Jump to content
taros

I LEKV 2010 kulturismis ja bodyfitnessis - VIDEO valmis!

Recommended Posts

Miks keegi pruuni grimmi ei kasutanud? Kõik nii heledad.

Kasvõi sellepärast, et ma ei leidnud ühtegi inimest, kes võistlusgrimmide kasutamisega seotud probleemidega koolimajas vastutuse endale oleks võtnud. Loomulikult võib ju öelda, et võistlusgrimm ei määrigi, aga ma võistlejana vaidleksin vastu. Pealegi on ühe võistlusgrimmi hind 500 krooni ja noortele meestele oleks see liiga kallis väljaminek.

Lisaks on vaja võistlusgrimmiga esinemiseks kogemusi ning vabakavas ei tuleks ilmselt igasugune kukerpallitamine kõne allagi. Eesti Karikavõistlustel tuleb kindlasti grimm peale, aga need võistlused saavad olema ka parema valgusega ning kiletatud lavatagusega :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Piltide järgi tundusid olevat väga lahedad vanakooli võistlused. Veel väärib kiitust see, et nii mõnigi mees tundus olevat väga teravas vormis.

Suurepärane töö Imre poolt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
http://www.tartupostimees.ee/?id=240070

Väike jutt ja mõned pildid.

Jah, tore, et seda võistlust on ka meedias kajastatud :ph34r: Kindlasti soovitan kõikidel osalistel seal ka paari sõnaga toetada seda teemat kommentaarides, et laiem üldsus saaks sellest spordialast parema ülevaate :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ise ka vaatan, et olin nagu luik

valgus oli ka nii ja naa

Küll järgmistel võistlustel saad juba võistlusgrimmi proovida :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vaadates neid pilte......kas keegi noortest üldse jalgu ka treenib? :ph34r:

Ei ole jah neil jämedaid pakke all. Kuid pilte lähemalt analüüsides võid päris ilusasti triibutavaid paare näha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, tore, et seda võistlust on ka meedias kajastatud :ph34r: Kindlasti soovitan kõikidel osalistel seal ka paari sõnaga toetada seda teemat kommentaarides, et laiem üldsus saaks sellest spordialast parema ülevaate :D

Oi kuidas mulle meeldivad need mehed kes kohe tänavatasest jutustama hakkavad. Hea üritus ehk järgmine kord julgen juba ise ka tulla kui vormi on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole jah neil jämedaid pakke all. Kuid pilte lähemalt analüüsides võid päris ilusasti triibutavaid paare näha.

Kusjuures jalgadelt kaob rasv ka üsna visalt. Klassivennal mul on ülakeha võib öelda üsna rasvatu. Relieef tuleb ilust välja jne kuid kogu rasv on tal jalgadel, reitel pole midagi näha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oi kuidas mulle meeldivad need mehed kes kohe tänavatasest jutustama hakkavad. Hea üritus ehk järgmine kord julgen juba ise ka tulla kui vormi on.

Kindlasti tule proovima! Omalt poolt teen kõik, et selliseid võistluseid oleks vähemalt 1 kord aastas, kus päris algajad saavad omavahel võistelda! :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

PS! Veel üks album LEKV piltidega asub siin:

http://morillo.pri.ee/ Altpoolt esimene pildialbum "Kulturism karikas 210310"

Albumi omanik lubas, et sinna võib õige pea ilmuda ka üks video.

Tegin tõesti isegi ühe video, rohkem lavataguse suunitlusega. See vajab ilmselt töötlemist. Kuna ma ise neid oskuseid ja tarvarasid veel omandanud ei ole, siis üritan selle video nädalavahetusel targemate meeste kätte toimetada.

Videosid tehti seal minu teada aga rohkemgi. Üks vend tagareas tundus üpris professionaalset kõike üles võtvat. Kuhu see videotükk oma otsaga jõuab, ei oska öelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
PS! Veel üks album LEKV piltidega asub siin:

http://morillo.pri.ee/ Altpoolt esimene pildialbum "Kulturism karikas 210310"

Albumi omanik lubas, et sinna võib õige pea ilmuda ka üks video.

Tegin tõesti isegi ühe video, rohkem lavataguse suunitlusega. See vajab ilmselt töötlemist. Kuna ma ise neid oskuseid ja tarvarasid veel omandanud ei ole, siis üritan selle video nädalavahetusel targemate meeste kätte toimetada.

Videosid tehti seal minu teada aga rohkemgi. Üks vend tagareas tundus üpris professionaalset kõike üles võtvat. Kuhu see videotükk oma otsaga jõuab, ei oska öelda.

Panen seal et download image aga downloadib juba 10minti,kas sealt siis ei saagi pilte kätte või olen ma lootusetult it-ajastule jalgu jäänud :rolleyes: ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Panen seal et download image aga downloadib juba 10minti,kas sealt siis ei saagi pilte kätte või olen ma lootusetult it-ajastule jalgu jäänud :rolleyes: ?

Ma pole küll viimaste tehnikaimedega kursis, aga võib täitsa olla, et sealt saidilt ei saagi pilte all laadida. Fotograafi kaitse autoriõiguste rikkumise vastu nt...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
PS! Pane "Download image" ja siis lihtsalt paremklikk ette hüpanud pildile ja "Save image as" :rolleyes:

Oi nüüd jäi minust rumal mulje..Kasutasin Opera browserit ja see ei löönd mul üldse mingit pilti ette,vaid teatas aind,et loading image..Mozillaga proovides sain kohe pildid ära napsatudEhk oli siis kellegile teisele ka abiks.

Veel pilte aga enamus minust,sorri eks:D

äkki siiski leiab keegi midagi meelepärast sealt.

Muudetud kasutaja Djud poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Osad poisid ikka väga väikesed :D. Võttes oma aasta tagust seisu siis oleks võinud samuti lavale minna, aga tervis tegi oma töö. Samuti oleks on oleks..

Edu poistele igaljuhul! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oi nüüd jäi minust rumal mulje..Kasutasin Opera browserit ja see ei löönd mul üldse mingit pilti ette,vaid teatas aind,et loading image..Mozillaga proovides sain kohe pildid ära napsatudEhk oli siis kellegile teisele ka abiks.

Veel pilte aga enamus minust,sorri eks:D

äkki siiski leiab keegi midagi meelepärast sealt.

Djud sa selle "jokkeri soenguga" (keskelt pikem??)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kogu üritusest on videoülesvõte. Üks sõber võttis vaevaks ja tegi ära.

Kuidas seda materjali näha soovitakse? Kes panevad tavaliselt kulturismi võistluste videosid kokku?

Kõige parema kvaliteediga oleks materjali ca. 30GB.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõige parema kvaliteediga oleks materjali ca. 30GB.

Need 30 giga lase koodekiga üle ja tee mõõtmeid väiksemaks. Suurus taandub kuskil maksimaalselt gigale pakun.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×