Jump to content
Laura Reisalu

Keda fännad?

Recommended Posts

Äkki täpsustaks. Kasvõi seda, mis spordiala on silmas peetud :D

Ette tänades

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suure au osaliseks peaks ja võiks saada Janar Rückenberg, kes oma tõlketööga toob välisinformatsiooni meieni.

Samas oskab veel nõu anda peale kulturismi ka teiste spordialade kohta, mida aga ei saaks kõige kohta öelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eestist pakub huvi Kirbu tegemised. Ei tunne teda, aga tundub muhe vana olevat:)

Välismaalt juba pikka aega Phil Heath, olen päris pikalt talle pöialt hoidnud. Põhjust ei teagi. Kunagi ammu Flexi lugedes, kui ta veel nii hea polnud, kui praegu, siis jäi mulje, et temast võib midagi tulla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eestist pakub huvi Kirbu tegemised. Ei tunne teda, aga tundub muhe vana olevat:)

Välismaalt juba pikka aega Phil Heath, olen päris pikalt talle pöialt hoidnud. Põhjust ei teagi. Kunagi ammu Flexi lugedes, kui ta veel nii hea polnud, kui praegu, siis jäi mulje, et temast võib midagi tulla.

Jippii! tuli ära! :P

See vist tähendab, et ma pean täna blogi kirjutama, et tegemistest teada anda. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fänn >> fanaatik >> fanatism - pole eriti minu teema. Õppida on kõikidelt inimestelt. Mõnedelt ehk natuke rohkem, teistelt vähem, kolmandatelt jälle võibolla hoopis seda, kuidas ei tohi asju teha. Aga päris kindlasti pole mul iidoleid, keda täielikult jumaldada. Ei ühelgi alal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jippii! tuli ära! :P

See vist tähendab, et ma pean täna blogi kirjutama, et tegemistest teada anda. :D

Irw.. eriti kiire vastus:)

Kord nädalas võiksid tõesti kirjutada, ´a la raskused, trennijutt ja niisama muu loba.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mäletan oma esimesi saalitrenne,kui seinas oli Ronnie Coleman,isegi kui teistel tundub olevat see vorm teravam või keha kuidagi loogilisem,pean silmas just Ronnie kõhtu,tundub siiski Ronnie esimese valikuna :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×