Jump to content
Grimz

Treening ja aroobne treening ! (küsimus??)

Recommended Posts

Nii olen siin foorumis päris uus. Lugesin peaaegu kõik teemad läbi mis seda küsimust painavad. Olen 15a. poiss kaalun 68kg (ei tohiks olla ülekaal) ja olen umb 180cm pikk (pole ammu mõõtnud ennast). Olen käinud juba enam jaolt 3-4 kuud jõusaalis (enamjaolt igapäev) ja olen kõigiga rahul käed ja rind on lihases selg ja õlad ka ! Aga kõhulihased tahaks pumpamist. Asi on selles ,et kui nad "lihases" pole on kõht nagu mingi parmu õllekas. Arvan ,et rasvakiht on peal ning kui nad on lihases siis alumine lihas on siuke teistest "paksem" nagu sinna on kõik rasv kogunenud nagu kott vms. Põhimõtteliselt olen ikka proovinud eirata rämpstoitu jne kui vahepeal ikka tekib suur magusa isu ja siis saab mingit sokolaadi ja kooki ka söödud. Õhtul söön seda mis ema teeb nagu enamused lapsed. Asi on selles ,et mul on tuttavaid kes söövad krõpsu ja muud sellist ühesõnaga kõike mis tahavad ja nende kõhulihased on jube kenad. Nad ei oska ise ka öelda milles asi. Kas keegi oskab midagi soovitada milles asi on miks neil nii head kõhilihased võivad olla ? Mõtlesin ,et hakkaks tegema aroobset trenni ja väike dieet vb kuid tahaks edasi kasvatada ka teisi lihaseid mis on juba oma vormis kas nii on võimalik ? Kui palju oleks nädalas normaalne teha aroobset trenni kui tahaks võimalikult kiirelt sellest rasvast lahti saada? Kumb on parem (rasva põletusele) kas jooksmine ja rattasõit või ujumine? Kas igapäev kuskil 3km joosta aitaks kaasa ?(edasi teeks muidugi tavalist trenni rinda või muud sellist) Kui tihedalt tuleks pühendada trenn kõhulihastele?

Loodan ,et keegi oskab aidata. Eriti ei tahaks mingit dieeti teha kuna siis peab ennast näljutama jne mulle see ei istu ning ma ei söö ka paljusi asju mida dieedi inimesed söövad. :unsure:

Aitähh!

Muudetud kasutaja Grimz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kiidad oma ülekeha, aga kuidas on lood jalgadega? Need ka lihases?

Selleks, et kõhulihased nähtavale tuleks, pead oma toitumist korrigeerima. Loomulikult on keeruline head kõhtu saada, kui magusale järgi annad ning õhtuti süsivesikuid (tavapärane õhtusöök) sisse ajad. Kõhulihaste treening kena 6-pakki saamises on minimaalne. 3-4 treeningut nädalas on täiesti piisav. 98% osal sinu rasvakihi kaotamises lasub toitumisel + aeroobsel treeningul.

Usun, et su tuttavad on lihtsalt ektomorfid, kõhnad poisid, kel massikogumine tsipa keerukam. Noortel ja kõhnematel on ikka kõht paremini väljas.

Kui tahad kaalu kaotada (DIEET), siis tähendab, et pead päevas vähem energiat tarbima, kui endale sisse sööd. Dieet ei tähenda nälgimist, see pole kunagi hea. Lihtsalt menüü kohandatakse vastavalt vajadustele. Süüakse ikka 4-6 korda päevas, ainult väiksemates kogustes ning õigetes vahekordades toitaineid.

Aeroobset võid alati ka peale jõutrenni teha 2-3 korda nädalas 30 minutit. Vaata, et end üle ka ei treeni.

Soovitan otsingut kasutada ja artikleid lugeda. Trüki sisse näiteks kõhulihased, aeroobne...leiad kindlasti midagi head.

Kuidas sinu praegune jõusaali kava välja näeb?

edit: kirjavead

Muudetud kasutaja _T_ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kiidad oma ülekeha, aga kuidas on lood jalgadega? Need ka lihases?

Selleks, et kõhulihased nähtavale tuleks, pead oma toitumist korrigeerima. Loomulikult on keeruline head kõhtu saada, kui magusale järgi annad ning õhtuti süsivesikuid (tavapärane õhtusöök) sisse ajad. Kõhulihaste treening kena 6-pakki saamises on minimaalne. 3-4 treeningut nädalas on täiesti piisav. 98% osal sinu rasvakihi kaotamises lasub toitumisel + aeroobsel treeningul.

Usun, et su tuttavad on lihtsalt ektomorfid, kõhnad poisid, kel massikogumine tsipa keerukam. Noortel ja kõhnematel on ikka kõht paremini väljas.

Kui tahad kaalu kaotada (DIEET), siis tähendab, et pead päevas vähem energiat tarbima, kui endale sisse sööd. Dieet ei tähenda nälgimist, see pole kunagi hea. Lihtsalt menüü kohandatakse vastavalt vajadustele. Süüakse ikka 4-6 korda päevas, ainult väiksemates kogustes ning õigetes vahekordades toitaineid.

Aeroobset võid alati ka peale jõutrenni teha 2-3 korda nädalas 30 minutit. Vaata, et end üle ka ei treeni.

Soovitan otsingut kasutada ja artikleid lugeda. Trüki sisse näiteks kõhulihased, aeroobne...leiad kindlasti midagi head.

Kuidas sinu praegune jõusaali kava välja näeb?

edit: kirjavead

Ütleks ,et jalad on head vormis kuigi pole neid jõusaalis teinud. Lihtsalt olen käinud kergejõustikus, jalgpallis jne.

Praegune trenn näeb välja nt õlad ja selg, rind ja tripseps jne. Oleneb trennist 1.5-3h.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×