Jump to content
jrx

Hakkasin oma toitumisarusaamu blogima

Recommended Posts

Ma ei tea, kas selliselt mingi teise allika promomine on ok. Iseenesest lõpproduktiks on artiklikese mahus tekst, fitness.ee võib selle ka ära avaldada kui tahab.

Aga miks siia postitan, on see, et diskussiooni saavutada. Huvitav piike murda - siin ju palju teadjaid oma arvamusega.

Link blogi

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

10/10 minu poolt:)!

Vanad tõed, aga kordamine on tarkuse ema ja hästikirjutatud tekstiga on seda lihtsam teha.

Keep it up! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
10/10 minu poolt:)!

Vanad tõed, aga kordamine on tarkuse ema ja hästikirjutatud tekstiga on seda lihtsam teha.

Keep it up! :D

Sama siin, üritan ka oma tõde kuulutada :DBlogimoodi asi Kaugeltki mitte kõik ei ole mu enda vaimusünnitus, kuid eesmärk on koondada niipalju infot ühte kohta, kui vähegi võimalik ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No eks edaspidi hakkab tulema konkreetsemat teksti, mis ilmselt siin keskkonnas rohkem vaidlusi tekitab:) Eks ma jooksvalt upin seda teemat, kui toitumisest jälle postin.

Kokku on neid "saladusposte" seitse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle tundub, et alati kui öeldakse "alustasin asjaga X eile", siis enamustel juhtudel asi ka lõppeb paari päeva pärast.

Kui aga öeldakse, et "alustasin asjaga X pool aastat tagasi", siis vist enamustel juhtudel asi ka vähemalt pool aastat veel ka kestab.

Ja see on vist seetõttu, et asja teadvustamine sellise välja ütlemisega võtab nagu maagia ja entusiasmi asja juurest ära, sellepärast sedalaadi plogide pidamist kaua enam teha pole huvi, kui on välja öeldud, et alustasin just sellise bloogiga.

Lihtsalt selline tähelepanek, vaataks kas see ka õigeks osutub:) Loodan, et mitte, et ärge võtke kuidagi negatiivselt seda mõtet.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanek on õige, põhjus ma arvan, et vale:)

Arvan, et olen erand, sest tegelikult on see mõte vormunud juba viimased pool aastat, seega on üsna selge, mis, kuidas ja miks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tähelepanek on õige, põhjus ma arvan, et vale:)

"Põhjus" on vast siis jah pigem erinevates muudes asjaoludes, mitte tolles maagia-asjas.

Aga tundub igatahes jah nii, et alustatakse palju, lõpetatakse kiirelt, ja justnagu seetõttu et asja välja deklareerimine nagu võtaks huvi asja juurest ära väheke.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hea, annan selle lingi tulevikus kindlasti mõnele sõbrannale, kes ei taha kuidagi aru saada kuidas salenetakse. Aga tglt kui aru ei taha saada, siis vast ei ole mõtet üldse rääkidagi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma loodan, et riputad sinna ka oma retsepte üles.... :)

Hea mõte:) Aga esialgu jagub muud materjali ka küllaga. Niikuinii on mu söök hetkel üsna... üksluine ja peamised retseptid sellised:

Retsept1:

400 g aedviljapakk (iga kord erinev) + 2 muna või kanafileed, maitseks midagi vürtsikat (piripiri kaste / tandoori kaste)

Retsept2:

400 g tomatipastat, 200 g spinatit, 300 g kodujuustu, maitseks küüslauk, soola

Retsept3 (see on kahe toidukorra kogus):

150 g tatart kuivainena, 400 g spinatit, maitsestatud puljongikuubikuga, 300 g kodujuustu

Retsept4:

200 g kohupiima (rasvatu), nisukliid, kaerahelbed, jogurt

Retsept5:

DietMix

Vahele näksin pähkleid. Päevas on 3-5 toidukorda

Ja nii see käib:) Laisk olen. Vahel viskan erinevate asjade (v.a. retsept 4 ja 5 obv.) sisse erinevaid juuste-hallitusjuuste.

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pean lugu inimestest kes on positiivsed

inimestest kes jagavad oma teadmisi/arusaamu

inimestest kes ei ole konservatiivsed

inimestest kes oma uuendusmeelelisusele lisaks ei jää uuendustele vastuvõtlikuks vaid ka ise otsivad ja pingutavad et leida midagi uut ning samal ajal jagavad ka seda teistega.

Mullegi avaldas see muljet! Ootan lisa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×