Jump to content
marjasha

Põiepõletik

Recommended Posts

Nonii, minu põiepõletik läinud, antibiootikumid lõpetasin eile ära arsti loal, analüüsid korras, kui välja aravta kolesterool, mis pidi natuke kõrge olema, aga see ilmselt milleski muust... Täna tunnen ennast täitsa inimesena, pooletunnine kerge trenngi tehtud, jõhvikajooki ja põieteed joon muidugi edasi, toas villased sokid jalas, õue minnes soe pesu seljas, soojad saapad jalas jne... teen selleks kõik, et seda õudust enam kunagi läbi ei peaks elama.

Ja vanaemad kandsid jalas aluspükse, mitte sex-pesu. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja vanaemad kandsid jalas aluspükse, mitte sex-pesu. :D

Ega ma enne ka palja tagumiku välkudes nabapluus seljas külma ilmaga õues ei käinud :) . Aga ega ma tagasi ei aja, et see külmetamine mu oma süü oli- paar minutit natuke vales riietuses külma käes ja ongi olemas... tagantjärgi on kõik targad

Muudetud kasutaja marjasha poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega ma enne ka palja tagumiku välkudes nabapluus seljas külma ilmaga õues ei käinud :D . Aga ega ma tagasi ei aja, et see külmetamine mu oma süü oli- paar minutit natuke vales riietuses külma käes ja ongi olemas... tagantjärgi on kõik targad

Aga nendest noortest tibidest ma küll aru ei saa, kes miinuskraadidega üritavad ikka "moekad" olla, nii et 10cm paljast selga paistab välja. Kas nad üldse ei karda saada põiepõletikku, mis võib hullemal juhul edasi areneda veel neerupõletikuks. Kuulsin ühelt õelt, kes töötab haiglas, kuhu tulevad noored naised, kellel öö jooksul puhastatakse neere, kuna need ise ei funktsioneeri enam korralikult ning hommikul lähevad oma igapäevaelu juurde tagasi. Jube ikka. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga nendest noortest tibidest ma küll aru ei saa, kes miinuskraadidega üritavad ikka "moekad" olla, nii et 10cm paljast selga paistab välja. Kas nad üldse ei karda saada põiepõletikku, mis võib hullemal juhul edasi areneda veel neerupõletikuks. Kuulsin ühelt õelt, kes töötab haiglas, kuhu tulevad noored naised, kellel öö jooksul puhastatakse neere, kuna need ise ei funktsioneeri enam korralikult ning hommikul lähevad oma igapäevaelu juurde tagasi. Jube ikka. :D

Muidugi ei kuula 14 aastane pubekas oma "nõmeda" ema juttu, et nii riietudes võib põiepõletiku saada, või mis veel hullem, lastetuks jääda. Ma loodan väga, et saan kunagi poja, sellega vähem muret, või siis on mu tütar tark ja mõistlik juba sünnist saati :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitan kõikidel seda lugeda, kellel põieprobleemid!

Olin ka põiepõletikus mõned aastad tagasi ja ikka paar korda mõne kuu tagant. Aga too viimane, see oli lihtsalt jube, milline piin, kui pissisin sõna otseses mõttes ainult verd! Asi oli hulluks läinud, aga mina antibiootikumi ravi ei teinud. Kasutasin urinali ja jõin väga palju kummeli teed ja vett, kohe nii palju kui jaksasin ja 4 korda päevas seda "põieteed" ning olin kodus soojas, jalas paksud sokid, seljas soojad riided ning valu eemaldamiseks Ibumetiini 400 mg (päevas võis 2 korda seda võtta) ja nädalaga sain terveks! Jätkasin veel "põietee" joomisega umbesd kuu aega.

Hakkasin oma tervise eest hoolitsema, jätsin suitsetamise maha ja hakkasin rohelist teed jooma iga päev! Nüüdseks on möödas umb 3 aastat ja olen unustanud juba selle haiguse. Kuni see tabas mind uuesti paar päeva tagasi. Olen märganud, et ainuke muutus, mis võis mõjutada selle jubeda haiguse uuestitekkimist, käisin ujumas ja mitu korda päevas, mitu päeva ja ei kuivatanud ennast peale ujumist, tuul oli tugev ja vesi oli suht külm ka.

Tahangi oma jutuga hoiatada, et see pole haigus mille puhul võid rõõmustada, et läks ära. See mikroob jääb sinna alles ja haigus võib alati tagasi tulla, möödugu siis kas 2 või 3 või 5 aastat, võib ikka ja alati tagasi tulla.

Ja minu teine jutu iva on ka selles, et antibiootikumid ei pea olema alati ainuõige väljapääs. Kui tunned ja tunnetad oma keha väiksemaid muutusi hästi, paned neid tähele, siis olgu sul koheselt varuks kapis "põietee" ja Urinal tabletid! Sest nii kui tunned, et hakkab jälle pihta, joo kohe "põieteed" ja kohe võta Urinal sisse (ei tasu seda karta, ega see keemia pole, seda võib niisama organismi tugevndamiseks ka süüa). Mina tegin nii, sest ma tunnen enda organismi muutusi väga varakult ette ja hakkan tavaliselt viivitamatult tegutsema, sellega olen kõik köhad, nohud ära hoidnud. Näiteks ma pole grippi haigestunud juba üle 3 aasta mitte kordagi!

Olge tähelepanelikud ja hoidke oma keha armastusega päevast-päeva, aastast-aastasse!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×