Jump to content
taros

I LEKV 2010 kulturismis ja bodyfitnessis - VIDEO valmis!

Recommended Posts

Tubli töö Imre! - ei õnnestunud sind täna telefonitsi tabada, arvata oli ,et jooksmist oli küllaga.

Nüüd võistlejatele meeldetuletus, et Reval -Cupile saate ennast registreerida veel homse päeva jooksul minu mailile ott@kulturism.ee (lisage ees ja perekonnanimi, sünnikuupäev ja aasta, kehakaal ja kategooria kus soovite võistelda, kindlasti ka oma kontaktandmed mail ja telefon.)

Ette tänades

Tervitab

Ott

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Panen endast ja sõpsidest ka mõned pildid ennem kui jäätisemasinaga jäätist tegema lähen :ph34r:

OgAAADfsVrV4Y3RSe2wPFlvc9EmHsHEvgAs9EeY9tN6rooVrkQi18Z0t88M2g-v1_nBeSrOVG7oXPYNbtz_FUNYZaPYAm1T1UDCgBz_ujT1kZNc_3iRMz15w_s4u.jpg

OgAAACGaW_8CY0XI0XGB9-p-KSITDI7822yJzmL6PGXdqlNKxdfvjHKQ4VQBtPKk9Ii_sOzRX0G6kGdi0bIjSOsxjPQAm1T1UBgGqUR-j5__uK2R9sQh9x_UfWy0.jpg

OgAAANQbiia0qsTrS-JHulYEnGn46ELv8nlAYjLx7BE8atvqjWgZIKVUDAYpzQqQ1QvKXANkM5eSYBMc36necaCDhywAm1T1UHR9qJ2PNjIHOgR9ztqK8ONMtqD.jpg

Muudetud kasutaja Djud poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
8 kilo nädalaga.. kust selline mõte ? :D lihtsalt huvi pärast küsin...

kuna 10 päeva tagasi tekkis alles mõte, et võiks osa võtta ning seega tuli tuurid põhja keerata :ph34r::D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida õhtu edasi, seda lõbusamaks:

post-3216-1269206567_thumb.jpg

post-3216-1269206608_thumb.jpg

Bankett toimus Tartu ühes toredaimas söögikohas, 60's Grillis Narva Mnt-l.

Palju õnne kõikidele võistlejatele. Loodan, et saate sellest ainult julgustust edasi pürgida. Roomat ei ehitatud ka ühe päevaga.

Loodame lähipäevil ka teistest kategooriatest kvaliteetseid pilte saada.

Head ööd kõigile!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huuhh! Selleks korraks siis läbi ning minul ka kumm tühi praeguseks. Võistluste ettevalmistusel oli palju tagasilööke teinekord, aga asi tasus ära! Usun, et tänane võistlus avas kõikide silmad, kes siiani uskusid, et kulturism on ehk Eestis hääbumas. Kaugel sellest! Päris algajad lihtsalt ei taha lavale minna koos vanade tegijatega ning võistlusspordiga alustamiseks oli tänane üritus täiesti õigel kohal. Tase oli üllatavalt hea ning kõik mehed olid teinud korraliku koduse töö. Loodan, et tänastest võistlejatest paljud jätkavad ka võistluskulturismiga tegelemist ning tore oleks neid mehi näha juba sellel kevadel Reval-Spordi Lahtistel Karikavõistlustel, samuti Eesti Karikavõistlustel! Nagu Ott ütles, siis esimestel võistlustel ei saanud ta isegi esikolmikusse, aga tänaseks on ta jõudnud kulturismis päris kaugele!

Siinkohal tänan kõiki selle ürituse toetajaid, pealtvaatajaid, samuti kohtunikke ja võistlejaid! Kui fotograafid on oma materjali kokku pannud, siis andke ka siin teemas teada, kuhu need pildid üles riputatakse.

Toredat kevade jätku kõigile ja kohtumiseni uutel võistlustel! :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ütlen ka suured suured tänud hea võistluse eest Imre!

Palju õnne kõikidele võitjatele ning veel paremaid tulemusi juba järgmistel võistlustel :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas mul jäi miskit kahesilmavahele, või ei olegi tüdrukutest pilte?

Kirp on ikka koom mees... :ph34r: Ma usun, et elamiseks üks parimaid omadusi on olla naljakas. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas mul jäi miskit kahesilmavahele, või ei olegi tüdrukutest pilte?

Kirp on ikka koom mees... :D Ma usun, et elamiseks üks parimaid omadusi on olla naljakas. ;)

Tüdrukute pildid on mul jah ainult endale mõeldud... :ph34r:

Ei tegelt, nagu näha, ongi enamus pilte vaid noorte kategooriast. Tegin oma masinaga nii palju, kui alguses aega oli. Kuna mul polnud välku ega sobivat objektiivi, siis ei hakanud s... saia tegema.

Mingi hetk keskendusin rohkem filmimisele ja jätsin pildistamise proffide hooleks. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väega vägev üritus !

Tänud Imre, oled tõeliseks eeskujuks nii sportlasena, kui organisaatorina!

Klubid ja aktivistid organiseerige julgemalt taolisi võistlusi - EKFL kindlasti toetab !

Nüüd ka pildi galerii:

post-17-1269249582_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toredad pildid ja kuuldavasti peaks eilse võistluse kohta ka kohe-kohe Postimees onlines galerii üles minema, kus on siis teised pildid teise fotograafi poolt. Loodan, et ka kasutaja TANK avaldab peagi oma pildialbumi eilsest võistlusest :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×