Jump to content
kristo3333

Jõuseade koju? Soovitust!

Recommended Posts

Elan suht väikeses linnas/asulas, kus õiget ja korraliku jõusaali ei ole- mingi on, aga see väga nirune ja vähest aega lahti- tööinimsele suht sobimatu. Olen netis ringi tuulanud ja muretsenud koju erinevaid seadmeid treeninguteks- ostnud olen Kettleri hantleid, jõupingi, kangi, velotrenažööri, sõudeergomeeter jpm. Nüüd olen internetis ringi vaadanud ja silma on hakanud selline seade- kas sooviate kodustesse tingimustesse sellist soetada või mitte??? Sellise raha eest, selline kompaktne seade ei ole väga konti mööda ka rahakotile.

Aparaat on selline ja asub : http://www.anttila.ee/webapp/wcs/stores/se...ategoryId=24153

Youtubes on väike promo klipp ka selle kohta : http://www.youtube.com/watch?v=HZ-jf32Evhk

Väga prosta ei tundugi- aga võibolla kellegil kogemusi sarnase masinaga. Juba see, et ta annab 70kg koormust, tundub päris hea- seeriaid tehes pole vast rohkem tarviski neid raskusi???

Tänud ette asjalike kommentaaride eest,

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päris nutikas asi tundub :lol: Täitsa paljusid erinevaid lihaseid saab treenida... alguses peale vaadates ei osanud arvatagi, et nii mitmekülgne...

Kui rahakott kannatab, siis minu meelest võiksid soetada küll selle :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan et kõige parem asi mida sa saad endale hankida on kükipuur.

Täitsa nõus. Seal saad teha nii kükki kui rinnalt surumist. Vaja ainult raskused ja kang juurde osta. Samuti saad seal õlgu treenida. Nojah pinki oleks ka tegelikult siis juba vaja. Puuri võid saada 3000 kr eest kui hästi läheb. Pink mingi tuhat, kang ka tuhat. Raskused.. ei tea. Võib-olla on kellegil müüa vanakooli raudplaate. Need peaks odavamad olema. Ütleme nii, et sama raha ja ruumi eest, mis sa trenažööri eest maksma peaks, saaksid leidliku mõtlemise läbi korraliku treeningvarustuse.

Hoia siin silm peal!

http://forums.fitness.ee/index.php?showforum=27

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arust täiesti mõttetu aparaat, kuna olen ise sarnase peal trenni teinud. Peale esimest korda sai selgeks, et kasutu asi. Sellised multivõimalustega aparaadid ei ole kunagi head. Äkki on too aparaat natuke kvaliteetsem, kuid kahtlen, et Antilast midagi tasemel saab.

Kui juba tahad midagi osta, siis ise ostaks sama moodi kükipuuri, pink, kang ja piisavalt raskuseid. Saad kõike teha sellega. Vajadust rohkema järele ma ei näe. Kui raha liiga palju, siis saab alati korraliku jõusaali sisustuse muretseda:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõtettu massin.

Tõesti parim variant regul. pink ja kükipuur, mida saad ka surumispingina kasutada. Kang ja raskused ka muidugi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul nüüd küsimus.

Lugedes vastuseid, siis minule näiteks jääb küll arusaadavaks miks see seade mõtetu on???

Inimene kes võibolla ennem sellist trenni väga teinud pole (jutust ei saa aru kui tugev trenn juba seljataga on küsimuse postitajal), siis tema jaoks kindlasti see masin mõtetu ei ole, olen suht kindel et kõik asjad mida see masin võimaldab, annab kasutajale juurde jõus kui ka lihasmassis, arendab kindlasti, lisaks alati on võimalik veel muid asju juurde teha, kuna on olemas juba hantlid ja kang. Arvestades seda seadet ja juba olemasolevaid asju siis tegelikult saab selles vallas juba piisava trennikava vast kokku panna (võite vastu vaielda).

Samas mis võib just selle seadme puhul halb olla, on just kvaliteet, kinnitused (annavad arvatavasti kõige kiiremini järele) ja materjalid mida on kasutatud, hakkab nagisema, tundub võibolla kuidagi kõikuv (ise ei ole sellist seadet muidugi näppinud), samas ka see maksimumkoormus ei ole vast peale pikemat staažikamat korraliku trenni enam piisav et täisväärtuslikku trenni teha (võin ka eksida).

Kokkuvõttes mina arvan et alguseks ei ole kindlasti paha masin, aga hiljem on kindlasti vaja juba midagi asjalikumat.

Võite vastu vaielda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei märganud kohe et tal juba mingid asjad olemas olid, aga sellegipoolest jään kalduma vabaraskuste ja baasharjutuste poole.

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Just,see masin käib kah alguseks aga lõppkokkuvõttes võtaks pisara silma sellise summa raiskamine sellisele asjale..Oli vana kooli jõusaalis ka selline multifunktsionaalne asi,millega sai nagu kõike teha aga tegelt ikka ei saand midagi korralikult teha..ja noh lihtsam on ju lasta kuskile uksepiitade vahele lõuatõmbeks kang,kuna kang ja hantlid olemas nagu loen,siis otsi kangitoed lihtsalt kuhu saad kangi panna,nende pikused regullitavad ja saad nii rinnalt suruda kui ka kükkida sellega kenasti....Võibolla on mul koolist kaasatulnud viha selliste asjade vastu aga nii ma arvan..Kui ma vihkaks raha,siis ma ostaks selle seadme :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üldiselt sellised universaalsed kodukasutamiseks mõeldud seadmed vastu ei pea.Ka on nendega üldjuhul ebamugav harjutusi teha.Kui ikka tahad normaalselt trenni teha osta endale kükipuur, reguleeritav kaldpink ja kang.Vabaraskustega treenimine on kõige effektiivsem.Saad teha kõiki tähtsamaid harjutusi, mis nii kaalu, kui ka jõudu juurde annavad(kükk,rinnalt surumine,jõutõmme,kukla tagant surumine,lõuatõmbed)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siia sobiks selline ütlus: "Jack of all trades, master of none."

Taolised masinad tunduvad küll kompaktsed ja seal tundub saavat miljon harjutust teha, kuid kõik need harjutused saad sooritatud ka kangi, vabaraskuste, lõuatõmbamise kangi ja surumispingiga. Pole ühtegi harjutust mida ilma selle pingita teha ei saaks. Too 70kg koormust pole ka vast kuigi suur raskus. Kui aga siiski kindel soov sellist asja osta, võtaks eelkõige mingi tuntud firma oma, sest need noname firmad lagunevad kiiremini kui sa jõuad oma valgusheigi sisse juua.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõtettu massin.

Tõesti parim variant regul. pink ja kükipuur, mida saad ka surumispingina kasutada. Kang ja raskused ka muidugi.

arvan sama. kükipuur millel saab ka lõuga tõmmata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui kodus trenni teha, siis investeeri vabaraskustesse - raha läheb rohkem asja ette. Sul juba palju asju olemas. Mõtle, kuidas nendega erinevamaid harjutusi teha. Kas Sul lõuatõmbamise kang on olemas? Sinna saab kinnitada ka tavalise plokiratta, nöör üle, nööri otsa raskus ja nööri teise otsa torujupp või jäme köis ja saad triitsa väga hästi teha. Kõik on kujutlusvõimes kinni.

Kui Sa selle Anttila jama koju tood, siis on sellest varsti vähe ja ega ta vastu ka ei kipu pidama. Seade peab ikka olema selline, et täiega anda saab. Kükipuur on hea mõte, kui Sul on sellist ruumi. Sinna juurde saab aretada ka rinnalt surumise, sääretreeningu jpm.. Lase mõttel lennata. Tähtis on, et lihas saaks piinatud. Asja ilu on teisejärguline.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×