Jump to content
Junis16

Toidulisandite kogus?

Recommended Posts

Ostsin omale söögile lisaks toidulisandeid. Pakkidel on antud kogus segamiseks grammides, aga kui palju on nt 30g lusikates? (teelusikas, supilusikas) Kuidas oleks kasulik neid segada? Kas vee, piima v mahlaga?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ostsin omale söögile lisaks toidulisandeid. Pakkidel on antud kogus segamiseks grammides, aga kui palju on nt 30g lusikates? (teelusikas, supilusikas) Kuidas oleks kasulik neid segada? Kas vee, piima v mahlaga?

2 supilusikat kuhjaga peaks olema 30g pulbrit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on valgulisandid maitsetega. (Nt Hera80.) Piimaga on nagu kõige parem, aga kas see ka kasulik on seda ei teagi. Kas see antud vedeliku kogus on muidu tähtis v võib ka vähem v rohkem panna? Igasugused soovitused selle kasutamise aja ja koguse suhtes on oodatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
lusikaga kreatiini suhu ja siis vett peale!!

Üldiselt piimaga on väha hea, dieedi aegu rasvavaba piimaga lausa super

Maitse võib super olla, aga tolku on vähe!! Piim neutraliseerib kreatiini ehk mõjub nagu vastumürk... Kreatiini võetakse ikka magusa mahlaga! Muidugi võib ka proteiini ja veega võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Maitse võib super olla, aga tolku on vähe!! Piim neutraliseerib kreatiini ehk mõjub nagu vastumürk... Kreatiini võetakse ikka magusa mahlaga! Muidugi võib ka proteiini ja veega võtta.
Too mõni fakt, mis sinu väidet tõestab. Nii palju kui mina lugenud olen, on see vaid müüt ning tuleneb sellest, et kreatiin ei seisa happelises lahuses kaua ning kaotab oma mõju. Selle "kaua" all mõeldakse aga paari päeva-nädalat ning tavalise trennimehe jaoks ei oma see mingit tähtsust. Ise olen alati kreatiini piimaga võtnud ja ei kurda selle mõju üle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×