Jump to content
enter

Abi toidukava tegemisel

Recommended Posts

Tere,

Ei oska kusagilt alustada, kirjutan mida oskan.

Olen ca. 193cm pikk, kaalun hetkel 106 kg. 1 jaanuaril kaalusin 110-111kg umbes. Tegin kuu aega ainult aeroobset ja nüüd 20 päeva tagasi alustasin ka jõusaalis.

Käin praeguse seisuga ca. 5-6 korda nädalas trennis kuna lihtsalt see hoiab mind tegevuses. Kui jätan 2 päeva vahele tekib tunne et ei viitsi enam minna.

Kui aga käima hakkan ilusti siis käin ka palju.

Peamine probleem on selles et toitumine on täiesti kaootiline.

Eesmärk oleks saada endale kuidagi mingi toitumise kava millest kinni pidada, samamoodi oleks vaja mingisugust jõusaali kava näiteks 5x nädalas.

Ning eesmärk on kaotada rasva, kasvatada lihast ning üks kord elus saada endale mingisugune vorm.

Alati peale jõusaali käin ka ujumas.

Lisaks veel seda et olen insuliinsõltuv diabeetik, asja muudab see vaid niipalju et vahepeale võib tulla mõni söögikord mida pole arvestatud.

Ehk siis soovitusi mida süüa, kuidas süüa , kuidas trenni teha jne? Äkki minust saab veel asja? vähemalt ise usun et saab!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

Ei oska kusagilt alustada, kirjutan mida oskan.

Olen ca. 193cm pikk, kaalun hetkel 106 kg. 1 jaanuaril kaalusin 110-111kg umbes. Tegin kuu aega ainult aeroobset ja nüüd 20 päeva tagasi alustasin ka jõusaalis.

Käin praeguse seisuga ca. 5-6 korda nädalas trennis kuna lihtsalt see hoiab mind tegevuses. Kui jätan 2 päeva vahele tekib tunne et ei viitsi enam minna.

Kui aga käima hakkan ilusti siis käin ka palju.

Peamine probleem on selles et toitumine on täiesti kaootiline.

Eesmärk oleks saada endale kuidagi mingi toitumise kava millest kinni pidada, samamoodi oleks vaja mingisugust jõusaali kava näiteks 5x nädalas.

Ning eesmärk on kaotada rasva, kasvatada lihast ning üks kord elus saada endale mingisugune vorm.

Alati peale jõusaali käin ka ujumas.

Lisaks veel seda et olen insuliinsõltuv diabeetik, asja muudab see vaid niipalju et vahepeale võib tulla mõni söögikord mida pole arvestatud.

Ehk siis soovitusi mida süüa, kuidas süüa , kuidas trenni teha jne? Äkki minust saab veel asja? vähemalt ise usun et saab!

Asja saab kindlasti,on juba paremaks läinud ju.

Mis toidukavasse puutub,siis sinu puhul on kindlasti vajalik spetsialisti koostatud kava mitte voorumiraffa üldised soovitused.

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võin hetkel ausalt öelda et ei ole rahalisi võimalusi et tellida endale spetsialisti poolt toitumiskava.

Arvestades seda et praegune toitumine käib nii et mis kapist või kusagilt kiirelt saab see ka alla läheb, portse ei vali ja toitun sellest mis on.

Usun, et esialgu kõlbaks ka viisakas kava mida süüa hommikul ja mida lõunal või siis mingid parameetrid mida peaks järgima.

Võibolla on kellegil anda mingit toitumiskava mida siis natuke minu järgi kuidagi kohandada, esialgu käiks see väga hästi ma arvan kuni saabub võimalus et tellida endale spetsiaalne kava.

Põhiline probleem seisnebki selles et ma ei tea mida ja kui palju süüa.

edit: see spetsialisti link ei vii mind kusagile, ehk saad uue lingi anda.

Muudetud kasutaja enter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas sul oma jõusaalis pole treenerit/toitumisspetsialisti, kes toitumiskava koostada saaks? Uuri, võibolla teeb soodushinnaga. Räägi saali treeneriga, ta annab ka kindlasti mõned näpunäited, kuidas paremuse poole liikuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Põhimõtteliselt söön seda mida on ja millal on. Kaootiline ühesõnaga:D

Võiksid kirja panna siia millest toitud, kindlasti soovitaksin ka spetsialisti koostatud toitumiskava.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toitumine käib nii - lähen kapi juurde ja vaatan mis leian. kanatükid, otsin kõrvale makaroni või kartulit jms. Ma isegi ei oska kirjutada millest ma toitun :D

Kas mingit näidis kava tervisliku toitumise kohta pole ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toitumine käib nii - lähen kapi juurde ja vaatan mis leian. kanatükid, otsin kõrvale makaroni või kartulit jms. Ma isegi ei oska kirjutada millest ma toitun :D

Kas mingit näidis kava tervisliku toitumise kohta pole ?

Sul on vaja soovitust mida kapi sisse panna. Selle kohta saad kasvõi siitsamast foorumsit soovitusi küsida. Liaks oleks sul vaja teada, kuidas kapist võetud asju kasutada, näiteks mis koguses toidukord olema peaks, samuti saad küsida selel kohta esmalt soovitusi internetist. Ses mõttes soovitan konkreetselt küsida küsimusi, ja uurida seda temaatikat. See, et vaatad mida kapist leida on, on minuarust väga hea, ja vaevalt seda elustiili ehk hoiakut miski kava või soovitus nii kegelt muuta suudab. Proovi kappi panna lihtsalt parem sisu nüüd, ja minuarust ja toidukorrad väiksemad hoida ja eeldus edenemiseks loodud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×