Jump to content
Laura Reisalu

Keda fännad?

Recommended Posts

Spordiala ju otseselt ette ei anta ...

ja ei kasutaks ka väljendid fännad;

ehk hoopis - kellest eriliselt lugu pead ...

Tetsuro Nariyama.

Kust sa selle meheni jõudsid ja miks ta erilise lugupidamise välja teeninud? Harrastad aikidod?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fännasin mõningaid mehi niikaua kui veel noor ja loll olin ja uskusin, et hea söögi ja valgupulbriga saabki kõva trenni tehes samasuguseks kui mustvalge poster seinal:)

Polnud siis veel sõna steroid kuulnudki! Kahjuks enam ei fänna kedagi kulturismis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Fännasin mõningaid mehi niikaua kui veel noor ja loll olin ja uskusin, et hea söögi ja valgupulbriga saabki kõva trenni tehes samasuguseks kui mustvalge poster seinal:)

Polnud siis veel sõna steroid kuulnudki! Kahjuks enam ei fänna kedagi kulturismis.

Sa vihjad, et kuulsuseks ei saa ainult valgupulbri ja söögiga, vaid et peab steroide kah tarbima?:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Fännasin mõningaid mehi niikaua kui veel noor ja loll olin ja uskusin, et hea söögi ja valgupulbriga saabki kõva trenni tehes samasuguseks kui mustvalge poster seinal:)

Polnud siis veel sõna steroid kuulnudki! Kahjuks enam ei fänna kedagi kulturismis.

Kahju siis, et oled ebakindel inimene ja seetõttu ka ebaõnnestusid oma treeningutes. Aga eks see on su enda süü.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahju siis, et oled ebakindel inimene ja seetõttu ka ebaõnnestusid oma treeningutes. Aga eks see on su enda süü.

Ma arvan ,et fakt, et sellist keha nagu professionaalsetel kulturistidel, ilma steroide tarvitamata ei saa, ei ole just riiklik saladus :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan ,et fakt, et sellist keha nagu professionaalsetel kulturistidel, ilma steroide tarvitamata ei saa, ei ole just riiklik saladus :D

Nojah aga kindlasti sa nõustud et on võimalik saada vägagi toonitud ja ilus keha ka ilma steroide kasutamata. Kui just tõesti ei hakka kulturistiks, siis sellest piisab täiesti ja kulturistide lihased on paljudele hoopiski ebaatraktiivsed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nojah aga kindlasti sa nõustud et on võimalik saada vägagi toonitud ja ilus keha ka ilma steroide kasutamata. Kui just tõesti ei hakka kulturistiks, siis sellest piisab täiesti ja kulturistide lihased on paljudele hoopiski ebaatraktiivsed.

Et mida rohkem treenin seda tumedama jume saan ? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×