi

2.Aire Lossmann

Naised bodyfitness +163cm

1.Olga Skavõš

2.Kadi Kallaste

Mehed klassikaline kulturism

1.Mihkel Jakobson

2.Meelis Piik

3.Kaido Paloviir

4.Deniss Novgordski

Mehed kulturism:

1.Janar Rückenberg

2.Taavi Põri

3.Maikal Pikalev

abs parim noor:Dmitri Kostitsõn

abs parim kulturist :Janar rückenberg

abs parim bodyfitness:Kati Grabbi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noored

1.Rainer Neemsalu 16a.

2.Timo Noot 17a.

3.Hendrik Ennusaar 17a.

4.Oleg Akunets

5. Sten Lõhmus 17a.

Juuniorid -75kg

1.Taavi Taros 19a.

2.Maksim Zavertailo 19a.

3.Anton Ostroglazov 19a.

Juuniorid +75kg

1.Edward Oks 18a

2.Dmitri Kostitsõn 19a.

3.Jevgeni Kuzmin 19a.

Naised bodyfitness -163cm

1.Kati Grabbi

2. ire Lossmann

Naised bodyfitness +163cm

1.Olga Skavõš

2.Kadi Kallaste

Mehed klassikaline kulturism

1.Mihkel Jakobson

2.Meelis Piik

3.Deniss Novgordski

3.Kaido Paloviir

Mehed kulturism:

1.Janar Rückenberg

2.Taavi Põri

3. Maikal Pikalev

Absoluutselt parim noor-juunior Edward Oks

Absoluutselt parim bodyfitnessist Kati Grabbi

Absoluutselt parim kulturist Janar Rückenberg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võistlejatele niipalju infoks, et paneme kohapeale üles ka fotostuudio, kus on siis võimalus kõigil võistlejatel teha nii enne kui peale võistlust juba koos karikatega pilte. Fotograafiks Fitness.ee Fotostuudio fotgraaf Kaspar Saaremets.

Soovitan soojalt seda võimalust kasutada, et endale mälestuseks korralik stuudiopilt saada, sest lavapealt ei pruugi alati saada kõige paremat pilti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noored

1.Timo Noot 17a.

2.Rainer Neemsalu 16a.

3.Hendrik Ennusaar 17a.

4.Sten Lõhmus 17a

5.Oleg Akunets

Juuniorid -75kg

1.Maksim Zavertailo 19a.

2.Taavi Taros 19a

3.Anton Ostroglazov 19a.

Juuniorid +75kg

1.Dmitri Kostitsõn 19a.

2.Edward Oks 18a

3.Jevgeni Kuzmin 19a.

Naised bodyfitness -163cm

1.Kati Grabbi

2. Aire Lossmann

Naised bodyfitness +163cm

1.Olga Skavõš

2.Kadi Kallaste

Mehed klassikaline kulturism

1.Mihkel Jakobson

2.Deniss Novgordski

3.Kaido Paloviir

4.Meelis Piik

Mehed kulturism:

1.Janar Rückenberg

2. Maikal Pikalev

3.Taavi Põri

Absoluutselt parim noor-juunior Dmitri Kostitsõn

Absoluutselt parim bodyfitnessist Olga Skavõš

Absoluutselt parim kulturist Janar Rückenberg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noored

1.Hendrik Ennusaar 17a

2.Rainer Neemsalu 16.a

3.Sten Lõhmus 17a

4.Oleg Akunets 17a.

5.Timo Noot 17a.

Juuniorid -75kg

1.Taavi Taros 19a.

2.Anton Ostroglazov 19a.

3.Maksim Zavertailo 19a.

Juuniorid +75kg

1.Edward Oks

2.Jevgeni Kuzmin 19a.

3.Dmitri Kostitsõn 19a.

Naised bodyfitness -163cm

1.Kati Grabbi

2.Aire Lossmann

Naised bodyfitness +163cm

1.Kadi Kallaste

2.Olga Skavõš

Mehed klassikaline kulturism

1.Mihkel Jakobson

2.Deniss Novgordski

3.Kaido Paloviir

4.Meelis Piik

Mehed kulturism:

1.Janar Rückenberg

2.Taavi Põri

3.Maikal Pikalev

Absoluutselt parim juunior Edward Oks

Absoluutselt parim bodyfitnessist Kati Grabbi

Absoluutselt parim kulturist Janar Rückenberg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noored

1.Rainer Neemsalu 16a.

2.Timo Noot 17a.

3.Hendrik Ennusaar 17a.

4.Oleg Akunets 17a.

5.Sten Lõhmus 17a.

Juuniorid -75kg

1.Anton Ostroglazov 19a.

2.Taavi Taros 19a.

3.Maksim Zavertailo 19a.

Juuniorid +75kg

1.Edward Oks 18a.

2.Dmitri Kostitsõn 19a.

3.Jevgeni Kuzmin 19a.

Naised bodyfitness -163cm

1.Kati Grabbi

2.Aire Lossmann

Naised bodyfitness +163cm

1.Olga Skavõš

2.Kadi Kallaste

Mehed klassikaline kulturism

1.Mihkel Jakobson

2.Meelis Piik

3.Kaido Paloviir

4.Deniss Novgordski

Mehed kulturism:

1.Janar Rückenberg

2.Taavi Põri

3.Maikal Pikalev

absoluudi parim noor ja juunior: Edward Oks

absoluudi parim kulturist :Janar rückenberg

absoluudi parim bodyfitnessist:Kati Grabbi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noored

1.Timo Noot 17a.

2.Hendrik Ennusaar 17a.

3.Rainer Neemsalu 16a.

4.Sten Lõhmus 17a

5.Oleg Akunets

Juuniorid -75kg

1.Taavi Taros 19a

2.Maksim Zavertailo 19a

3.Anton Ostroglazov 19a.

Juuniorid +75kg

1.Dmitri Kostitsõn 19a.

2.Edward Oks 18a

3.Jevgeni Kuzmin 19a.

Naised bodyfitness -163cm

1.Kati Grabbi

2. Aire Lossmann

Naised bodyfitness +163cm

1.Olga Skavõš

2.Kadi Kallaste

Mehed klassikaline kulturism

1.Mihkel Jakobson

2.Deniss Novgordski

3.Kaido Paloviir

4.Meelis Piik

Mehed kulturism:

1.Janar Rückenberg

2. Maikal Pikalev

3.Taavi Põri

Absoluutselt parim juunior- Dmitri Kostitsõn

Absoluutselt parim bodyfitnessist- Olga Skavõš

Absoluutselt parim kulturist- Janar Rückenberg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noored

1.Hendrik Ennusaar 17a

2.Sten Lõhmus 17a

3.Oleg Akunets 17a.

4.Rainer Neemsalu 16.a

5.Timo Noot 17a.

Juuniorid -75kg

1.Taavi Taros 19a.

2.Maksim Zavertailo 19a.

3.Anton Ostroglazov 19a.

Juuniorid +75kg

1.Edward Oks

2.Dmitri Kostitsõn 19a.

3.Jevgeni Kuzmin 19a.

Naised bodyfitness -163cm

1.Kati Grabbi

2.Aire Lossmann

Naised bodyfitness +163cm

1.Kadi Kallaste

2.Olga Skavõš

Mehed klassikaline kulturism

1.Deniss Novgordski

2.Mihkel Jakobson

3.Kaido Paloviir

4.Meelis Piik

Mehed kulturism:

1.Janar Rückenberg

2.Taavi Põri

3.Maikal Pikalev

Absoluutselt parim juunior Edward Oks

Absoluutselt parim bodyfitnessist Kati Grabbi

Absoluutselt parim kulturist Janar Rückenberg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna oli viimane ülevaatus enne võistlust. Vähemasti Revalsportlased on 100% lahinguks valmis ja loodan ,et kallid külalissportlased annavad meile samuti kõva lahingu. <_<

Loodan rohkearvulist publikut vaatama ja häälekalt kaasaelama!!!! ;)

Võistluse algus 14.00 - ära maha maga!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noored

1.Hendrik Ennusaar 17a

2.Rainer Neemsalu 16.a

3.Timo Noot 17a

4.Sten Lõhmus 17a

5.Oleg Akunets 17a.

Juuniorid -75kg

1.Taavi Taros 19a.

2.Anton Ostroglazov 19a.

3.Maksim Zavertailo 19a.

Juuniorid +75kg

1.Edward Oks

2.Dmitri Kostitsõn 19a.

3.Jevgeni Kuzmin 19a.

Naised bodyfitness -163cm

1.Kati Grabbi

2.Aire Lossmann

Naised bodyfitness +163cm

1.Kadi Kallaste

2.Olga Skavõš

Mehed klassikaline kulturism

1.Mihkel Jakobson

2.Deniss Novgordski

3.Kaido Paloviir

4.Meelis Piik

Mehed kulturism:

1.Janar Rückenberg

2.Taavi Põri

3.Maikal Pikalev

Absoluutselt parim juunior Edward Oks

Absoluutselt parim bodyfitnessist Kati Grabbi

Absoluutselt parim kulturist Janar Rückenberg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaatan siin ennustusi ja imestama paneb see, et Janar Rückenberg astub lavale sellel võistlusel!!?? Müstika minujaoks. Aga kui reeglid lubavad ja mees ise tahab siis ... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noored

1. Hendrik Ennusaar 17a.

2. Rainer Neemsalu 16a.

3. Oleg Akunets 17a.

4.Timo Noot 17a.

5.Sten Lõhmus 17a.

Juuniorid -75kg

1.Maksim Zavertailo 19a.

2.Taavi Taros 19a.

3.Anton Ostroglazov 19a.

Juuniorid +75kg

1.Edward Oks 18a.

2.Dmitri Kostitsõn 19a.

3.Jevgeni Kuzmin 19a.

Naised bodyfitness -163cm

1.Aire Lossmann

2.Kati Grabbi

Naised bodyfitness +163cm

1.Kadi Kallaste

2.Olga Skavõš

Mehed klassikaline kulturism

1.Mihkel Jakobson

2.Kaido Paloviir

3.Deniss Novgordski

4.Meelis Piik

Mehed kulturism:

1.Janar Rückenberg

2.Taavi Põri

3.Maikal Pikalevi

absoluutselt parim noor-juunior: Edward Oks

absoluutselt parim kulturist : Janar Rückenberg

absoluutselt parim bodyfitness: Aire Lossmann

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noored

1.Hendrik Ennusaar 17a

2.Sten Lõhmus 17a

3.Timo Noot 17a

4.Rainer Neemsalu 16a

5.Oleg Akunets 17a

Juuniorid -75kg

1.Taavi Taros 19a.

2.Maksim Zavertailo 19a.

3.Anton Ostroglazov 19a.

Juuniorid +75kg

1.Edward Oks 18a.

2.Dmitri Kostitsõn 19a.

3.Jevgeni Kuzmin 19a.

Naised bodyfitness -163cm

1.Kati Grabbi

2.Aire Lossmann

Naised bodyfitness +163cm

1.Kadi Kallaste

2.Olga Skavõš

Mehed klassikaline kulturism

1.Mihkel Jakobson

2.Deniss Novgordski

3.Kaido Paloviir

4.Meelis Piik

Mehed kulturism:

1.Janar Rückenberg

2.Taavi Põri

3.Maikal Pikalev

Absoluutselt parim kulturist Janar Rückenberg

Absoluutselt parim bodyfitnessist Kati Grabbi

Absoluutselt parim juunior Edward Oks 18a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain ka alles koju, peale kõike seda pulli tegin ise veel korraliku jalatrenni ja sauna otsa....

Proovin kohe tulemused ka üles seada. Tänan kõiki võistlejaid ja abimehi, kohtunike ja publikut suurepärase võistluse eest. Loodan, et kõik jäid rahule! <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pilte sai tegelikult tehtud palju rohkem, loodan ,et lähiajal saavad need ka galeriisse üles pandud. Samuti hiljemalt esmaspäevaks peaks olema üleval kas FITNESS.TV poolt filmitud kokkuvõttev saade, koos enne ja peale võistlust tehtud intervjuudega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panen ka mõned pildid üles. Ülejäänud 200 pilti tulevad kunagi hiljem :)

post-50-1270320048_thumb.jpg Vaikus enne tormi.

post-50-1270320068_thumb.jpg Kes on pildil?

post-50-1270320094_thumb.jpg Kunstinurgake :rolleyes:

post-50-1270320117_thumb.jpg Rainer koos uue sõbraga pähkliparadiisis :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

KULTURISM/FITNESS/BODYFITNESS

VÕISTLUSED:REVAL CUP 2010

KOHT: REVAL-SPORT, 4 aprill 2010

Anu Otsus Erik Jässi Indrek Otsus Liisa Otsus Natalia Nazarenko-Kiivikas 1 RD punktid 1 RD koht Anu Otsus Erik Jässi Indrek Otsus Liisa Otsus Natalia Nazarenko-Kiivikas 2 RD punktid 2 RD koht PUNKTID KOKKU KOHT

# NIMI KLUBI 1 2 3 4 5 6 7 1 2 3 4 5 7

Noored

6 Sten Lõhmus 3 3 3 3 3 18 III 3 3 3 3 3 9 27 III

34 Rainer Neemsalu 1 1 1 1 1 6 I 1 1 1 1 1 3 9 I

39 Timo Noot 2 2 2 2 2 12 II 2 2 2 2 2 6 18 II

Juuniorid -75kg

33 Taavi Taros 3 2 2 2 3 14 II 3 3 2 3 3 9 23 III

37 Anton Ostroglazov 1 1 1 1 2 6 I 1 1 1 1 2 3 9 I

43 Maksim Zavertailo 2 3 3 3 1 16 III 2 2 3 2 1 6 22 II

Juuniorid +75kg

3 Jevgeni Kuzmin 3 3 3 3 3 18 III 3 3 3 3 3 9 27 III

11 Dmitri Kostitsõn 1 2 1 1 1 6 I 1 1 1 1 1 3 9 I

12 Edward Oks 2 1 2 2 2 12 II 2 2 2 2 2 6 18 II

Naised bodyfitness -163cm

38 Aire Lossmann 2 2 2 2 2 6 II 2 2 2 2 2 6 12 II

40 Kati Grabbi 1 1 1 1 1 3 I 1 1 1 1 1 3 6 I

Naised bodyfitness +163cm

35 Olga Skavõš 1 1 1 1 1 3 I 1 1 1 1 1 3 6 I

42 Kadi Kallaste 2 2 2 2 2 6 II 2 2 2 2 2 6 12 II

Klassikaline Kulturism

19 Deniss Novgordski 2 3 3 2 3 16 III 2 2 2 2 2 6 22 II

25 Meelis Piik 3 2 2 3 2 14 II 3 3 3 3 3 9 23 III

28 Mihkel Jakobson 1 1 1 1 1 6 I 1 1 1 1 1 3 9 I

30 Kaido Paloviir 4 4 4 4 4 24 4 4 4 4 4 4 12 32 4

Meeste kulturism

9 Taavi Põri 2 2 2 2 2 12 II 2 2 2 3 2 6 18 II

32 Maikal Pikalev 3 3 3 3 3 18 III 3 3 3 2 3 9 27 III

41 Janar Rückenberg 1 1 1 1 1 6 I 1 1 1 1 1 3 8 I

Juuniorid absoluut

11 Dmitri Kostitsõn 1 1 1 1 1 3 I

34 Rainer Neemsalu 3 3 3 3 3 9 III

37 Anton Ostroglazov 2 2 2 2 2 6 II

Naised bodyfitness absoluut

35 Olga Skavõš 2 2 2 2 2 6 II

40 Kati Grabbi 1 1 1 1 1 3 I

Mehed absoluut

11 Dmitri Kostitsõn 3 3 3 3 3 9 III

28 Mihkel Jakobson 2 2 2 2 2 6 II

41 Janar Rückenberg 1 1 1 1 1 3 I

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tulemused:

KULTURISM/FITNESS/BODYFITNESS

VÕISTLUSED:REVAL CUP 2010

KOHT: REVAL-SPORT, 4 aprill 2010

Anu Otsus Erik Jässi Indrek Otsus Liisa Otsus Natalia Nazarenko-Kiivikas 1 RD punktid 1 RD koht Anu Otsus Erik Jässi Indrek Otsus Liisa Otsus Natalia Nazarenko-Kiivikas 2 RD punktid 2 RD koht PUNKTID KOKKU KOHT

# NIMI KLUBI 1 2 3 4 5 6 7 1 2 3 4 5 7

Noored

6 Sten Lõhmus 3 3 3 3 3 18 III 3 3 3 3 3 9 27 III

34 Rainer Neemsalu 1 1 1 1 1 6 I 1 1 1 1 1 3 9 I

39 Timo Noot 2 2 2 2 2 12 II 2 2 2 2 2 6 18 II

Juuniorid -75kg

33 Taavi Taros 3 2 2 2 3 14 II 3 3 2 3 3 9 23 III

37 Anton Ostroglazov 1 1 1 1 2 6 I 1 1 1 1 2 3 9 I

43 Maksim Zavertailo 2 3 3 3 1 16 III 2 2 3 2 1 6 22 II

Juuniorid +75kg

3 Jevgeni Kuzmin 3 3 3 3 3 18 III 3 3 3 3 3 9 27 III

11 Dmitri Kostitsõn 1 2 1 1 1 6 I 1 1 1 1 1 3 9 I

12 Edward Oks 2 1 2 2 2 12 II 2 2 2 2 2 6 18 II

Naised bodyfitness -163cm

38 Aire Lossmann 2 2 2 2 2 6 II 2 2 2 2 2 6 12 II

40 Kati Grabbi 1 1 1 1 1 3 I 1 1 1 1 1 3 6 I

Naised bodyfitness +163cm

35 Olga Skavõš 1 1 1 1 1 3 I 1 1 1 1 1 3 6 I

42 Kadi Kallaste 2 2 2 2 2 6 II 2 2 2 2 2 6 12 II

Klassikaline Kulturism

19 Deniss Novgordski 2 3 3 2 3 16 III 2 2 2 2 2 6 22 II

25 Meelis Piik 3 2 2 3 2 14 II 3 3 3 3 3 9 23 III

28 Mihkel Jakobson 1 1 1 1 1 6 I 1 1 1 1 1 3 9 I

30 Kaido Paloviir 4 4 4 4 4 24 4 4 4 4 4 4 12 32 4

Meeste kulturism

9 Taavi Põri 2 2 2 2 2 12 II 2 2 2 3 2 6 18 II

32 Maikal Pikalev 3 3 3 3 3 18 III 3 3 3 2 3 9 27 III

41 Janar Rückenberg 1 1 1 1 1 6 I 1 1 1 1 1 3 8 I

Juuniorid absoluut

11 Dmitri Kostitsõn 1 1 1 1 1 3 I

34 Rainer Neemsalu 3 3 3 3 3 9 III

37 Anton Ostroglazov 2 2 2 2 2 6 II

Naised bodyfitness absoluut

35 Olga Skavõš 2 2 2 2 2 6 II

40 Kati Grabbi 1 1 1 1 1 3 I

Mehed absoluut

11 Dmitri Kostitsõn 3 3 3 3 3 9 III

28 Mihkel Jakobson 2 2 2 2 2 6 II

41 Janar Rückenberg 1 1 1 1 1 3 I

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×