Jump to content
hexenium

treening ja toitumine kaitseväes

Recommended Posts

Võib tunduda rumal küsimus, kuid selgita miks?

Mälusoppidest on meeles, et midagi seoses insuliini, süsivesikute ja valgusünteesiga. Et mälu värskendada peaksin ilmselt lugema ja meelde tuletama, aga usun, et google aitab sind kindlasti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Parim aeg kreatiini võtmiseks on kreatiini päevane kogus ühtlaste väikeste dooside peale jaotada päevas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jumalast mõttetu on jeblada mingite toidulisanditega ajateenistuses.....

Olen põhimõtteliselt nõus sinuga, kuid kui on võimalus lisavalgule siis ei tee see ju midagi halba. Samas pole midagi hullu ka kui ma ei saaks seda võtta. Võimaluse korral tarvitaks ikka toidulisandeid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise kaldun arvama, et oleks pigem soovituslik üks lisavalk, kuna toidukordade vahed on maru pikad ja ega seal vast kõige rohkem seda valku ka pole.

Ajateenituses on toidus väga vähe valku. Hommikul pudrud ja võileivad üldjuhul. Väga harva mingi omlett või munad - heal juhul paar korda kuus. Lõunaks supp ja praad. Prae juures lihatükk on harv nähtus. Kindlasti oleneb ka väeosast siin. Õhtuti ka midagi taolist prae poole pealt, nagu lõunal. Väga suur osa süsivesikutel. Aga need on omal kohal, kui mõni ülemus pidevalt voodirallit jms korraldab:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise kaldun arvama, et oleks pigem soovituslik üks lisavalk, kuna toidukordade vahed on maru pikad ja ega seal vast kõige rohkem seda valku ka pole.

Sõjaväes saab ikka korralikult süüa, sellepärast nüüd küll ei pea muretsema, et seal kokku kuivad vms. Kuid toidulisandid on ka muidugi head võimaluse korral.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaidlustaks, venna kogemuse põhjal võin öelda, et juhtus küll nii, ta tõmbas elu kiluks ära

Võtsin ajateenistuses 15 kilo juurde:D Hetkel olen veel 10-ga plussis. Suveks läheb viis veel maha.

Sõin varem ka normaaselt. Ajateenistuses oli ühel hetkel selline seis, kus jõusaali trenn oli 4 korda nädalas ning muud liikumist peale hommikuvõimlemise ei toimunud. Raskeim aeroobne trenn oli liikumine ühest klassist teise või toidu juurdevõtmine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

massitsükkel on juba pmst tehtud :D

massi lisasin esimesed paar kuud päris hästi. tulles olin vist 65kg ( kõvasti vähem lihast), detsembri alguses mingi 72.. Nüüd, kaaludes 67 on fat% kõvasti madalam ja lihas suurem. Massi peale tagasi minna ühesõnaga ei taha. ( see seisneks kartuli/makaronide/saia jms suuremas tarbimises ainult. ) Kõik asjad, kus haistan valku lähevad niikuinii söögiks :D

muudatused, mida teie nõuannete põhjal teeksin:

toit:

- peale trenni alati 30g valgu sheik dextroosi, glutamiini ja kreatiiniga ( puhkepäevadel 16.00 lihtsalt crea,glut, 15g valku, ilma dextroosita ja nom-nom pähkleid peale. )

- 10.00'ne sheik 30g pealt 15g-seks ( pähkleid jälle peale nom-nom)

- peale õhtusööki 15g valku peale.

trenn:

- lisan biitsa/triitsa harjutusi kusagile.

( lisan ka oma kava, kui rohkem aega saan )

küsimused:

- kas hommikusest 6.05'sest nt. 10g valgu/dextro sheigist oleks kasu? ( pärast seda on ~25min jooksmist/harjutuste tegemist) ja süüa saab alles ~7.30

tähelepanekud:

- pähkleid läheb mul viimasel ajal ~kilo nädalas :D

- peaksin vist oma trenni eesmärgid ümber sõnastama.. Olgu siis relieef / low fat%. ( toidu puudujäägid korvan rohkema trenniga ) Rohkem lihasmassi olgu siis teisejärguline. Peaasi, et olukord ei oleks kataboolne.

olen õigel teel?

tänud kõigile igatahes vastuste ja artiklite eest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arvamus on, et sellise pikkuse juures võid julgelt massi kasvatada vähemalt 80 kiloni, enne kui on mingitki mõtet hakata dieeedi peale mõtlema :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×