Jump to content
Ott Kiivikas

EKV ettevalmistus meeste hetkevorm!

Recommended Posts

Nonii, pidu on läbi ja moonakott tuleb koomale tõmmata, enne seda kui kaal langema hakkab sai tehtud juba traditsiooniliseks saanud ülevaatus kontoris.

Lisaks minule oli Otsuse taadi vastuvõtul Hr. Viska ja Ivo Pärle. Minu põhieesmärk siis täpselt 3 kuu pärast toimuvad Euroopa MV Hollandis, seega dieedi pikkus 13 nädalat. Teiste meeste sihik (Viska, Pärle on esimese hooga EKV -ja seal peaks juba laksud käima :D )

Pilt siis selline kaal 98,2 kg (suurim, mis mul nende vormipildistamist aeg olnud on)

post-22-1266411876_thumb.jpg

post-22-1266411890_thumb.jpg

post-22-1266411904_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga kõvad mehed olete :D Panin tähele, et rinnalihase alumine osa "lõpeb" kõigil varem ära vasakul rinnalihasel. Kas kõigil meestel nii või on mul endal silmadega midagi häda, mul endal samamoodi. :D

Muudetud kasutaja Beljo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga kõvad mehed olete :o Panin tähele, et rinnalihase alumine osa "lõpeb" kõigil varem ära vasakul rinnalihasel. Kas kõigil meestel nii või on mul endal silmadega midagi häda, mul endal samamoodi. :D

Äkki on asi selles, et teisel pool on süda :D 1 rinnalihas on tegelikult kõigil vist tiba väiksem ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äkki on asi selles, et teisel pool on süda :D 1 rinnalihas on tegelikult kõigil vist tiba väiksem ka.

Samamoodi on vasak kops väiksem, et südamele ruumi jätta..

Aga piltidel on päris suured poisid:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Samamoodi on vasak kops väiksem, et südamele ruumi jätta..

Aga piltidel on päris suured poisid:D

Kops ei ole väiksem. 1 kops on lühem ja laiem, teine pikem ja peenem :D Ja 1 kops on minu teada sellepärast lühem, et maks on kohe selle all.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×