Jump to content
krms

Toidulisandid

Recommended Posts

Olgu, kasutan siis 2 kuud igapäevaselt ja pärast seda 1-1.5 kuud pausi.. Siis oleks mõttekas osta 600g pakk, oleneb hinnast kvaliteet ka? Millist soovitaksite?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olgu, kasutan siis 2 kuud igapäevaselt ja pärast seda 1-1.5 kuud pausi.. Siis oleks mõttekas osta 600g pakk, oleneb hinnast kvaliteet ka? Millist soovitaksite?

Ise ostsin Tai Kane oma. Odav ja suht pirakas

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olgu, ma pole kursis üldse nende asjadega, arvasin, et neil mingi vahe ka vms.

Ostan siis ka ilmselt selle ja teen nii, nagu seal kirjas.. Ja siis Fit Whey'd, seda iga päev ka kõlbaks võtta, aga näiteks väiksema kogusega? Ja kui palju ma seda viinamarja suhkrut lisan sheigile?

Muudetud kasutaja krms poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Millist kreatiini muidu soovitatakse? Kas neil erinevatel tootjatel on mingit erilist või mõjukiiruse vahet ka. Vaatasin et Fiti oma kõige odavam ja Optimum Nutrioni oma kalleim. Muidu rahakott kannatab osta ka kallimat kraami, aga kui pole vahet siis pole ka mõtet raisata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millist kreatiini muidu soovitatakse? Kas neil erinevatel tootjatel on mingit erilist või mõjukiiruse vahet ka. Vaatasin et Fiti oma kõige odavam ja Optimum Nutrioni oma kalleim. Muidu rahakott kannatab osta ka kallimat kraami, aga kui pole vahet siis pole ka mõtet raisata.

Kiidetakse väga

http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...roducts_id=1046

Ise pole proovinud, olen jäänud nö kindlaks mono hüdraadile

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei teagi nüüd millist kreatiini võtta, palju eriarvamusi sel alal, äkki keegi kes on kasutanud erinevaid oskaks soovitada midagi kindlat? Esimest korda võtaksin muidu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei teagi nüüd millist kreatiini võtta, palju eriarvamusi sel alal, äkki keegi kes on kasutanud erinevaid oskaks soovitada midagi kindlat? Esimest korda võtaksin muidu.

Monohüdraat on üldiselt monohüdraat. Vahet pole, võta näiteks FASTi oma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui hakkad kreatiini kasutama siis esimesed viis päeva võtad 20g päevas ja kuuendast päevast alates 10g päevas

Üldiselt 10gr päevas küll pole mõtet seda sisse lahmida endale... piisab max 5gr, ning kui kreatin on oma kõrgtaseme saavutanud, siis vist piisab isegi 2-3grammist, olenevalt kehakaalust.

Muudetud kasutaja emmimees poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üldiselt 10gr päevas küll pole mõtet seda sisse lahmida endale... piisab max 5gr, ning kui kreatin on oma kõrgtaseme saavutanud, siis vist piisab isegi 2-3grammist, olenevalt kehakaalust.

Enne trenni 5g ja peale trenni 5g on siis mõtetu võtta?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Enne trenni 5g ja peale trenni 5g on siis mõtetu võtta?

Miski pole mõttetu. Oleneb inimestest, mõni võtab koguaeg 2-3g kreatiini, mõni võtab 5g ja mõni 15g päevas. Proovi mis sulle paremini sobib ja saadki teada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mm, oleks normaalne võtta siis 600g FAST kreatiin ja tarbida seda nii, nagu seal kirjas (600sest jääb veel üle ka nn. järgmiseks kuuriks) ja Fit Whey viinamarjasuhkruga 50g 3-4dl veega 1-3 korda trennipäevadel?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×