Jump to content
Praam

Lisandid

Recommended Posts

Kas on tõsi, et ka tavalised proteiinid, kreatiinid ja lämmastikoksiid tooted tekitavad aknet?

Sõber võttis Gold Whey Standarti, FAST kreatiini ja N.O-Xpode'i ja ütles, et arvatavasti võis see põhjustada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
paljudel kellel tekkinud vinnid on just äsja hakanud goldi kasutama

sea peaks sellest vist tulema, et korraga võetakse liigapalju, ise asi kas minu kuuldud jutt tõele vastab.

Kuigi omast kogemusest võin öelda, et mingiaeg võtsin 4 supilusikat hera 80 2 lusika asemel ning hakkas võimendama vinnide tulekut seljale.

Muudetud kasutaja timo116 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ütleksin selle peale, et erinevatele organismidele mõjuvad erinevad toidulisandid erinevalt... aga olen ise ka kuulund jah, et mõned pidid aknet tekitama.. ise pole õnneks selle ohvriks langenud...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sea peaks sellest vist tulema, et korraga võetakse liigapalju, ise asi kas minu kuuldud jutt tõele vastab.

Kuigi omast kogemusest võin öelda, et mingiaeg võtsin 4 supilusikat hera 80 2 lusika asemel ning hakkas võimendama vinnide tulekut seljale.

Mul oli ka samalaks heraga hakkasin vana 30g asemel v6tma 40g, ning vinne tekkis kohe tunduvalt rohkem,

ja ma olen yleyldse m2rganud, et kui t6sta liiga j2rsult valgu koguseid menyys, soodustab see punnide teket...

V2hemalt minul

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Valgu üledoos pidi kinnitamata andmetel vähemalt suurendama aknet. Ühtegi ametlikku uuringut, mis kinnitavad proteiini halba mõju akne suhtes pole. Küll aga lugesin tükk aega tagasi artiklit, mis väitis et õige kogus valke päevas võib vähendada aknet kuni 50%. Endal ei tähelda küll muutust nahal valgu tarbimise tagajärjel, kui ainult siis isegi positiivset, aknet vähendavat mõju.

Leidsin artikli ka: http://news.softpedia.com/news/High-Protei...50-100035.shtml

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal peale gaineri " Extreme XXL" 2.8kg ja kreatiini manustamist kuskil 2 kuud hiljem hakkas tekkima akne, see aina süvenes, lisaks veel toitusin sel ajal massikava järgi, tekkis nn sügavakne, viimane aasta on olnud jubedaim minu elus, näolt liikus akne seljale, õlgadele, siis rinnale. Lõpuks oli kõik kohad põletikulisi punne täis, ohh neid unetuid öid.

Ei saanud mina ei keemia, ega loodusliku raviga võitu sellest KOHUTAVAST aknest, asi läks aina hullemaks.

Lõpuks hakkasin oma toitumist jälgima, hakkasin nö taimetoitlaseks (lisaks lihale ei manustanud ühtegi piimatoodet), kuskil pool kuud suutsin nii toituda, siis edasi lasin vahelduva eduga,sõin liha, piimatooteid, kuid väga vähe, üritasin mitmekesisemaks oma menüü muuta, olen hakanud sööma rohkem taimset ja asi on normaliseerunud.

Hetkel, kui märkasin naha paranemist, hakkasin jälle pihta toitumiskavaga, kus valdava osa moodustab valk,süsikad, kuskil 3 nädalat toitusin selle järgi ja märkasin,et punnid on näo peale tagasi tulnud, sel hetkel lõpetasin selle ohtralt valgu manustamise ära.

Olen üritanud toituda mitmekülgsemalt, üritan vältida liigset suhkrut, nisujahu, pärmi , piimatooteid, liha( kui söön neid siis üritan jälgida toitainete sobivuse tabelit)

Kõik organismid on erinevad, ma ise olen suht kindel, et see liigne valk/süsikad mida manustasin ägendas aknet, kui mitte ei tekitanud seda. Lisaks veel ühel mu sõbral, kes kõva spordipoiss tekkis akne pärast paari kuulistst gaineri manustamist.

Muudetud kasutaja MINDFAKK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nojaa need gainerid on rämedad süsivesiku doosid ja need võivad küll põhjustada aknet(mitte kõigil), kui tarvitada nii nagu juhendis kirjas on. Akne ägenemine või vinnide tekkimine on vist seotud mingi ainete liigsusega vms- sealt ka ainevahetuslik häire näol, seljal ja mujal. Aga jah inimesed on erinevad, need kellel ei ole seda probleemi ei mõista ka seda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul pole küll konkreetsel aknega kokkupuuteid olnud (ptui ptui ptui) - aga kui mõni yksik vinn või punn seljale tekib siis seda raudselt massi perioodil, kui süsikutega kokku ei hoita.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kasutasin samuti whey gold standardit, kahel päeval peale trenni jõin ühe sheigi ja järgmisel päeval tekkisid õlgadele ja seljale palju punnikesi. küsimus selline, et kui ma nüüd enam ei kasuta seda toodet, kas siis tõmbuvad punnid ise tagasi, ehk on see siis ajutine nähtus ainult ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kasutasin samuti whey gold standardit, kahel päeval peale trenni jõin ühe sheigi ja järgmisel päeval tekkisid õlgadele ja seljale palju punnikesi. küsimus selline, et kui ma nüüd enam ei kasuta seda toodet, kas siis tõmbuvad punnid ise tagasi, ehk on see siis ajutine nähtus ainult ?

Ei tõmbu. Need ei tõmbu isegi tagasi siis, kui hauas oled. Pm on nii, et kui keha on juba täiesti ära lagunenud, siis punnid on ikka alles. Lahe. Mõtle enne, kui midagi ütled või küsid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei tõmbu. Need ei tõmbu isegi tagasi siis, kui hauas oled. Pm on nii, et kui keha on juba täiesti ära lagunenud, siis punnid on ikka alles. Lahe. Mõtle enne, kui midagi ütled või küsid.

Mis toimub? Rohkem tolerantsust paluks kaasfoorumlaste suhtes. Tuletan meelde, et pole olemas lolle küsimusi, on vaid lollid vastused. Akne on nii mõnegi jaoks (eriti murdeeas) delikaatne probleem ja paluks sellesse teemasse delikaatselt ka suhtuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kasutasin samuti whey gold standardit, kahel päeval peale trenni jõin ühe sheigi ja järgmisel päeval tekkisid õlgadele ja seljale palju punnikesi. küsimus selline, et kui ma nüüd enam ei kasuta seda toodet, kas siis tõmbuvad punnid ise tagasi, ehk on see siis ajutine nähtus ainult ?

Need lähevad tagasi kui lõpetad toote tarbimise - ju see toode sulle ei sobinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
http://www.natural-acne-solution.com/acne-...bohydrates.html

Lühidalt öeldes, seletatakse siin lahti miks on akne ja süsivesikute seos müüt. Valgu kohta sellised tõesed faktid puuduvad.

Tegelikult ta seda ei ütle, või ütleb ainult eeldusel et "I mean carbohydrates in whole foods and in their natural state".

Pealegi paistab seal omajagu vigu olevat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis toimub? Rohkem tolerantsust paluks kaasfoorumlaste suhtes. Tuletan meelde, et pole olemas lolle küsimusi, on vaid lollid vastused. Akne on nii mõnegi jaoks (eriti murdeeas) delikaatne probleem ja paluks sellesse teemasse delikaatselt ka suhtuda.

Ole nüüd normaalne. Kui inimene küsib nii tobedat asja, siis tuleb samaga vastata. Ma ei kujutaks ette ka, et ma peaks üldse midagi sellist küsima. Mis sa arvad tõesti, et maailma üks enim müüdumaid proteiine oleks veel endiselt müügis, kui see tekitaks kõikdel tarbijatel eluaegseid "kahjustusi"?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ole nüüd normaalne. Kui inimene küsib nii tobedat asja, siis tuleb samaga vastata. Ma ei kujutaks ette ka, et ma peaks üldse midagi sellist küsima. Mis sa arvad tõesti, et maailma üks enim müüdumaid proteiine oleks veel endiselt müügis, kui see tekitaks kõikdel tarbijatel eluaegseid "kahjustusi"?

Enim müüdud ei tähenda veel seda, et ta ei võiks kutsuda osades inimestes esile reaktsiooni akne näol. Selge on see, et kui puuduvad sellealased teadmised ja ka pikem kasutamiskogemus, siis inimene ehmatab ära. Paluks ja rohkem tolerantsust kaaskodanike suhtes - teine päev võime olla mõnes muus olukorras ise hädas ja vajame kellegi abi.... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×