Jump to content
def

Fast HT-R

Recommended Posts

Hetkel kasutan kõiki eraldi Dextro,Hera80, kreatiini ja glutamiini. Aga uurisin, et HT-Ris on kõik kompott ühes, et oleks mõtekam osta HT-Ri ? Aga olen kuulnud, et räägitakse, et kui eraldi kõike lisada on efektiivsem toime. Aga kui minna üle HT-Rile siis kas lisada talle juurde Hera80 või Dextrot.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hetkel kasutan kõiki eraldi Dextro,Hera80, kreatiini ja glutamiini. Aga uurisin, et HT-Ris on kõik kompott ühes, et oleks mõtekam osta HT-Ri ? Aga olen kuulnud, et räägitakse, et kui eraldi kõike lisada on efektiivsem toime. Aga kui minna üle HT-Rile siis kas lisada talle juurde Hera80 või Dextrot.

Vahet pole kas ostad eraldi need või ühes kompotis. Kasutajamugavus vaid. Olenevalt sellest kuidas rahakott kannatab. HT-R'is on vist valkude süsikate suhe 1:1'le. Mina lisaksin 25-30g dextrot sejuhul, kui järgida enimlevinud soovitust kasutada sheigis valku ja süsikaid suhtes 1:2'le.

/Seljuhul jah, lisa dextrot juurde ja korras ...

Muudetud kasutaja Kevin de puta madre poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vahet pole kas ostad eraldi need või ühes kompotis. Kasutajamugavus vaid. Olenevalt sellest kuidas rahakott kannatab. HT-R'is on vist valkude süsikate suhe 1:1'le. Mina lisaksin 25-30g dextrot sejuhul, kui järgida enimlevinud soovitust kasutada sheigis valku ja süsikaid suhtes 1:2'le.

HT-R-is on valkude ja süskarite suhe 1:2le, seda valkude kasuks, et valke rohkem. HT-R on tõesti mugav ja maitse hea, aga mõelge enne kasutamist kas soovite mono kreatiini tarbida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
HT-R-is on valkude ja süskarite suhe 1:2le, seda valkude kasuks, et valke rohkem. HT-R on tõesti mugav ja maitse hea, aga mõelge enne kasutamist kas soovite mono kreatiini tarbida.

Mono kreatiini ? ;) pole kuulnud midagi sellist :D Kas tuleks panna HT-Ri 3 spl täit ?

Muudetud kasutaja Rainer Palm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hmm. mis se monokreatiin siis nii halba teeb...?

ei vaidle vastu, lihtsalt huvi tõttu uurin, ehk saab miskit uut tarka teada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mono kreatiini ? ;) pole kuulnud midagi sellist :D Kas tuleks panna HT-Ri 3 spl täit ?

Kas see on järjekordne mugandus kreatiin monohüdraadist?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kirjas on 60g. Et siis pigem juba 4 spl.

HT-R i all oli kommentaar, et see on 3,5 spl.

Kui nüüd süveneda tootja soovitustesse, siis HT-R on taastusjoogipulber raskeid jõutreeninguid tegevatele sportlastele, kellel on suur lihasmass. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui nüüd süveneda tootja soovitustesse, siis HT-R on taastusjoogipulber raskeid jõutreeninguid tegevatele sportlastele, kellel on suur lihasmass. ;)

Mul on kuuri ukse peale kirjutatud xyu, aga mina hoian seal hoopis puid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas see on järjekordne mugandus kreatiin monohüdraadist?

Tõesti on see mugandus, suht arusaadav sellele kes "asjaga" tegeleb

Minule see mono ei sobi, kuna tõstab kehakaalu. Lisaks tunnen paremat efekti Kre-Alkalyn´ist.

Hetkel olen valmistumas võistlusteks, 18 päeva pärast. Kui paar nädalt tagasi olin kaalus sees, siis peale kahe nädalast HT-R-i olin 2 kilo üle ja see tõus toimus esimese 3 päevaga. Nüüd 4 päeva HT-R-ita on 700g kukkunud.

Muidu on toode hea ja töötab ;)

Lisaks veel et kui seda mono seal sees poleks, siis suure tõenäosusega olen leidnud omale suht ideaalse taastusjoogi, vaja lisada vaid süskareid, vabandust süsivesikuid. Ise hoian süskarite ja valgu suhet 1:1-le

Rääkides kogusest, siis soovitaks vastavalt treening mahule ja oma massile. Ise olen leidnud, et kergel päeval tarbida 60g ja raskel päeval 100g, seda siis koos lisa süsikatega. Kaal omal 105kg kehakaalu juures.

Muudetud kasutaja tarmop poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina kasutan HTR võistlusvälisel raske treeningkoormusega ajal ja kaalumisjärgselt taastumiseks. 3-4 nädalat hiljemalt enne võistlust ei tarvita.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina kasutan HTR võistlusvälisel raske treeningkoormusega ajal ja kaalumisjärgselt taastumiseks. 3-4 nädalat hiljemalt enne võistlust ei tarvita.

Aga mida sa siis taastumiseks kasutad 3-4 nädalat ennem võistlusi ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga mida sa siis taastumiseks kasutad 3-4 nädalat ennem võistlusi ?

3-4 nädalat enne võistlusi ma ei taastugi:) Siis on ränk treening samaaegselt kaloridefitsiidis olles. Üritan süüa maksimaalselt palju -päris- toitu, sest nt. kohupiimast, kaerahelvestest ja paarist kiivist saab tunduvalt kauemaks kõhu täis ja parema meele kui samas kaloraažis kokteilidest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahtsin küsida, et kui minna HT-Rile üle. Hetkel tarbin kõike eraldi. Valku,süsivesikuid,kreatiin,glutamiin. HT-Ris on kogu kompott sees. Aga seda joodakse peale trenni, kui ma valesti aru ei saanud. Aga hetkel ma joon ennem trenni ka süsivesikutega kreatiini ja glutamiini. Aga HT-Ri ei jooda ennem trenni vms ? Et mida juua siis ennem trenni, et oleks pump efekti ja lihasmassi kasvataks. Kas nt L-arginiini ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahtsin küsida, et kui minna HT-Rile üle. Hetkel tarbin kõike eraldi. Valku,süsivesikuid,kreatiin,glutamiin. HT-Ris on kogu kompott sees. Aga seda joodakse peale trenni, kui ma valesti aru ei saanud. Aga hetkel ma joon ennem trenni ka süsivesikutega kreatiini ja glutamiini. Aga HT-Ri ei jooda ennem trenni vms ? Et mida juua siis ennem trenni, et oleks pump efekti ja lihasmassi kasvataks. Kas nt L-arginiini ?

Pump+ enne tenni koos kerge sheigiga, annab hea laksu ja peale trenni HT-R

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsimus , olen 17 aastane noormees . Olen 2 talve jõusaalis käinud , kaalun umbes 65kg ning surun rinnalt 75kg . Võiksin öelda , et pole päris algaja . Seal öeldud , et suure lihasmassiga treenijatele , mul aga pole suur lihasmass . Ning kui külastan jõusaali , tulen sealt ikka täisa läbi olevana välja , et teen trenni päris kõvasti . Eelmisel aastal sõin ka mingit mammuti valku . Küsimus ongi ss , kas see toode sobiks mulle ?

Muudetud kasutaja Sander100 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsimus , olen 17 aastane noormees . Olen 2 talve jõusaalis käinud , kaalun umbes 65kg ning surun rinnalt 75kg . Võiksin öelda , et pole päris algaja . Seal öeldud , et suure lihasmassiga treenijatele , mul aga pole suur lihasmass . Ning kui külastan jõusaali , tulen sealt ikka täisa läbi olevana välja , et teen trenni päris kõvasti . Eelmisel aastal sõin ka mingit mammuti valku . Küsimus ongi ss , kas see toode sobiks mulle ?

Kui raha on, siis kasuta:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mehed, tekkis üks küsimus. Nimelt olen päris pikalt HTR-i juba kasutanud ja hakkasin mõtlema, et palju teised seda tarbivad? Pean silmas koguseid ühe joogi valmistamisel. Pakil on kirjas, et 1 + 1/3 dl. Ise olen pannud koguaeg 1 + 1/2 dl, kuid järsku peaks hoopis proovima 2 dl? Mäletan, et sõber rääkis, et ta paneb ühe joogiga üldse 3 dl ja mingi aja jooksul tõmbas päris korralikult juurde - aga see ka ainult tema jutt... Kommentaare?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere sooviksin teada, mida profid arvavad Fast HT-R-ist, kui kasulik see on. Kui palju on suhkruid selles 30g süsikates ja kas mitte suhkrud ei ole halvad kehale ? Sest uued uuringud näitavad, et mitte rasv ei tee paksuks vaid üle liigsed suhkrud ja kalorid. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

HT-R on taastumise koha pealt kogemuslikult parim lisand, mida olen tarbinud. Kui teen 2 trenni päevas, siis tuleb see appi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×