Jump to content
Triitseps

Kulturistid- alaväärsus kompleksiga eneseimetlejad?

Recommended Posts

samas kui oled erak ja omaette tüüp, siis hea lihast kasvatada - pidudel ei käi, narksi ei tee, suitsetada pole kellegagi, kodus hea istuda ja massi koguda + üksi hea trenni teha motiveeritult ;) = max liha , kodus kui ema-isa ei vaata natuke CH4 varasta pliidi tagant pole ka patt - erakul poh tervisest, peaasi et lihaaaa saaaks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
samas kui oled erak ja omaette tüüp, siis hea lihast kasvatada - pidudel ei käi, narksi ei tee, suitsetada pole kellegagi, kodus hea istuda ja massi koguda + üksi hea trenni teha motiveeritult ;) = max liha , kodus kui ema-isa ei vaata natuke CH4 varasta pliidi tagant pole ka patt - erakul poh tervisest, peaasi et lihaaaa saaaks

Väga õige :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi ammu põhikooli ajal viis kehalise õpetaja meie klassi poisid jõusaali ja ütles tehke 15 minutit siin midagi ja hakkas ise lehte lugema. Seinal olid Swartsi ja teiste kulturistide pildid. Küsisime tema käest, et kuidas selliseks saab. Tema aga vastas, et ei saagi. Nad juba sündisid pea sellistena ja ärge segage mu Postimehe lugemist.

Aastaid hiljem teises koolis sattus klassivennaks ja hiljem ka pinginaabriks poiss, kes käis õhtuti surumas peale tunde. Tollal tegi seeriaid 90kg kangiga ja hiljem surus puhtalt ilma särgita 200kg kaaludes ise 115kg enne kui sai 20 aastaseks. Käisin teda lihtsalt julgestamas, et ta üksi kangi alla ei jääks. Seeriate vahel proovisin ka ise suruda ja tõmbasin paar lõuga. Olin hämmastuses kui palju lihas kasvas poole aastaga. Nii jäingi tegema. Pinginaaber aga pole ammu enam trenni teinud - kiire elu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt,loen seda teemat ...

a pealkirjast aru ei saa - nolöövõimaha, :P

Kuidas saab ikkagi alaväärsukompleksiga isik olla eneseimetleja?

Eneseimetlemine elik nartsissism ja alaväärsuskompleks ühes isikus peaks samasugused teineteist välistavad nähtused kui

rase mees

või ...

e-ee ...

loogiliselt mõtlev naine ..., :ph34r:

Mnjahhhh, :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan,et saab küll aga mitte päris üheagselt aga kes sedagi teab.

esialgne alaväärsus kompleks võib ajapikku minna üle eneseimetlusele siis kui inimene muutub selliseks nagu teda mõnitanud inimesed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toitun tervislikult ja näen oma vormi nimel vaeva, mulle meeldib see pilt, mis peeglist vastu vaatab, pole küll kulturist, aga siiski.. olen siis kompleksides eneseimetleja?

Muudetud kasutaja marjasha poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on hoopis kahtlus, et kompleksid on nendel, kes sõimavad endast suuremaid ja tugevamaid pededeks, kompleksiga eneseimetlejateks, lollideks jne.

Kes tööl kõrgemal positsioonil on - on pugeja, kes koolis paremini hakkama saab - on nohik ja tuupur, kes sust tugevam on - on kompleksiga eneseimetleja, kellel on parem auto - on väikese riistaga pede. Õige mees on nõrk, kole, loll ja vaene.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan,et saab küll aga mitte päris üheagselt aga kes sedagi teab.

esialgne alaväärsus kompleks võib ajapikku minna üle eneseimetlusele siis kui inimene muutub selliseks nagu teda mõnitanud inimesed.

Ei lähe üle.Mõtlemine ei muutu.

Kel on oma välimusega olnud probleeme,need ei jää ka hiljem,kui kõigi ümbritsevate jaoks on kõik OK,iial endaga rahule.

Mingi nartsissism on välistatud.

----

btw,visuaalne mälu iseenad kehast tekitas hoopis imelikke olukordi.Jalutad sõprade mööda linna,möödud mõnest vaateaknast,vaatad sinna poole ...

peegelpildis sõbrad on,mind mitte ...

nagu vampiir, :P

no ei tundnud oma peegelpilt ära, :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kes tööl kõrgemal positsioonil on - on pugeja, kes koolis paremini hakkama saab - on nohik ja tuupur, kes sust tugevam on - on kompleksiga eneseimetleja, kellel on parem auto - on väikese riistaga pede. Õige mees on nõrk, kole, loll ja vaene.

Väga tabavalt öeldud, praegu tundub et teema algatajal on endal mingid kompleksid. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii et väga tihti siis ongi enda "suureks ja tugevaks" treenimise soovi taga mingi kompleks või isiksuse probleem. :P Tavaliselt seda lihtsalt ei julgeta tunnistada.

Võtame näiteks vend vähi. Ta midagi blogis rääkis kunagi et sai venelaste käest peksa, ninaluu löödi pooleks ja vist ka mõni hammas välja. Kindlasti ei olnud see ainuke intsident, mis andis tõuke enda "suureks" (kuigi ta pole eriti "suur") treenimisele.

Parandan, mul peksti kõik hambad suust ja need ei olnud mitte kasteekidega vene pätid, vaid väikene memmekene Kambja vallast. huvi pärast küsiks, et mis aastal see juhtus kui juba sellised teemad näitena üles riputatakse, et kohe tõuke andis jõusaalitreeningutega alustamiseks. Ja kogu aeg me imestame, kes toodab neid kuulujutte? :ph34r:

Jõusaali läksin esimest korda 1992 aastal. Kindlasti ei olnud sellel ajal plaan võistlema hakata- õigemini ei teadnudki kulturismist absoluutselt midagi. Enda vanuse kohta(15) olin sellel ajal küll kitsas, aga päris tugev. Näiteks käisime kursusekaaslastega kooli vahetundidel 32 kg sangpommi tõukamas ning selle aja rekord oli mul vist vasakult õlalt mingi 20 kordust. Jõusaali läksin ennekõike sooviga tugevamaks saada. Sellel ajal oli mul ka tegelikult plaan alguses jõusaalis mässata ja siis edasi kas poksi või maadlusesse üle kolida. Jõusaal hakkas meeldima. Nädalatest said kuud ja aastad. Esimest korda käisime sõpradega kulturismivõistlust vaatamas alles 1995 aastal ja see oli väga motiveeriv, mida oma kehaga teha annab. Võistlemisest ma siis ei unistanud, aga trennikaaslased hakkasid rääkima, et võiksin ju võistelda ning alles 1997 aastal õnnestus huvilistel mind pehmeks rääkida ja läksin esimest korda lavale, kus tulin juuniorite kategoorias Oti järel teiseks. Kogemusi ei olnud ja enesekindlus puudus täielikult ning uskusin, et niipea enam ei võistle. Alles 2001 aastal julgesin uuesti välja tulla ja alles 2005 kevadel hakkasin tugevamaid kohtasid saavutama- 13 aastat pärast jõusaalitreeningute alustamist. Selle aja jooksul on olnud küll igasuguseid legende minu ja teiste kulturistide kohta. Käisin Verevi järve ääres ujumas, katsusin varbaga vett, et kas on soe või külm- jube külm oli loobusin sellest plaanist ja juba samal õhtul üks tainas pani fitnessis teema üles, et vend Vähk käib ennast järve peegelpildist imetlemas! Inimesed lihtsalt kujutavad endale asju ette ja usuvad siiralt, et neil on 100% õigus! Või see sama teema, et vend Vähk on pisike. Viimastel aastatel on minui ainevahetus nii palju aeglasemaks läinud, et ma näen meeletult vaeva, et kehakaal enam ei tõuseks. Uue aasta alguses olin juba 89 kg, kuigi sõin 3-4 korda vähem kui minu töökaaslased. Püüan kehakaalu hoida alla 85-86 kg, et saaksin bodypumpi tunde anda ja enesetunne oleks parem. Olen viimasel ajal öelnud, et kui ainult tahaksin, siis oleksin jaanipäevaks vähemalt 100 kg ilma mingisuguste massilisajateta, aga kardan, et see pull lõppeks ka infarktiga. Ok, oleksin 100 kilone pehme paks ja kindlasti leiduks neid lambapäid, kes räägiksid, et vot kus on nüüd härg, raudselt paneb kama- mingi kasutaja triceps olla kuskil midagi kuulnud-näinud. Kunagi ei saa kellelegi meele järgi olla, ei tegelikult sügavalt savi, mis teised arvavad. Ega me ei tee sporti sellepärast, mida teised arvavad. Kompleksidest veel nii palju, et kui on mingi üritus, kus on 2 meest ja jube suur hunnik naisi ja üks meestest on kulturist ja teine on muidumees. Naised paluvad kulturistil särgi seljast võtta ja ennast näidata siis terve suure karja pele on ainult ühel selle kohta midagi sitasti öelda- sellel muidumehel. Kellel see kompleks siis on??? Üldiselt kipub nii olema, et need kes kulturismi kõige rohkem maha teevad on ise kõige suuremates kompleksides.

Lisaks. Kulturism on üks minu paljudest hobidest ja samuti puutun kokku fotograafide, mündikogujate, kalameeste ja teiste tegelastega. On kalamehi, kes teavad mind juba aastaid ja neil ei ole mingisugust ettekujutust sellest, kas ma üldse tegelen mõne teise hobiga. Nendega koos kala püüdes kaitsevärvi riietes ja korralikult sisse pakitult, et sääsed ligi ei pääseks, võib üsna kindel olla, et keegi pärast kusagil ei räägi, et mees kõis ennast järve ääres imetlemas. Samuti teistel mündikogujatel on täiesti poh, kas sa oled kulturist, maadleja või maadeavastaja- ikka üritavad sul tehingutega naha üle kõrvade tõmmata ja oma viga kui loll oled. Ok, üritavad sind tüssata- tahavad olla sinust paremad- kas nendel on nüüd kompleksid? Loomulikult võib hakata spekuleerima ja endast paremaid maha tegema, aga õigem oleks ehk endast parematelt õppida? See on teema, mille kohta võiks kirjutada terve raamatu, aga raamatut ei saa kirjutada, sest see võib osades jälle kadedust tekitada + jutud kompleksidest ja edevusest.

Tehke trenni ja saage üle oma kompleksidest, et teistel on kompleksid! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
btw,visuaalne mälu iseenad kehast tekitas hoopis imelikke olukordi.Jalutad sõprade mööda linna,möödud mõnest vaateaknast,vaatad sinna poole ...

peegelpildis sõbrad on,mind mitte ...

nagu vampiir, :ph34r:

no ei tundnud oma peegelpilt ära, :P

Tuleb nõustuda, et nii see kipub olema aeg-ajalt. Ka nt siis, kui dieedilt maha tulla ja juba pisut massi taas peal. Sellisel juhul on kontrast samuti ilmekas. Mõned päevad tagasi ehmusin iseenda peegelpildi peale. Enda arvates olin ikka üksi ruumis, aga keegi nagu oleks veel olnud :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on hoopis kahtlus, et kompleksid on nendel, kes sõimavad endast suuremaid ja tugevamaid pededeks, kompleksiga eneseimetlejateks, lollideks jne.

Kes tööl kõrgemal positsioonil on - on pugeja, kes koolis paremini hakkama saab - on nohik ja tuupur, kes sust tugevam on - on kompleksiga eneseimetleja, kellel on parem auto - on väikese riistaga pede. Õige mees on nõrk, kole, loll ja vaene.

Nii oli, on ja jääb ka olema.

Hästi öeldud tõesti :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Käisin Verevi järve ääres ujumas, katsusin varbaga vett, et kas on soe või külm- jube külm oli loobusin sellest plaanist ja juba samal õhtul üks tainas pani fitnessis teema üles, et vend Vähk käib ennast järve peegelpildist imetlemas!

HAhahahahaha

Muudetud kasutaja Samakamees poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu meelest, kui avastatakse meeldiv ala läbi komplekside või mille iganes, on see igas mõttes positiivne. Pole tähtis kuidas sa selleni jõudsid, tähtis on et tegevus meeldib ja veel enam et see on tervislik, tõstab enesehinnangut ja mida kõike veel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×