Jump to content
Sõlm

Ketsid/harilikud tennised

Recommended Posts

Ega juhuslikult keegi pärnakas ei tea, kust Pärnus harilike tenniseid hankida saaks?

Nende näol on tegemist väga heade jõusaali jalatsitega. Vanasti sai neid Hinnapommist ostetud, aga tundub, et viimane on pankrotti läinud või lihtsalt ära likvideeritud. Kümme korda kallimaid firmakaid ka väga ostma ei tõmba.

Converse_Chuck-Taylor-All-S.jpg

Tegemist on siis sarnaste jalanõudega, mis üldjuhul maksavad kuskil 50-90 krooni ringi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Port Artur2 juures oli mingi punasest tellisest maja üleelmisel aastal veel,ma olen sealt ühe paari lunastanud,kui Pärnus olin :D

See töötab siiani ja seinal reklaam "Paljud kaubad -50%" on seal juba aastaid:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

juusiis pakutakse head ja paremat superhindadega..ega sooduskampaania ei pea kestma 2nädalat,aeg on ju suhteline mõiste,niiet see,mis mõne jaoks hetk on teise jaoks igavik :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Need Hinnapommi omad ei ole mul kunagi kaua vastu pidanud. Nädal-kaks ja tald on pooleks. Nii mustadel, punastel kui rohelistel. :D

Hoopis vastupidavamad ketsid olen endale Seppälast saanud. Hiljuti muretsesin roosade kõrvale veel sellised :P

post-1250-1266567980_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Need Hinnapommi omad ei ole mul kunagi kaua vastu pidanud. Nädal-kaks ja tald on pooleks. Nii mustadel, punastel kui rohelistel. :D

Hoopis vastupidavamad ketsid olen endale Seppälast saanud. Hiljuti muretsesin roosade kõrvale veel sellised :P

olen hinnapommi ketsiga pool aastat saalis vastu pidanud,ei mõrane midagi,vähemalt mul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Need Maximast ostetud tennised on mul ka päris kaua (üle poole aasta kindlasti, vist isegi umbes aasta :D ) vastu pidanud. Olen vaid täheldanud, et jalapressil sääre tegemine lõhub neid kiiremini.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
huvitav kas neid harilikke odavaid tenniseid kuskil tallinnas 48-49 suuruses ka saadaval on? pole kuskil näinud
Tartus Raatuse tänava hinnapommis olid kõik numbrid kuni 50-ni välja olemas. Usun, et Tallinnas mõnes hinnapommis ikka on. Mulle sobis näiteks 48. Tavaliselt kannan 46.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lasnamäe Prismas nägin nädalavahetusel hulgim tenniseid ja ketse. Hinnad olid 14.95 tennised ja 19.95 ketsid. Paistsid korralikud olema. Suuruseid oli ka igasuguseid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×